Дискусия на тема:

- Рибата прясна ли е?
- Не знам, аз съм тук от три месеца.
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Дискусия на тема:

Мнение от joro_olyмпус »

"Как пиенето на бира на открито, придружено от юнашко пърд..е с въдица в ръка се отразява върху мъжкото его!"

Заглавието е заемка от една друга тема на колегата T28 и я пускам тук с неговото любезно съгласие. Струва си да се обсъди.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Бих казал - по-скоро отрицателно, ако половинката ти се намира в обсега на действие...Но да, наистина се струва да се обсъди, въпросът има много аспекти и еднозначно не може да се отговори - например в зависимост от температурата на околната среда, количеството изпита бира и ред руги фактори очакваният газообразен продукт може да придобие недотам очаквана консистенция...Силата и тоналността на съпътстващите звукови ефекти може да повлияе отрицателно на кълването, което от своя страна ще има отрицателно въздействие върху егото...Опитите да се контролират тези два фактора води до разсейване от основното занимание - риболова, което също води до негативи...Мдааа, добра задачка ни поставихте, Жоре, има материал за няколко дисертации...Бааааси - да не е дошъл декември бе, аз рожден ден имам :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Не обичам да правя това и всъщност за пръв път го правя въобще. Вдигам темата, защото имам уверенията на няколко души, че ще се включат. Темата не съм я измислил аз, ама понеже и аз съм юзър на подобни действия...... :wink: :D
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

Нещо ме е хванала спамерската, ама след цял ден писане на техническа документация...
- Поручик, толкова обичам шампанското, то има толкова божествен вкус, аромата му напомня на сутрешна роса в лозята на боговете, а мехурчетата искрят като милиони диаманти.
- Наташа, не искате ли все пак да ви взема една бира?
- Не, от бирата пърдя.

Иначе никога не съм се замислял по въпроса. И трите неща на открито определено ми доставят кеф (упс избивам на бийвъз и бътхед), ама ако съм с въдицата и бирата, последното нещо което правя е да мисля.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

fori написа:ама ако съм с въдицата и бирата, последното нещо което правя е да мисля.
:D :D :D Пак добре, че стигаш до него, макар и на последно място - аз чак до там не съм го добутвал... :roll: Бе...ти не си ли четеш ЛС-тата, бре :twisted: :roll: :twisted:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Моряка
Мнения: 106
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 23:43
Местоположение: Варна

Мнение от Моряка »

Внимание!!!Зависи и от географското положение на рибаря.Ако предната вечер салатата е била миди от фермата в Каварна(канала на Варна).Пръцка..то може да е влажно.
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

ivanprof67 написа:Внимание!!!Зависи и от географското положение на рибаря.Ако предната вечер салатата е била миди от фермата в Каварна(канала на Варна).Пръцка..то може да е влажно.
Ако имаш предвид "Дълбока" мое да ти потвърдим, че аз който имам проблеми с гакроинтестиналният си тракт, с други думи слаб корем. - там ям мидите на кило и ниакви проблеми нямам. Проблема там е предимно гастрономичен - предпочитам мидите печени на тенекия, а не варени. Инак пърденето с миди или без миди си е все пърдене. Виж ако са от циганите с гаганите, ще има и яко насиране, че даже и влизане в болница.
Моряка
Мнения: 106
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 23:43
Местоположение: Варна

Мнение от Моряка »

Именно това исках да кажа.Дори и на рибната борса ядките ,които се продават са от Петрол ,КРЗ-то и наоколо .Често минавам от там.А на борсата идват и хубави миди ,но само с черупки-в малки гаци.А на етикета като пише Каварна (за ядките)то значи Ка(нала на)Варна.И пръцкането става влажноооо.
Божидар Иванов

Re: Дискусия на тема:

Мнение от Божидар Иванов »

[quote="joro_olympus"]"Как пиенето на бира на открито, придружено от юнашко пърд..е с въдица в ръка се отразява върху мъжкото его!"

Отговора е-" Кажи Баба Тенкюююююююююююю"
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

babydoctor написа:Бе...ти не си ли четеш ЛС-тата, бре :twisted: :roll: :twisted:
Какви ЛС-та?
Veronika
Мнения: 71
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 0:05
Местоположение: Варна

Мнение от Veronika »

А съобразявате ли се с посоката на вятъра??? :lol:
krasi.ko
Мнения: 661
Регистриран на: Сря Юли 05, 2006 21:15
Местоположение: Стара Загора
получил Браво: 1 път

Мнение от krasi.ko »

:lol: :lol: :lol: Важное да се чуе акустиката сутрин рано ако си на гьола още по добре можеш да си пърпориш колкото си щеш без осъдителни забележки от половинката или някой друг освен ако не си на някой риболовен турнир :lol: :lol: :lol:
Луд умора няма само се поти и вика давай още
Veronika
Мнения: 71
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 0:05
Местоположение: Варна

Мнение от Veronika »

Кво значение има половинката.Да не би в къщи да се стискате??? :lol:
Божидар Иванов

Мнение от Божидар Иванов »

Veronika написа:Кво значение има половинката.Да не би в къщи да се стискате??? :lol:
А Вийййййййййййй :lol:
Veronika
Мнения: 71
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 0:05
Местоположение: Варна

Мнение от Veronika »

На жените им е в природата да се стискат даже в къщи.
Публикувай отговор

Обратно към “Забавни рибарски лакърдии”