АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
bobi78
Мнения: 101
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 18:46

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от bobi78 »

От догодина, които иска състезания да си плаща такса водоем и да си ги прави!



И аз съм на това мнение, то бива-бива капризи,обяснения,обещания и какво ли не на всеки че не само да му писне на човек. а направо да са се отчае.Еб..............съм му ма.........а и на състезания и чудо ( раниш кучета да те лаят, аре в гъз..............ъ) та така.
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от pobeditelqt »

Мога да разбера всяка дума и действие и да бих участвал и на турнир с много по-малък награден фонд и дори и без награден, но нямаше да набия тези средства, нали разбираш....
Водоема наистина е прекрасен и затова чаках подобен силен турнир на който да участвам с всички сили в една реална и безкомпромисна конкуренция с изявени и нахъсани състезатели....
Преди седмица участвах на турнир /двудневен/ с една тренировка с такса 15 лв...
Но както всеки си прави сметка, така и аз, не ме разбирай погрешно, но до момента за турнира сме набили 850 лв, без да броя вход и спане, с тях може да ги сметнете, всяка стотинка от моята част е взета на заем...
Та ако бе обявено това на време, щеше да ми е друга сметката и преценката за участие...
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от pobeditelqt »

bobi78 написа:От догодина, които иска състезания да си плаща такса водоем и да си ги прави!



И аз съм на това мнение, то бива-бива капризи,обяснения,обещания и какво ли не на всеки че не само да му писне на човек. а направо да са се отчае.Еб..............съм му ма.........а и на състезания и чудо ( раниш кучета да те лаят, аре в гъз..............ъ) та така.

Боби, не те познавам или не се сещам, кой си....
Нищо лошо не съм казал нито за теб, нито за който и да било....
Това с ругатните, можеш да ми го кажеш в очите, като си толкова разочарован от мен...

Когато става въпрос за пари, време и подобни, е редно нещата да се опишат детайлно и ясно....
Приемето го като критика, а не като заяждане или нещо от сорта...
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
iskar 17
Мнения: 162
Регистриран на: Вто Май 24, 2011 20:38

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от iskar 17 »

rosko написа:при положение че се пускат още и още риби. След всяко наше състезание има доста умрели риби, който ако е търговец няма
Реалните щети от ползването на живарници собственика на водоема ще ги разбере чак
пролетта на 2013г,след презимуването на рибата.Приятелски му препоръчвам да се
поинтересува как да намали смъртноста на рибата при появата на болеста САПРОЛЕГНИОЗА.
Аватар
hypperion
Мнения: 845
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 22:38
Риболов: 95% на щека
Местоположение: София/НЗ
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от hypperion »

Това с промяната на наградния фонд лесно може да се избегне още от самото начало! В първоначалния анонс просто обявявайте не твърди суми, а % от входната такса и всичко ще бъде ок.
Понякога тарикатите носят на баламите вода в кошница
Agov Dol
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Юни 27, 2012 12:30
Риболов: Комплекс по спортен риболов яз. Агов дол

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от Agov Dol »

За да не е ".... типично по български", наградният фонд остава същият, както е обявен в началото на темата, въпреки че се формира от броя състезатели.

Награден фонд -5800 лв

1. 2900 лв + 2 бр. купи
2. 1900 лв + 2 бр. купи
3. 1000 лв + 2 бр. купи

Това е последното по рода си състезание, което организирам. Следващите състезания, с които ще се занимавам, ще са за подрастващите риболовци с минимнални такси.

Водоема е отворен всяка седмица за състезания и всеки може да си организира, като си плати такса водоем.

Не смятам, че е необходимо да ставам слуга на хора, които вземат пари на заем за да участват в състезаяния.


