Внимание готови .....буууум!

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
VLADKOrmoran
Мнения: 593
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 10:59
Местоположение: Чикаго

Внимание готови .....буууум!

Мнение от VLADKOrmoran »

:shock: кой хвърли шашката??? :lol: :lol: :lol: :lol:
Isakov
Мнения: 371
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 12:14
Местоположение: Кюстендил

E

Мнение от Isakov »

Bummmm ama za tazi godina BUMKANETO svarshi kolkoto i jalko da e :(
No kakvo da se pravi dogodina pak nanovo i taka i taka....Se pak ako ima nqkakva informaciq za prdstoqsht tyrnir shte sam blagodaren za informaciata :!:
Plamen
Мнения: 467
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 17:32
Местоположение: София

Re: E

Мнение от Plamen »

Se pak ako ima nqkakva informaciq za prdstoqsht tyrnir shte sam blagodaren za informaciata :!:


Ще има колега първото е "Баташка сеч", а и таз година може да има повече състезания на лед.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Здрасти

Мнение от Бат Стан »

Пламене, за да има състезания на лед, трябва да се направи организация и отсега да е ясно колко клуба са заинтересовани да участват. На събранието на федерация Данчо Софков бе избран за председател на секцията по подледен риболов и аз мисля,че най-късно до 10 януари трябва да се проведе събиране с представителите на заинтересованите клубове, да видим приблизително кога ще се организират нещата, какво ще представлява всеки турнир и по какъв регламент ще се провежда. В един ден ли ще бъде, в два ли и така. Освен това не е зле федерацията да предложи на клубовете някакви оферти за преференциално нощуване на състезателите и техническите лица - никакъв проблем не е да се направи връзка с даден хотел близо до язовира, пимерно Орбита или който друг е, и да се пита дали не могат да ни дадат некви отстъпки за пакет "нощувка плюс закуска". Според мен подледното състезание трябва да е в два дни, събота и неделя, тъй като в един ден е кръжочническа история.
Освен това живо ме интересува регламентът. Разполагам с един от световното през 2004 г. в Рига и мога да го пусна на всеки, който се интересува. По същия ли ще бъде, по друг ли? Според мен това трябва да се реши от представителите на всички заинтересовани клубове.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Plamen
Мнения: 467
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 17:32
Местоположение: София

Мнение от Plamen »

Да, напълно си прав. Само за едно ще те посъветвам, под никаква форма не разчитай за нищо на федерацията защото може на края да няма къде да спиш. По добре сам си организирай нещата със спането за да ти е мир на главата.
Несъм съгласен и за двудневните състезания защото няма да има време за тренировка. По добре състезанието да е в неделя и в два манша, сутрин и слетобед, а съботата да остане за тренировка.
Въпреки всичко като зъ първа година, ако въобще се организира нещо нека се учим от грешките си.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай Пламене

Мнение от Бат Стан »

Пламене, и така става, никакъв проблем, въпросът е да се съберем и да се стиковат нещата. Само че на това събрание аз оревах орталъка да се насрочи дата и час за събиране на секцията, след като преди това се уведомят заинтересованите клубове.
Всичко тва ме интересува живо, тъй като трябва да направя финансовият разчет, да знам колко състезатели са в отбор, да проведа вътрешноклубна квалификация и така. В интерес на истината въобще не разчитам федерацията или секционните отговорници да ми организират спането, ама си мисля, че като се върши работа и има ангажирани хора НА ЗАПЛАТА, която се формира от членския внос на клубовете, трябва да има и някой да се занимава с това. Колко му е да се свържат с мениджъра на "Орбита" и да питат - всички хотели предлагат такива пакети на преференциални цени, когато сме голяма група. Направи сметка - ще играят поне десет отбора, по петима състезатели - стават 50 човека. Плюс още средно по двама души придружаващ персонал, стават 70 души. Ми за 70 човека групи намалението може да се договори на 50 процента бе маа му стара. За кво да спя за 15 лева, като може да 7.50, а? Цябата работа се прави точно за два часа - разговор с хотела, уведомяване на отборите участници за офертата, получаване на съгласие от заинтересованите и заявка, събиране на парите, капариране и готово, кво сложно има не мога да разбера.
Щото извинявай, ама вдигнаха членския внос за клубовете от 150 на 300 лева. Много ме интересува какво получаваме насреща за тези пари, понеже изобщо не съм съгласен да хвърлям пари ей така на вятъра. Ако ще е само за "право на участие в републиканските състезания", нещо не ми изглежда съвсем редно. Ще ти кажа и друго - няма спортна федерация, която да събира по 300 лева от клубовете си, няма такава!!!!!! Да не говорим, че ние не сме професионален спорт, а само на аматьорски начала - откъде накъде ще плащам 300 лева, и няма да знам кога ще есъбранието на секцията за подледен риболов.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Plamen
Мнения: 467
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 17:32
Местоположение: София

Мнение от Plamen »

Така е колега колкото и да се ядосваш и да се тювкаш, та въпроси да задаваш, няма, амча няма кой да ти даде оправдателен или точен отговор.
Така е трябва да се насрочи дата да бъдат осведомени хората и да се действа, ама ей на. Който и да питаш ще ти вдигне рамене.
Та да ти кажа мойто мнение по въпроса с отболите защото така или иначе аз нямам нищо общо до момента с организация, но бих се наел с това което мога. Спорет мен ще са по двама души от отбор, защото ако са по 5 ще са сигурно два отбора. Двама човека отбор мисля, че е правилно решение. Много ще е трудно да се окомплектоват отбори от по 4-5 човека, двама ще е най-лесно да се съберат отбори, а и не ми се вярва да се съберем повече от 10 отбора, дори 10 ми се виждат много.
Айде с здраве и без да се нервираш. :wink:
Isakov
Мнения: 371
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 12:14
Местоположение: Кюстендил

RE

Мнение от Isakov »

Znachi momcheta kakvo da vi kaja ot 4 godini sam po sastezania i oshte nesam vidql nqkakva organizaciq to pari za nacionalen otbor nqma ta da govorim za otstapki v xoteli ili nqkakvi takiva raboti...E as se pak se zanimavam sas ribolova na leko ne na led dano pri vas sityaciqta da e po-razlichna ama mislq che dosta ot xorata sas sashtite deto se zanimavat i na Sporten ribolov s pluvka tai che...dano da gresha.
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”