Мандра Бургас 2013

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Аватар
krasimir
Мнения: 3428
Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 13:08
Местоположение: Стара Загора / София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 4 пъти

Re: Мандра Бургас 2013

Мнение от krasimir »

outsider написа:
krasimir написа: В Петък с колегата отидохме да проверим положението на мандра едва около 17:00 часа. Време нямаше почти никакво, освен да измерим дълбочина, понагласим някой-друг такъм и да хванем по 10-на риби.
лека тренировка , ама добре ти се е отразила , както гледам. :wink:
Това си плаче за подробен отчет на три страници , кво се праиш на скромен ? :lol:
С удоволствие, но тези дни не разполагам с интернет и писането на дълги репортажи ми е малко трудно.

Общо взето както вече споменах има страшно много треви и двата дни влизах да почистя малко пред мен, с цел да не се закачат вадените риби. Но пък тревите "вътре" се оставят, защото задържат рибите. В Петък с колегата бяхме с 2 рализчни храни (даже моето не мога да го нарека храна :lol: ) и той ловеше много дребни бабушки + някой бонус, докато аз извадих 6-7 каракуди някои от които 170-190 грама. Това ми показа накъде да се насоча Събота, та и общо взето и в Неделя... Начално захранване от ръка 10-12 топки + 2-3 стиски глина с кълцан торен. ако дойдат каракудите пак... и те така. :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”