И пак за да не е ... по български - тренировката е задължителна!!!
Аватар
ШОПА
Мнения: 565
Регистриран на: Сря Фев 25, 2009 16:35
Местоположение: Г.Оряховица
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от ШОПА »

Марио не се впрягай приятелю, няма смисъл да си късаш нервите. Винаги се намират не доволни. Ако искаш да бъдеш полезен за състезателния риболов, и за риболова изобщо, ако желаеш да си полезен отделяйки средства и време за това, и най вече приятелю ако искаш да бъдеш щастлив то подкрепяй децата. Защото там всичко е истинско, и удоволствието да видиш толкова много деца щастливи е НЕЗАМЕНИМО.

Поздрави.
Клуб по Спортен Риболов "ЯНТРА''
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от pobeditelqt »

Не смятам, че е необходимо да ставам слуга на хора, които вземат пари на заем за да участват в състезаяния.

Изразявам критика и нямам претенции за наградният фонд...
Организатора има право да си определи условия, награди, такси и всичко свързано с мероприятието и няма две мнения по-въпроса....
Отговорих на въпрос на колегата организатор Росен, защо повдигам въпроса....
Целта ми е не да засегна някой или да изисквам някой да си бърка в джоба, но по начина по- който бе обявен турнира се подвеждат хора с желание, като мен да стигат и до подобни крайности....
В крайна сметка, целта на всеки е да се развива, едни като състезатели, други, като организатори...
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
Аватар
IANEKA
Мнения: 361
Регистриран на: Съб Мар 29, 2008 21:38
Местоположение: Somewhere in the village
дал Браво: 3 пъти

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от IANEKA »

Писането във фОРУМ...и ,които стават Все по-комерсиални / особено ... /,и погазват първоначалният си замисъл,поне за мен загуби смисъл.....!!
Както и да е...... :wink:

И щото леко-полеко,темата отива към...

Потребители /Състезатели/..vs..собственици /Организатори /
а пък Състезателния риболов,хич не ми е безразличен.....не-ма си траем.... :evil:

iskar 17 написа: Реалните щети от ползването на живарници собственика на водоема ще ги разбере чак
пролетта на 2013г,след презимуването на рибата.Приятелски му препоръчвам да се
поинтересува как да намали смъртноста на рибата при появата на болеста САПРОЛЕГНИОЗА.
Пепи,след дълга и тежка зима,а и не толково тежка,както миналата дори и в много по-големи и дълбоки / свободни / затворени водоеми,напролет има много страдащи от тази болест риби,всякакви.
И повярвай ми,няма нищо общо, с живарниците.
И щото съм сигурен,че на думите ми не би обърнал особено внимание,можеш да се допиташ до Боян Шушлин, с когото се познавате достатъчно......мисля.

Agov Dol написа: Не смятам, че е необходимо да ставам слуга на хора, които вземат пари на заем за да участват в състезаяния.[/i]

................. :shock: ... :shock: ... :shock: ..........

Това.......Е......У-ЖА-СНО.....не верваш ли...!!???

Току що настрои 2/3 от участниците в подобни турнири срещу себе си......още ли не ти се верва!?

Вервай..........

Немаш никва идея,сигурен съм,къв е мотива на на тия 2/3 ,да играят по турнирите,включително и твоя,и да ти кажа...

Наградния фонд,единствено определя ЦИФРАТА необходима,за подготовката и добро представяне на Участника /Евентуално /....

Наградния фонд...НЕ Е.... Основния мотив,на Колегите,да участват на който и да било турнир....Дали е 2 , 12 или 2020 лева.,хъса е един и същ... НО , има Значение..... /т.1 /

И..

т.3 ....условно


Кой к.ви дивиденти извлича....../финансови да речем /. :!: :!: :!: :?: :?: :?:

Участници:

:?: :?: :?:

Организатори / Собствиници /

no comment.....


