Световното на лед в Украина

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Публикувай отговор
Zander
Мнения: 6273
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Zander »

Zander написа:
Моята прогноза е Украйна шампион, а Корзенков индивидуален шампион на леда. :idea:
Мдаааа....Прогнозата ми излезе 100% вярна.

Ето класирането отборно:
1 Украина - 24
2 Польша - 29
3 Латвия - 31
4 Литва - 52
5 Беларусь - 54
6 Россия - 55

Индивидуално шампион е станал Д. Корзенков /Украйна/

Догодина дано нашите направят силно представяне!
Аватар
chirusa_bg
Мнения: 848
Регистриран на: Сря Фев 16, 2005 12:58
Местоположение: Sofia

Мнение от chirusa_bg »

Класирането не е важно, трябва да се трупа опит.
Браво момчета, следващия път ще ги надърпате здраво :)
Goat Food!
Zander
Мнения: 6273
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Zander »

Отборно класиране:

1 Украйна - 24
2 Полша - 29
3 Латвия - 31
4 Литва - 52
5 Беларус - 54
6 Русия - 55
7 Естония - 76
8 САЩ - 82
9 Финландия - 92
10 Казахстан - 102
11 Швеция - 103
12 България - 109
13 Молдова - 112
14 Чехия - 121
Аватар
Митю
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Сеп 04, 2009 8:46
Местоположение: Все още в BG

Мнение от Митю »

Zander написа: Догодина дано нашите направят силно представяне!
Че тазгодишното да не е лошо :roll: :oops:
Съвършенството е достигнато не когато няма какво повече да се прибави, а когато няма какво да се премахне...
Но природата никога и нищо не създава без да помисли, включително и глупаци.
Аватар
kriki
Мнения: 1539
Регистриран на: Пон Яну 17, 2005 15:29
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

Мнение от kriki »

Не знам какво се е объркало, но определено не заслужаваме такова класиране!

Тоя път, доколото разбирам, не може да се оплачем от липсата на каквото и да е - голям щаб отзад (12 човека за заминали !!!), 50кг фуил и вердевас, специални мормишки, съвети от водещи състезатели...

Аз като външен човек обаче съм бесен и тоя път няма да остана безразличен (достатъчно време мълчах) и затова искам да попитам - с какво помогнаха и къде дремаха (спаха) всички тия 7 човека отзад, 12 човека са заминали, нали???? Или просто както винаги отиват хора само заради купона и да си пишат статийките... Нима не осъзнават, че отивайки на едно световно и те поемат тежеста и отговорността наравно със самите състезатели и всичко зависи и от тях?!

Какво направиха всички те по време на тренировките, за да се РАЗУЧАТ и АНАЛИЗИРАТ схемите на водещите отбори? Та нима не се знаеше, че Украйна, Латвия, Полша, Литва и Русия са основните претенденти и са на светлинни години от нас ??? Или живеем с мисълта, че сме много велики, както винаги ?
И сега някои ще кажат , че тези хора са си поели сами разноските и са отишли по собствено желание - ОК, като е така да не се мотаят изобщо около отбора и да не го объркват само !!!
Та който и да беше отишъл да се състезава - едва ли би могъл по-зле да се представи (като изключим донякъде резултатите на Пламен и Ивайло).

Моят единствен въпрос е - кой сега ще поеме вината за това отборно класиране и за тая излагация?
Не може единствено състезателите да се винят.
Или както винаги, пак няма виновни???

Просто нямаме отбор, нямаме щаб, нямаме тактика, нямаме отборна дисциплина, нямаме организация ... пълен хаус отвсякъде... и хора с голямо самочувствие, но без никакво реално покритие, както се вижда !!! Просто така не може и всичко трябва из основи да се преосмисли и промени.

Безмислено е да се хвърлят само пари, време и нерви на вятъра, за да се ходи по световни и да се излагаме само, а и цяла БГ да излагаме !

И това не се отнася само за леда ...
Fish friendly
50cent
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 11:47

Мнение от 50cent »

Тук най - точен отговор ще ти даде ..........Папииии !
Аватар
Marian
Търговец
Мнения: 624
Регистриран на: Пон Май 16, 2005 16:27
Местоположение: Н. Загора/София

Мнение от Marian »

50cent написа:Тук най - точен отговор ще ти даде ..........Папииии !
Че какъв е Папи, че да дава отговор. Или може би са го назначили за говорител :lol:
The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural.
50cent
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 11:47

Мнение от 50cent »

Нали е " специален пратеник " там , и би трябвало да знае - защо !
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Мнение от Д-р Флекс »

Няма значение, че нашите са 12-ти от 14 в състезанието на леда - в състезанието на маса, сигурен съм, са били в призовата тройка!!!
Zander
Мнения: 6273
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Zander »

Д-р Флекс написа:Няма значение, че нашите са 12-ти от 14 в състезанието на леда - в състезанието на маса, сигурен съм, са били в призовата тройка!!!
Много си прав.....
Аватар
BOROOO
Мнения: 1228
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 13:42
Местоположение: гр. София
получил Браво: 12 пъти

Мнение от BOROOO »

Хайде пак драми. То винаги това става, защото като тръгнат нашите оттук се пълни голямата кошница - бийте ги, спукайте ги, тия са леваци и т.н., а истината е, че ние толкова си можем и когато свърши състезанието се вижда къде сме реално и се почва - тоя виновен, оня некадърен. СТИГА.
Срам ме е от такива изказвания. Чета чуждите форуми и там никаде не видях някой да си е позволил да напише преди състезанието нещо обидно по адрес на другите отбори, ама тук сме си СЕЛЯНИ по душа, няма такава нация!

