Потребители /Състезатели/..vs..собственици /Организатори /

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
rosko
Мнения: 121
Регистриран на: Пон Юли 18, 2005 21:43
Местоположение: Монтана

Re: Потребители /Състезатели/..vs..собственици /Организатори

Мнение от rosko »

serkan1975 написа:Евала на' iskar 17' прав е от негова гледна точка.Но това предпоследно изречение... ,(Така , че уважаеми господа , които наброявате около 200 човека , недейте да живеете с измамното самочувствие , че сте единствените представители на хората , които са запалени по риболова и само в България са над 1 000 000 човека . ) това ми заприлича на "Абе FC BARCELONA които наброявате около 11 човека , недейте да живеете с измамното самочувствие , че сте единствените представители на хората , които играят готин футбол само в Европа има над 500 000 000 хора които играят като вас . :)" ние много добре знаем ,че не сме единствените представители .Много добре си дал разходите на един арендатор и сигурно можеш да пресметнеш разходите на тези ОКОЛО 200 ЧОВЕКА и тези които са над 1000 000.(РАЗХОДИТЕ ЗА РИБОЛОВ) С много добри чувства .

ЧУДЯ СЕ КОЛКО ЛИ СА КОЛОЕЗДАЧИТЕ В БЪЛГАРИЯ И КОЛКО СА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ ПО КОЛОЕЗДЕНЕ!!! :shock:
Трябва да променим нещата, които не можем да приемем...
serkan1975
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 14:54
Риболов: спортен риболов
Местоположение: кърджали,шумен

Re: Потребители /Състезатели/..vs..собственици /Организатори

Мнение от serkan1975 »

rosko написа:
serkan1975 написа:Евала на' iskar 17' прав е от негова гледна точка.Но това предпоследно изречение... ,(Така , че уважаеми господа , които наброявате около 200 човека , недейте да живеете с измамното самочувствие , че сте единствените представители на хората , които са запалени по риболова и само в България са над 1 000 000 човека . ) това ми заприлича на "Абе FC BARCELONA които наброявате около 11 човека , недейте да живеете с измамното самочувствие , че сте единствените представители на хората , които играят готин футбол само в Европа има над 500 000 000 хора които играят като вас . :)" ние много добре знаем ,че не сме единствените представители .Много добре си дал разходите на един арендатор и сигурно можеш да пресметнеш разходите на тези ОКОЛО 200 ЧОВЕКА и тези които са над 1000 000.(РАЗХОДИТЕ ЗА РИБОЛОВ) С много добри чувства .

ЧУДЯ СЕ КОЛКО ЛИ СА КОЛОЕЗДАЧИТЕ В БЪЛГАРИЯ И КОЛКО СА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ ПО КОЛОЕЗДЕНЕ!!! :shock:
ТОВА Е ДЪРЖАВНА ТАЙНА.. :lol: :lol: :lol: :lol:
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: Потребители /Състезатели/..vs..собственици /Организатори

Мнение от Бат Стан »

Мунчо написа:Моите уважение, колега iskar 17!
Човека нито го познавам, нито нищо. Но преди месец бившият футболист на ЦСКА Флорентин Петре и жена му Марги ме помолиха да ги упътя за риболов на платено около София. Пратих ги на "Мелниците" и оттогава са редовно там, когато са в София. Мисля, че водоемът вероятно си има предимства и се стопанисва добре!
Клуб по спортен риболов "Балканка"
viiksan
Мнения: 304
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 0:56
Риболов: На плувка,фидер,и подледен

Re: Потребители /Състезатели/..vs..собственици /Организатори

Мнение от viiksan »

Но да смятате , че благодарение на вас , собствениците на "Мелниците" , "Агов дол" , "Богров" , "Доганово" и други , ще станат милионери е меко казано наивно . От всички гореизброени , единствено при мен , водоема се явява само част от пейзажа - с една дума плънка към останалите неща /хотел , ресторант , басейн и други/ .
Сигурен съм,че от хотела и басейна има много повече приходи.. :lol: :D :shock: !!!
Щом рибата измира,и си на "ЗАГУБА" от СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ,и водоема е само част от пейзажа (ПЛЪНКА) го затвори за свободен риболов,поддържай го само за собствено удоволствие и за красота!!!
Да ама няма да го направиш,защото никой до сега не е изоставил разработен и добре посещаван водоем...като МЕЛНИЦИТЕ,АГОВ ДОЛ,БОГРОВ,БЕЗДЕН И МНОГО ДРУГИ ДА НЕ ИЗБРОЯВАМ..!
Но пак си позволявам да повторя че тази тема ако изобщо трябва да съществува трябва да се води от състезатели, организатори, и арендатори (собственици). Останалите СПЕЦИЛИСТИ да стоят настрана....
Аз съм участвал всичко на всичко на две състезания,това не ме прави състезател,от друга страна не съм и организатор! :lol: :lol:
Та въпроса ми е, състезатели, организатори, и арендатори (собственици) да не са нещо"по-така" от другите :shock: :lol: ?!
Това,че не съм "СЪСТЕЗАТЕЛ" не означава,че на следващия турнир примерно,няма да реша да участвам,защо да не мога да изкажа мнението си тогава..??!
НЕ ИЗПОЛЗВАМ Facebook!!!
Аватар
Боян Шушлин
Мнения: 297
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 22:35
Местоположение: София
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 5 пъти
Обратна връзка:

Re: Потребители /Състезатели/..vs..собственици /Организатори

Мнение от Боян Шушлин »

Според мен, може би има някаква истина в думите на колегата Iskar, но веднага имам една ВАЖНА забележка и един ВАЖЕН въпрос.
ЗАБЕЛЕЖКА:не е коректно да слагаш твоя водоем под един знаменател с Агов Дол, от риболовна гледна точка разликата е голяма.
От състезателна гледна точка разликата е колосална.
Твоя водоем е изцяло в развлекателния а не в риболовния бранш, което убеден съм е била и първоначалната ти цел!
ВЪПРОС:как се справятс „живарниците“ в Англия собствениците на водоеми, на които почти ежеседмично и целогодишно се провеждат турнири?
Според теб имат ли значение условията във водоема, наличието на хищници,особено 30-40 килограмови сомове и посещаемостта от по 91 човека на ден ловящи с доста груби такъми и понякога маниери.
Поздрави!
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”