Аз лично,за Горна малина бех чул,че има некво поделение ,тва навремето кът трееше да се редим некъде ,за казармата....А,и че не е далече от София...... :D
Дори се загубих,на път за Г..олемия турнир там.
А сега... :?: ..след турнира....А.. :?: :?: :!:



А па за тоа Дол,както се казва там....дори и трудно го запомням,КОЙ,КОЙ беше чул,освен живущите на 10км. околовръст.........преди добрите турнири там....КОЙ..... :?: :?: :!: :!: :!:

А ТУРНИРИТЕ.....дори Добрите,се правят със СЪС-ТЕ-ЗА-ТЕ-ЛИИИИИИ .....
.... А Ти, Доле....както и да ти е предното име,може инак и да си Пич,ма малко по-нагоре ги нарече......лошо,лошо ги нарече.....и ако аз бях записан,вече нямаше да съм........


И щото тоя мой пост,е малко свързан с темата,може да се смята отчасти ,за спам......ма само от части.


Другата част...В Нова тема.


П.п.

Юри,Ти па най-малко дължиш обяснение....
Paparaka написа: За мен всеки риболов е състезание. Ако не с тези, с които съм за риба, то със самата риба.
esetra
Мнения: 65
Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 10:58

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от esetra »

Здравейте!
Ако има някой от София, който ще ходи само на разходка към Агов Дол ,и има местенце ,ще съм благодарен да се обади.Споделям разходите за път :)
0888062211 Жоро
Аватар
Joro_72
Мнения: 529
Регистриран на: Нед Яну 25, 2009 12:00
Местоположение: София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от Joro_72 »

Какво стана :roll: :roll:
Титаник все някога ще изплува!
mario-g
Търговец
Мнения: 114
Регистриран на: Пон Апр 27, 2009 9:33

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от mario-g »

Стана страхотно състезание, до последно имаше интрига, водоема е уникален с много риба, собственика е положил много усилия за да е подходящ за състезания, както никой друг до сега. Важното е, че има желание и възможности да направи още за състезателния риболов, за което му желая успех и да не обръща внимание на хората които завиждат, мрънкат, злобеят и други, винаги ще има такива като тях, които ние за съжаление трябва да търпим.
Поздрави на всички участници и съмишленици, дано има повече такива състезания.
Честито на победителите!
Аватар
ШОПА
Мнения: 565
Регистриран на: Сря Фев 25, 2009 16:35
Местоположение: Г.Оряховица
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от ШОПА »

Най доброто състезание в което съм участвал, интрига до последния миг.
БРАВО.
Честито на победителите.
Клуб по Спортен Риболов "ЯНТРА''
Аватар
Боян Шушлин
Мнения: 297
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 22:35
Местоположение: София
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 5 пъти
Обратна връзка:

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от Боян Шушлин »

За пореден път се получи УНИКАЛЕН турнир, с много риби , стратегии и обрати в последния момент.
Предполагам че след 3-тата стойка 9-10 отбора са имали реален шанс да влезат в парите.
Отново перфектна организация.
На турнири като този, човек може да научи много неща за риболова.
Само за 1 година Агов Дол безапелационно се доказа като най-добрия частен водоем за турнири в България.
Само 1 забележка имам....много беха ПУСТИНЯЦИТЕ, особено втория ден на стената :lol: :lol: :lol:
rosko
Мнения: 121
Регистриран на: Пон Юли 18, 2005 21:43
Местоположение: Монтана

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от rosko »

Боян Шушлин написа:За пореден път се получи УНИКАЛЕН турнир, с много риби , стратегии и обрати в последния момент.
Предполагам че след 3-тата стойка 9-10 отбора са имали реален шанс да влезат в парите.
Отново перфектна организация.
На турнири като този, човек може да научи много неща за риболова.
Само за 1 година Агов Дол безапелационно се доказа като най-добрия частен водоем за турнири в България.
Само 1 забележка имам....много беха ПУСТИНЯЦИТЕ, особено втория ден на стената :lol: :lol: :lol:
:D :D :D Караманеца каза да те поздравя за избора на ластици!
Трябва да променим нещата, които не можем да приемем...
Заключено

Обратно към “Състезания и турнири”