НЕБИВАЛИЦИ

- Рибата прясна ли е?
- Не знам, аз съм тук от три месеца.
Аватар
райчо китов
Мнения: 1273
Регистриран на: Пон Дек 19, 2005 18:57
Обратна връзка:

НЕБИВАЛИЦИ

Мнение от райчо китов »

ИДИЛИЯ


5:15...ставам,навън е тъмно,тихо,пусто..Незнаейки защо съм станал,тръгвам по навик до WC..и изведнъж се сепвам от импулса,който пробуждащия се мозък изпрати към ненадежото ми съзнание - днес съм за риба!!
Весело поглеждам към прилежно сгънатите ми рибарски дрешки,изгладени и чакащи да заемат формата на дюла или на тялото ми,все тая..Такъмите избърсани от прахта,загадъчно просветваха от тъмнината в гардероба,тихо свищеше опънатата корда,като струна на гадулка.
На масата бележка:" Приготвила съм ти багажа,дрехите,такъма.Да не забравиш ракииката от фризераи биричката от хладиника-точно под кутията с яденето ти за деня е..Обичам те,МОрена!
Мисля си,че без жените риболовът не е възможен и бавно се обличам под сенките на вече зазоряващият се ден,излизам.
Навън е чудна,прохладна и свежа кремиковска нощ,колата запали веднага и поех по безгрижно спокойните улици,докато не ме спря ведър господин,разбира се представител на органите по реда,който с усмивка на лице ми пожела приятен и спокоен риболов,а аз лек и доходен ден.
Пристигнах на реката,чиета и непокварна като момина сълза.Рибата скачаше из бързеите,сякаш бързаше да бяга от тъмните сенки на дърветата,които всячески се опитваха да я догонят размахвайки чували и пускайки ток... Ушите ме боляха от тишината,прекъсвана само от бавното прежиляне на тревата под копитата на стадото елени,които пиеха вода редом с мен.....и изведнъж страшен звук процепи въздуха,еленът най-близо до мен ме погледна и с дълбоко влажните си очи,тихо и сърдито промърмори??!!! КВО ЛЕЖИШ,БЕ?КОЛКО Е ЧАСА??ЗАМИНАВАЙ ДА МИ СЛОЖИШ КАФЕТО И ИЗЧАЗВАЙ НА РАБОТА- СРИВ.......
Гого_73
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 14:13
Местоположение: Враца

Мнение от Гого_73 »

Кофти събуждане колега. Когато се събрахме с жена ми и тръгнех сутрин рано за риба тя ставаше с мен, пиехме заедно кафе, направи за ядене нещо..........
Сега като стана сутрин се чува един и същ репетуар:
- Къде си се повлякъл по нощите бре? Изчезвай и гаси да спим с детето !!!!!!
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Аватар
райчо китов
Мнения: 1273
Регистриран на: Пон Дек 19, 2005 18:57
Обратна връзка:

Мнение от райчо китов »

Абе темата е НЕБИВЛИЦИ,та значи всичко е инверс..значи си добре :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Забавни рибарски лакърдии”