Създаде се секция за риболов на фидер към БФРС

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Публикувай отговор
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Мнение от Ивайло »

:D :D :D
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
Аватар
koki
Мнения: 840
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 19:01
Местоположение: Кърджали
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 3 пъти

Мнение от koki »

Трябва да има официално първенство по "Фидер" риболов. Това е нещо като "А" и "Б" група. Официалните състезания са "А" група, а лигата "Б" група. Който се почуства готов може да премине от едната в другата група :wink:
Аз все още съм на мнение ,че трябва да имаме представители на първото световно по "Фидер" . Всички казват , че който отиде ще се изложи....
Но може и да не се изложи! Гледаш ли изведнъж България станала сила в "Фидер" риболова.

Нещо липсва комуникацията в цялата тема :cry:
Запознатите да кажат колко кандидат отбора има, от колко човека искат да са / хората които имат желание за отбор/ , колко състезания ще има и къде.....

Ако тези неща се разяснят , може ни ще има повече желаещи и темата ще тръгне в по-добра насока :wink:
50cent
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 11:47

Мнение от 50cent »

Коки , така или иначе на световно отива 1 отбор , не 2 ! Според мен най лесно ще се разбере и ще се избере отбор който да замине на световно от Джедай лигата !!! Явно няма да има скоро обявени отбори от по 5 човека + 2 резерви , така , че няма какво да се чудим . На срещата ще се разберем на живо , тук и да пишем файда няма ! Който е сериозен и иска да постигне нещо в тази секция специално , повтарям специално секция фидер , да заповяда на 06.03.2011 г на яз.Копринка ! Моля хора от други секции и незаинтересовани от ФИДЕР риболова да не пишат тук :!: :!: :!:
Аватар
koki
Мнения: 840
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 19:01
Местоположение: Кърджали
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 3 пъти

Мнение от koki »

50cent написа: заповяда на 06.03.2011 г на яз.Копринка !
На яз.Копринка няма риболов на "Фидер" в началото на м.Март . По принцип става въпрос за една пресевна до гр.Казанлък на която има ивица от около 500 м. и може да се лови на "фидер". Иво трябва да каже дали ще присъства и който има желание ще може да му задава въпроси. :idea:

От лигата не може да се определи отбор за световно, трябват официални състезания :wink:
И по-скоро първите 5 в класирането , при положение ,че имат възможност и желание :D
50cent
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 11:47

Мнение от 50cent »

За пресевната на с.Овощник ли говорите ???
Аватар
koki
Мнения: 840
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 19:01
Местоположение: Кърджали
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 3 пъти

Мнение от koki »

50cent написа:За пресевната на с.Овощник ли говорите ???
Под завод Арсенал , не платената :D
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Мнение от Ивайло »

Има 3 Одбора за сега не може от Аматьорска лига по "Фидер" да се ходи на световно трябва да е картотекиран кам БФРС
дадения састезател
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Мнение от Ивайло »

Дати и места за састезанията ще са когато се саберат капитаните и да си решат кога и каде а това става само ако има платена такса !!!!!
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
Аватар
tintarelius
Мнения: 435
Регистриран на: Пон Дек 10, 2007 12:59

Мнение от tintarelius »

fish masters ще излъчи отбор за тази дисциплина :wink:
team fish masters
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”