Турнир-"Перник open"

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Аватар
IANEKA
Мнения: 361
Регистриран на: Съб Мар 29, 2008 21:38
Местоположение: Somewhere in the village
дал Браво: 3 пъти

Турнир-"Перник open"

Мнение от IANEKA »

На 03.07. се проведе "Перник open"на микрото на Бучино.Турнира бе перфектно организиран от Павката.
Въпреки лошото време и почти непроходимия път до язовира,дойдоха всички,които бяха обещали и всичко мина много добре.....освен риболова :wink: :D

Организатора

Изображение

Всички останали..

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Риболова бе изключително труден,на доста места-никакъв.Интересно,че ТРИ от тапите бяхме ка-по :shock: :roll: :oops: Малкото риби които се хванаха,бяха посредата на двата сектора.... :!: :!: :?:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Последва веселата част,също усигорена от Организатора/ Павката/

Изображение

Изображение

За всички останали имаше утешителни награди,осигорени от:
"Майсторски риболов" и "Филстар Бг"

Изображение


Въпреки лошото време и слабия риболов,турнира мина неусетно,е не липсваха и инциденти.....към края на веселата част....... :D :lol: :lol:

Изображение

:D :D :D

Павка,Поздравления за начинанието и дано трудностите не са те отказали,да го превърнеш в традиция....

Изображение



П.п.

Някой има да черпи,че не качих всички снимки....... :wink: :lol:
Paparaka написа: За мен всеки риболов е състезание. Ако не с тези, с които съм за риба, то със самата риба.
desso
Мнения: 194
Регистриран на: Пет Дек 26, 2008 15:24
Местоположение: София

Re: Турнир-"Перник open"

Мнение от desso »

Ще копирам поста си:

Браво, Биска! Най-после :D
Няма как да не драсна два реда и аз, понеже това беше първото съревнование по риболов на плувка, в което участвах.
Много кал, ама много, много емоции, много смях и добра организация! За жалост, както при повечето подобни мероприятия, риболовът не беше както ни се искаше, но въпреки всичко СЕ получи!


Ето тук свърши "хубавия" път:
Изображение
После се извозихме с две Жипки, което беше голям жест от страна на хората, които се наеха с това, като се има предвид количеството багаж на 16 души: платформи, щеки, кофи, захранки и т.н. Много ме е яд, че не успях да снимам офроуда, защото си беше класика!


Част от багажа:
Изображение


Почти през целия ден валя дъжд, с малки прекъсвания:
Изображение
Изображение


Като разбира се след края на състезанието спря и вятър и дъжд, и стана много приятно:
Изображение


Победителят и организатор - Павката:
Изображение


Призовата четворка:
Изображение


И крайното класиране:
Изображение

Много съм доволен от шанса, който имах, да се включа в призовата тройка! Наистина бе шанс, защото рибите бяха изключително редки и може би случайни, затова се радвам, че успях да си ги извадя!
Поздрав!
indalo
Мнения: 946
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 20:07
Риболов: на плувка/ щека, уип, директен, болонеза, мач
Местоположение: Перник

Re: Турнир-"Перник open"

Мнение от indalo »

Евала на Павката. Съжалявам, че не можах да дойда, но стая раута и черешобери нещата се объркаха. Бях тръгнал по некое време да ви видя, но по фона ме предупредиха че нема как да стигна до горе. Сигурен съм, че нещата ще продължат да се развиват в положителна насока. Мерака го има и у Павката, а гледам че и състезатели се събират. Само требе у форума да пропише Павле, не че нема регистрация....и съм сигурен, че турнира няма дае годишен, а ако не ежемесечен, то поне сезонен. Още веднъж адмирации и от мен за организатора и победителя. :D :drinkers:
http://www.krakra-fishing.com/wp-conten ... /03/kf.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Re: Турнир-"Перник open"

Мнение от Ивайло »

Дайте снимки на жоро 72 и пазача:)))))))
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
Аватар
IANEKA
Мнения: 361
Регистриран на: Съб Мар 29, 2008 21:38
Местоположение: Somewhere in the village
дал Браво: 3 пъти

Re: Турнир-"Перник open"

Мнение от IANEKA »

Ако не черпи на Мелниците,имаш ги.... :lol:

Жооорооооо....... :lol:
Paparaka написа: За мен всеки риболов е състезание. Ако не с тези, с които съм за риба, то със самата риба.
Аватар
Joro_72
Мнения: 529
Регистриран на: Нед Яну 25, 2009 12:00
Местоположение: София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Re: Турнир-"Перник open"

Мнение от Joro_72 »

:evil: :evil:
Титаник все някога ще изплува!
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”