1-ви Турнир на ФМБ 2013- Рибарица

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Аватар
S.Mankov
Мнения: 624
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 20:54
Местоположение: с.Бистрица
Обратна връзка:

1-ви Турнир на ФМБ 2013- Рибарица

Мнение от S.Mankov »

Успешно приключи първия турнир на ФМБ за 2013 година. Имаше много емоции много приятни моменти и много усмивки по лицата на хората, което ме радваше най много. Участие взеха 6 отбора, като липсваха само Майна Флай и се надяваме следващия път и те да се включат за да бъде турнира още по интересен. Изключително приятно ми беше да видя, че на турнира взеха участие доста млади колеги, които имаха огромно желание да се състезават и да помогнат с каквото могат. Специални благодарности на Пламен и Радо от Хатч, които много ми помогнаха с тегленето на жребия, на Дани Крилов, който помогна с организацията и зарибяването. На всички включили се в зарибяването и разбира се голямо благодаря на всички участвали в състезанието и на всички дошли да гледат и да помагат- Пламка Поздрави !

В реката бяха пуснати 190 американки със среден размер 35-36 см като имаше и риби по 40 см. Изключително борбени тупалки. :D Това направи състезанието още по интересно. Имаше и доста хванати диви балканки. Общо за двата дни и трите манша състезателите са уловили 122 риби.

Ето и класирането:

Отборно:

1. Стари Видри (41 н.т.)
2. София 94 (50н.т.)
3. Хатч (64 н.т.)
4. Клуб Джентълмен (65.5 н.т.)
5. Стари Видри 2 (74 н.т.)
6. Царевец (85 н.т.)

Индивидуално първите 5 останалите може да пусне Пенко :

1.Светослав ( София 94) - 12 н.т. и 13 уловени риби
2. В Гетов (Стари Видри )- 12.5 н.т. и 13 уловени риби
3. Станислав Мънков (Стари Видри) 14 н.т. и 14 уловени риби
4.Даниел Крилов (Стари Видри) 14.5 н.т. и 15 уловени риби
5.Павел ( Джентълмен) 17.5 н.т. и 8 уловени риби

Още веднъж благодаря на участниците и всички дошли на мероприятието. За мен беше чест да организирам подобно събитие !

Поздрави,

Станислав
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”