Малко фън

- Рибата прясна ли е?
- Не знам, аз съм тук от три месеца.
Katana
Мнения: 54
Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 14:14
Местоположение: Г.Оряховица

Малко фън

Мнение от Katana »

В най-горните две кутийки напишете съответно името и фамилията си на латиница , след това натиснете visualiser и гледайте клипчето.
http://www.fishki.net/comment.php?id=34003
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Мнение от wertus »

Мдаааа, ама не, както казваше П.Бочаров. Т.нар клипче е видеопокана. Първо пишеш собственото си име, а отдолу името на човека който искаш да поканиш. После отдолу са твоят е-мейл и после е-мейла на човека който каниш. С бутона "vizualizar" проверяваш кво се е получило, а с другияг бутон "enviar por e-mail" изпращаш видеопоканата. Тъпите руснаци пак нещо са объркали при превода, а ние както винаги ги следваме сляпо. В исторически аспект тва е доста познато от близкото ни минало( а дали е минало?) :?
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
Katana
Мнения: 54
Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 14:14
Местоположение: Г.Оряховица

Мнение от Katana »

wertus написа:Мдаааа, ама не, както казваше П.Бочаров. Т.нар клипче е видеопокана. Първо пишеш собственото си име, а отдолу името на човека който искаш да поканиш. После отдолу са твоят е-мейл и после е-мейла на човека който каниш. С бутона "vizualizar" проверяваш кво се е получило, а с другияг бутон "enviar por e-mail" изпращаш видеопоканата. Тъпите руснаци пак нещо са объркали при превода, а ние както винаги ги следваме сляпо. В исторически аспект тва е доста познато от близкото ни минало( а дали е минало?) :?
Е, добре , ето нещо подобно този път без намесата на "лошите руснаци".
http://www.celebritydumpster.com/view.html?id=160704
Публикувай отговор

Обратно към “Забавни рибарски лакърдии”