АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Аватар
Боян Шушлин
Мнения: 297
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 22:35
Местоположение: София
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 5 пъти
Обратна връзка:

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от Боян Шушлин »

rosko написа:
Боян Шушлин написа:За пореден път се получи УНИКАЛЕН турнир, с много риби , стратегии и обрати в последния момент.
Предполагам че след 3-тата стойка 9-10 отбора са имали реален шанс да влезат в парите.
Отново перфектна организация.
На турнири като този, човек може да научи много неща за риболова.
Само за 1 година Агов Дол безапелационно се доказа като най-добрия частен водоем за турнири в България.
Само 1 забележка имам....много беха ПУСТИНЯЦИТЕ, особено втория ден на стената :lol: :lol: :lol:
:D :D :D Караманеца каза да те поздравя за избора на ластици!
Тия торпеда там нямаха спиране, особено ако не си и подготвен.
Изненадаха ни верно е.
Сещам се за един филм с Върхара, дето на ТЕЦ-а рибите го правеха луд!
Е това като ти се случи и на състезание, и то когато се бориш за първо място....маани!
п.п. ама можеше и по-лошо да е, Монтанеца и един бой да ми фърли.. :lol: :lol: :lol:
todorto6ko
Мнения: 453
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 18:53
Местоположение: софия

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от todorto6ko »

А нещо като класиране и т.н.
кой сега е номер едно?
bobi78
Мнения: 101
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 18:46

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от bobi78 »

Едно голямо МЕРСИ и от мен за празника който ни спретнаха организаторите на този безупречен водоем, а именно състезателен риболов в буквалния си смисъл на думата - което е рядко срещано събитие на много от останалите турнири , но това са комплекс от фактори които за съжаление много от базите за провеждане на подобни мероприятия ги нямат - най вече уникален водоем с много риба, площ позволяваща риболова на различни методи, природа допълнително предразполагаща комфорт в всеки един състезател, удобства и др. и най вече отговорниците за събитието - перфектна организация,професионализъм, гостоприемство, награди и др.
Специални поздрави на собственика Марио - много готин човек с завидно спокойствие, перфектна игра и като състезател, и се надявам да не си е извадил чак толкова негативни, категорични и отрицателни изводи и решения от добронамерените писатели в форума, и за напред въпреки всички незгоди да продължи традицията за състезания на този водоем.Успех :D
divas
Мнения: 15
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 19:26
Местоположение: sofia

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от divas »

Участвал съм на всичките състезания на този прекрасен водоем ,каквото и да кажа ще повторя някой от предишните мнения ,но искам да допълня нещо.
Някой , ако иска да направи водоем за състезателен риболов -Да вземе пример от АГОВ ДОЛ!!!!!
Някой , ако иска да организира състезание - Да вземе пример от състезанията направени на Агов Дол!!!
Някой , ако иска да научи нещо повече за риболова да участва на тези състезания!!!
barbalei
Мнения: 43
Регистриран на: Съб Юли 31, 2010 23:45
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от barbalei »

Адмирации и от мен за организацията и провеждането на турнира. Това наистина беше едно от най-добрите състезания на които съм участвал. Поздравявам собственика на водоема за ентусиазма и желанието да направи нещо великолепно. Много красив язовир с хубави риби и създадени удобства за риболов. Ако някой не го е посещавал може само да съжалява.Както и другите колеги споделиха много оспорвано състезание на което всички имаха своите шансове за добро класиране. Честито на Камен и Пламен които доказаха за пореден път , че няма нищо случайно.
Миг невнимание - цял живот умрял...
Ивайло Христов
Вносител
Мнения: 248
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 10:16
Риболов: щека, мач, спинниг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 10 пъти
Обратна връзка:

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от Ивайло Христов »

Искам да поздравя Мари за организираното състезание. Много ми хареса риболова на стената. Много ми харесаха рибите, изключително красиви шарани, здрави, без болести и рани. Поздравявам с голямо удоволствие него за отличният водоем и прекрасните риби. Искам да поздравя Пламен и Камен, напълно заслужена и много качествено отиграна победа - адмирации.
Много ме впечатли Влади с неговата рекордна риба. Много правилно си я извади, без да я "разхожда" в съседните сектори, като други именити състезатели с меки ластици. Това е мое мнение в качеството ми на "ПУСТИНЯК", не знам какво означава това??
По принцип на стената всички ловиха силно. Дени, Бисер, Караманеца, на Рени партията, извинявам се не си спомням името на пича и Мари лично!
Смятам, че трябва да се подобри съдийството и да се уточни регламента, по отношение на рибите, които минават в съседен сектор, че дори и през два сектора, да се осигури качествен кантар и да се добави в регламента варианта за допълнителни 10 минути, при закачена риба в последните 5 минути от състезанието. Иначе не може да се извади едра риба за 1-2 мин до края. Най-много да си повредиш въдицата.
Искам да отбележа, че коментирам само стената, защото там наблюдавах риболова. Сигурен съм, че всички състезатели в другите сектори положиха максимални усилия, но жребият винаги си е жребий, дори и на най-равностойните сектори.
Интересно беше, че на местата където риболов, бе слаб сутринта, даваха силно следобед.
Поздрави на всички и ще се видим на следващите риболовни мероприятия!
Мастер Фишинг, София
http://www.masterfishing.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
xey123
Мнения: 47
Регистриран на: Сря Авг 08, 2012 9:40
Риболов: с щека, мач и директен

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от xey123 »

Може ли цялото класиране ?

Код за потвърждение: Избери целия код

Изпуснатата риба е най-голяма ! 
[/u][/i][/b]
rosko
Мнения: 121
Регистриран на: Пон Юли 18, 2005 21:43
Местоположение: Монтана

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от rosko »

xey123 написа:Може ли цялото класиране ?

Има го в отделна тема!
Трябва да променим нещата, които не можем да приемем...
silvia sport
Мнения: 25
Регистриран на: Пет Юли 06, 2012 21:14
Риболов: щека ;мач и всякакъв вид риболов на плувка

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от silvia sport »

Много добре организиран турнир с качествени риби и позитивни емоций.Поздравления на победителите. Също така адмираций за организаторите и помощтния персонал. Нека и за в бъдеще да продължават в същия дух :D :D :D
xey123
Мнения: 47
Регистриран на: Сря Авг 08, 2012 9:40
Риболов: с щека, мач и директен

Re: АГОВ ДОЛ - Team Masters Cup - 22-23 септември 2012г

Мнение от xey123 »

rosko написа:
xey123 написа:Може ли цялото класиране ?

Има го в отделна тема!
Мерси колега :)

Код за потвърждение: Избери целия код

Изпуснатата риба е най-голяма ! 
[/u][/i][/b]
Заключено

Обратно към “Състезания и турнири”