Турнир "Майстор на северозапада"

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
vlado_fidera
Мнения: 152
Регистриран на: Пон Мар 21, 2005 22:17
Риболов: най вече практикувам риболв с фидер и пикер
Местоположение: sofia
получил Браво: 5 пъти

Re: Турнир "МАЙСТОР НА СЕВЕРОЗАПАДА"

Мнение от vlado_fidera »

Мисля, че от тук нататък ще има все повече желаещи да посетят язовира и неговия гостоприемен собственик
"Няма значение къде ще ловиш риба, близо или далеч от дома си, ти ще намериш приятели, които никога няма да забравиш"-Джон Бейли.
gog14
Мнения: 235
Регистриран на: Съб Фев 14, 2009 2:24
Местоположение: sofia

Re: Турнир "МАЙСТОР НА СЕВЕРОЗАПАДА"

Мнение от gog14 »

Язовира е страхотен,Човека който го стопанисва НЕВЕРОЯТЕН.
Състезанието беше градивно,имам в предвид че всеки трябвашеи да се ориентира
според мястото което е изтеглил при жребея.Факта че изтеглих тапа ме обнадежди много но след пъвия час осъзнах че рибите не са там и направих всичко за да ги привлека но те не се влияеха от нищо и ако трябва да бъда откровен мисля че те дори нямаха идея да се хранят в този ден.
В заключение ще кажа че в язовира има много риба но все още не и е времето да се настани на най-дълбоките места каквото според мен е стената.
За мен беше удоволствие да присъствам на този турнир независимо от резултатите
радвам се че има хора като Г-н Цено (Гадния) :twisted: които организират състезания просто за да събира Хора които искат да ловят риба за забавление да се срешнат с Хора които просто обичат риболова и не преследват пари,наградни фондове и други.
Поздрави на всички учасници и специялно на Цено.
ceno gadnia
Мнения: 260
Регистриран на: Сря Ное 26, 2008 22:39
Местоположение: Враца
Обратна връзка:

Re: Турнир "МАЙСТОР НА СЕВЕРОЗАПАДА"

Мнение от ceno gadnia »

Благодаря за хубавите думи


Радвам се,че заедно прекарахме тези прекрасни мигове.



Изображение

Дай-Боже следващият път резултата да е в полза на нашего брата - Риболовеца.

Наслука на всички :fish15:
"CLUB FOR SPORT FISHING-VRATSA CARP"

Извинете,и вие ли нехванахте нищо днес?
http://www.facebook.com/pages/Vratsa-Ca ... 8263932281" onclick="window.open(this.href);return false;
Simeon 85
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Авг 30, 2012 15:24
Риболов: всеки които е с въдица в ръка

Re: Турнир "МАЙСТОР НА СЕВЕРОЗАПАДА"

Мнение от Simeon 85 »

gog14 написа:Язовира е страхотен,Човека който го стопанисва НЕВЕРОЯТЕН.
Състезанието беше градивно,имам в предвид че всеки трябвашеи да се ориентира
според мястото което е изтеглил при жребея.Факта че изтеглих тапа ме обнадежди много но след пъвия час осъзнах че рибите не са там и направих всичко за да ги привлека но те не се влияеха от нищо и ако трябва да бъда откровен мисля че те дори нямаха идея да се хранят в този ден.
В заключение ще кажа че в язовира има много риба но все още не и е времето да се настани на най-дълбоките места каквото според мен е стената.
За мен беше удоволствие да присъствам на този турнир независимо от резултатите
радвам се че има хора като Г-н Цено (Гадния) :twisted: които организират състезания просто за да събира Хора които искат да ловят риба за забавление да се срешнат с Хора които просто обичат риболова и не преследват пари,наградни фондове и други.
Поздрави на всички учасници и специялно на Цено.
+1 :fish9:
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”