БРАВО на националите и да трупат опит - резултатите и добрите класирания няма да закъснеят.

П.С. Много е удобно да се седи отстрани и да се критикува, но като отидеш на място започваш да разбираш, че нищо не е толкова лесно и просто.
Връщайте маломерните риби обратно във водата.
Като ме погледнете трябва да знаете, че аз гледам през вас и се виждам на реката как подавам, водя и ми кълве ...
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

kriki написа: Аз като външен човек обаче съм бесен и тоя път няма да остана безразличен (достатъчно време мълчах) и затова искам да попитам - с какво помогнаха и къде дремаха (спаха) всички тия 7 човека отзад, 12 човека са заминали, нали???? Или просто както винаги отиват хора само заради купона и да си пишат статийките... Нима не осъзнават, че отивайки на едно световно и те поемат тежеста и отговорността наравно със самите състезатели и всичко зависи и от тях?!

Какво направиха всички те по време на тренировките, за да се РАЗУЧАТ и АНАЛИЗИРАТ схемите на водещите отбори? Та нима не се знаеше, че Украйна, Латвия, Полша, Литва и Русия са основните претенденти и са на светлинни години от нас ??? Или живеем с мисълта, че сме много велики, както винаги ?
И сега някои ще кажат , че тези хора са си поели сами разноските и са отишли по собствено желание - ОК, като е така да не се мотаят изобщо около отбора и да не го объркват само !!!

Моят единствен въпрос е - кой сега ще поеме вината за това отборно класиране и за тая излагация?
Не може единствено състезателите да се винят.
Или както винаги, пак няма виновни???

Просто нямаме отбор, нямаме щаб, нямаме тактика, нямаме отборна дисциплина, нямаме организация ... пълен хаус отвсякъде... и хора с голямо самочувствие, но без никакво реално покритие, както се вижда !!! Просто така не може и всичко трябва из основи да се преосмисли и промени.

Безмислено е да се хвърлят само пари, време и нерви на вятъра, за да се ходи по световни и да се излагаме само, а и цяла БГ да излагаме !

И това не се отнася само за леда ...
Кристияне, чета и не вярвам на ушите си! Ако не пратим отбор - защо не пратихме? Ако пратим - защо се изложихме? Ако отидеш и не помагаш - защо не си помагал? Ако помагаш - защо пречиш? Това пък за "статийките" съвсем не мога да го разбера - Калоян и Папарака са на собствени разноски там, като представители на изданията си, сами са си платили всичко, за да отразят след това световното. Да не би Папарака да се е писал национал и да е ловил? Или пък Калоян... Калоян даже е бил включен в някакво жури и не е можел да ходи по секторите, не че му е работа, отборът по регламент си има един капитан, който да дава указания. Извинявай, ама това е все едно мен да ме беше обвинил някой на Евро 2004 за това, че националният ни отбор по футбол записа три загуби. Смешно е... Ся, вярно е, че миналата година бяхме по-напред, ама пак там си завършваме, в долната част на класирането. Освен това хората си ходят с лични пари да участват, федерацията (доколкото знам) плаща само такса участие, което си е решение на общото събрание.
Нека се върнат хората, ще разкажат кое как е било и така...Аз съм сигурен в едно - че там отидоха състезатели, постигнали резултати в републиканското първенство. А че не са се справили добре - ами това очевидно ни е нивото в момента. Догодина - по-добре.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от VARHARA »

BOOROO е прав.Бъдете по снизходителни.Ако бяха били щеше да се почне , аз казах ли ви ,евала , големи сте и т.н Да си кажа честно аз вярвах и продължавам да вярвам в тези момчета.На Световното в Полша показаха че имат потенциал и ще дойде момента когато ще ни зарадват.Та те през тази година колко риболова направиха на лед,че искаме да са в петицата или тройката.
Да се приберат живи и здрави и да разкажат какво е станало и къде сбъркахме.
Аватар
tintarelius
Мнения: 435
Регистриран на: Пон Дек 10, 2007 12:59

Мнение от tintarelius »

бат Стане ,схемата за съставяне на НАЦИОНАЛЕН ОТБОР е повече от малоумна :evil: на това световно отидоха 3 ма човека без абсолютно НИКАКВА РУТИНА ,за това е и такова новото на отбора :wink: взети от миналата година която беше пълна пародия на състезание :arrow: като започнеш от кантара които мереше МИНИМУМ 20 ГР,та свършиш до проведените само 2 кръга че нямало лед :lol: тази година се проведе 1 кръг на 2 гьола и след 1 вия вия кръг се излъчи начионалния отбор :lol: пълен ташак

п.с можели човек X да отиде на световно при положение че има 1 капо и едно 6 то място от тази година :arrow: ЕМИ НЕ СТАВА БРАТЯ

сигурен съм че нито Пламен ,нито Вальо са се раздали на 100%
team fish masters
Аватар
ma3xa1993
Мнения: 317
Регистриран на: Пон Авг 17, 2009 1:03
Местоположение: Sofia

Мнение от ma3xa1993 »

...
Team DAIWA and MAVER is the best of world...
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”