Създаде се секция за риболов на фидер към БФРС

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Публикувай отговор
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Мнение от Ивайло »

50cent написа:Еми колеги извинявайте ама то не се знае колко отбора ще има за нашето си първенство , а ние пари за световно да събираме - е звучи несериозно това...освен ако вече не е решено кой ще ходи на световно и да му събереме парички за да ни представлява :!: Иве би ли ми обяснил защо се говори толкова за това СВЕТОВНО ?
Ми не е решено даите да си направи 1 среща и да се разберем
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
50cent
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 11:47

Мнение от 50cent »

Е айде , кажете кога , къде и да се насрочи една дата !
stefan
Мнения: 577
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:42
Местоположение: София

Мнение от stefan »

Ако излъчите и изпратите отбор на световното по фидер, независимо от заетото от него място, България ще е сред страните - участници в първото световно по фидер. За колко други дисциплини може да се каже същото ?
YKN
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 12:23
Местоположение: Стара Загора

Мнение от YKN »

Да ви е честито!
И дано се разбирате и без спорове :)
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Мнение от Ивайло »

Аиде казваите каде ще се саберем и да говориме !
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
50cent
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 11:47

Мнение от 50cent »

Предлагам да е някаде в централна България , за да могат да дойдат всички колеги , които са заинтересовани разбира се . За среда може да приемем - Стара Загора или Пловдив . Да пуснем анкета и да гласуваме каде да е срещата , така е най разумно според мен !
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Мнение от Ивайло »

София ще е ама каде :wink:
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
50cent
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 11:47

Мнение от 50cent »

Е вярвай ми , че от Бургас за една среща няма да се грабна , както съм безработен в момента . България не е София , съжалявам .
SaSho-Sensas
Мнения: 554
Регистриран на: Чет Дек 31, 2009 19:31
Риболов: Риболов на шаранови риби.
Местоположение: София.
Обратна връзка:

Мнение от SaSho-Sensas »

За софия предлагам на Езерото на Ариана-Това е моето предложение
Модерен риболов на шаран.
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Doktor-5 »

50cent написа:Е вярвай ми , че от Бургас за една среща няма да се грабна , както съм безработен в момента . България не е София , съжалявам .
Ето виж градски, остана незабелязан! Проблемите, които имаме в секция плувка са точно от това естество. Започна се!
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
50cent
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 11:47

Мнение от 50cent »

Доки , тва не е проблем ! А не достатъчна комуникация ! Пита се каде да е събранието , ама то вече било решено !!! Еми няма да стане така момчета . Това е и причината поради която НЯМА да събирам пари за НАЦИОНАЛЕН ОТБОТ ПО ФИДЕР !!! В София има доста големи фирми които да им оправят проблема ! Не виждам смисъл от тази секция при положение , че за всяко нещо трябва да се съобразявам със Софиянци !
Аватар
Георги Кръстев
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 17:39
Местоположение: Айтос-Бургас
получил Браво: 1 път

Мнение от Георги Кръстев »

Софийска федерация по фийдер- СФФ :lol: :lol: :lol:
Софийска федерация по плувк СФП :lol: :lol:
иииииии СФРС
outsider написа:Вярно , че на спинингиста макарата му си остава чиста - не ползва подхранка , не пипа риба..
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Doktor-5 »

50cent написа:Доки , тва не е проблем ! А не достатъчна комуникация ! Пита се каде да е събранието , ама то вече било решено !!! Еми няма да стане така момчета . Това е и причината поради която НЯМА да събирам пари за НАЦИОНАЛЕН ОТБОТ ПО ФИДЕР !!! В София има доста големи фирми които да им оправят проблема ! Не виждам смисъл от тази секция при положение , че за всяко нещо трябва да се съобразявам със Софиянци !
По принцип всички проблеми започват точно от липса на комуникация, или неправилна такава.

Успех!
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
50cent
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 11:47

Мнение от 50cent »

Ами тогава да разделим България на 4 и всяка област да си излъчи кандидати за републиканско и който е победител там да отиде на световно ! Много е лесно след като няма комуникация ! Тя тая федерация се прави от членове , които не са само от София !
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Doktor-5 »

50cent написа:Ами тогава да разделим България на 4 и всяка област да си излъчи кандидати за републиканско и който е победител там да отиде на световно ! Много е лесно след като няма комуникация ! Тя тая федерация се прави от членове , които не са само от София !
Чакай, успокой се, все още всичко е в началото, просто алармирам навреме, за да не се повтарят грешки! :roll:

Вярвам, че в секцията по фидер риболов, нещата ще се получат! :wink:
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”