Мач турнир яз. Ябълчево 21.04.2013

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Аватар
Попа
Търговец
Мнения: 678
Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 3:03
Местоположение: varna

Re: Мач турнир яз. Ябълчево 21.04.2013

Мнение от Попа »

Който не е организирал състезание,не знае,колко е тегаво.Поздрави Жорка за труда и добрия резултат от него!Дано направиш още 100!
Повечето от вас не познават победителя,но той е най-обещаващият ,,новак" във Варна и не само.Труда,ентусиазма,амбицията и изключителната му спортна дисциплина започнаха да дават резултат.Браво и на всички,които са се класирали добре !
http://fishingpro.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Венелин Радушев
Мнения: 647
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 18:08
Местоположение: Силистра
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 19 пъти

Re: Мач турнир яз. Ябълчево 21.04.2013

Мнение от Венелин Радушев »

Получи се страхотен турнир, риби имаше навсякъде, който се ориентира добре си ги лови. Колебаех се дали да не захраня по-близо, силният насрещен вятър преди старта ми помогна да взема това решение. Това, че съседите започнаха да вадят риби непосредствено след старта (само на 5-6 метра по-навътре), ми вдъхна увереност, че скоро ще се приближат още (случи се, но три часа и половина по-късно :lol: )и ще наваксам. Като прибавим и несъобразените силното течение подбор на ваглери и постройка на такъми..... съвсем логичен провал...
Благодарности на Георги Кръстев за перфектната организация и поздравления за заелите призовите места!
"Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения."
Аватар
GogoBuboleto
Мнения: 118
Регистриран на: Вто Мар 24, 2009 20:19
Местоположение: Бургас
дал Браво: 3 пъти

Re: Мач турнир яз. Ябълчево 21.04.2013

Мнение от GogoBuboleto »

Венелин Радушев написа:Получи се страхотен турнир, риби имаше навсякъде, който се ориентира добре си ги лови. Колебаех се дали да не захраня по-близо, силният насрещен вятър преди старта ми помогна да взема това решение. Това, че съседите започнаха да вадят риби непосредствено след старта (само на 5-6 метра по-навътре), ми вдъхна увереност, че скоро ще се приближат още (случи се, но три часа и половина по-късно :lol: )и ще наваксам. Като прибавим и несъобразените силното течение подбор на ваглери и постройка на такъми..... съвсем логичен провал...
Благодарности на Георги Кръстев за перфектната организация и поздравления за заелите призовите места!
Затова твърдя, че тренировката оказа влияние. Направих се следните изводи:
1. Рибата не се задържа на едно място, независимо от храненето, трябваше да се търси на различни дистанции, като по-добре взимаше навътре.
2. Там духа здраво, както и стана и трябваха тежки ваглери за вятър и течение, както и лежане на дъното.
3. Стръвта тънък торен, желателно с 1,2 до 3 бели за тапа.
4. Рибата взимаше неубедително и при най-лекото повдигане трябва да се засича.
5. Имаше един шкарт на около 18-тия метър (Ицони го откри), при по-силен насрещен вятър най-много кълвеше там.
dobromir_
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Юли 02, 2006 18:34
Местоположение: varna

Re: Мач турнир яз. Ябълчево 21.04.2013

Мнение от dobromir_ »

Честито на победителите
КСР ТРАБУКО
ICONU1977
Мнения: 23
Регистриран на: Нед Яну 22, 2012 14:07
Риболов: vsjakav

Re: Мач турнир яз. Ябълчево 21.04.2013

Мнение от ICONU1977 »

Затова твърдя, че тренировката оказа влияние. Направих се следните изводи:
1. Рибата не се задържа на едно място, независимо от храненето, трябваше да се търси на различни дистанции, като по-добре взимаше навътре.
2. Там духа здраво, както и стана и трябваха тежки ваглери за вятър и течение, както и лежане на дъното.
3. Стръвта тънък торен, желателно с 1,2 до 3 бели за тапа.
4. Рибата взимаше неубедително и при най-лекото повдигане трябва да се засича.
5. Имаше един шкарт на около 18-тия метър (Ицони го откри), при по-силен насрещен вятър най-много кълвеше там.


Ами Гога,нормално беше заради насрещният вятър храната да се спира там,и освен на повдигане рибата взимаше и на съвсем леко потапяне 1-1,5см.със задържане обаче вълните оказаха много лошо влияние върху индикирането,но все пак се получи един измъчен,добър,интересен,напрегнат и оспорван турнир .Както казва Пафката нали не сме последни :lol: :lol: :lol: Айде чао :)
Аватар
GogoBuboleto
Мнения: 118
Регистриран на: Вто Мар 24, 2009 20:19
Местоположение: Бургас
дал Браво: 3 пъти

Re: Мач турнир яз. Ябълчево 21.04.2013

Мнение от GogoBuboleto »

Абе ти пак запразни с бирата и скарата преди края на състезнието, па после се обяснявай :fish6: :fish8:
ICONU1977
Мнения: 23
Регистриран на: Нед Яну 22, 2012 14:07
Риболов: vsjakav

Re: Мач турнир яз. Ябълчево 21.04.2013

Мнение от ICONU1977 »

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ човек да не си пийне една биричка!!!!!!!!!!!!!!Важното е,че се усетих къде,на какво и как трябваше да ловя!!!!!!Защото за мен не е важно на кое място съм,а това че след като не бях пипал мач откакто се запалих по фидера(2год.горе долу) пак бях равностоен на тази многоооо сериозна конкуренция. :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”