Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Публикувай отговор
Аватар
chirusa_bg
Мнения: 848
Регистриран на: Сря Фев 16, 2005 12:58
Местоположение: Sofia

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от chirusa_bg »

Без да взимам страна и да се намесвам в личните конфликти на разбирачите, искам да отбележа, че след всяко голямо първенство във форума се появява подобна тема, в която се дава акъл или пък някой реве, че националите го излагали и тн., а когато първенството ни дойде на крака в Нови Сад, никой от форумните герои не дойде да подкрепи отбора. Даже отбора на Норвегия имаше по-сериозна агитка от нашата. :twisted:
Goat Food!
smillo
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Апр 26, 2012 19:50

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от smillo »

Ако се раздавахте толкова за националния отбор ,колкото за злобни заяждания по форумите и да се плюете един друг , спортния риболов в българия щеше да е на много по-високо ниво ... Но вече дъното е ударено или го затриите и да се свършва мъката или се постарайте и направете нещо. Никой не ви кара да сте първи приятели , но ако работите заедно съм 100% сигурен ,че сега нашите момчета щяха да са поне в десятката .
:tup:
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от VARHARA »

Преди да заминат на световното двама от най добрите ни състезатели и дългогодишни участници по световни ми казаха .
Гаранте пред последни,последни ще са Македония -аз им казах НЕ последни ще са .Това го казах нито от злоба ,нито от завист нито за това че Шопа ме нападна няколко страници по назад .
Казвам го защото виждам на къде сте тръгвали и виждам че до никъде няма да стигнете .
Повече няма да коментирам ,но е факт ,че в историята на спортния риболов на плувка това ръководство успя да се класира на последно място. Те не са виновни просто е 2013г фатална година и не ни върза ...............................
Аватар
ШОПА
Мнения: 565
Регистриран на: Сря Фев 25, 2009 16:35
Местоположение: Г.Оряховица
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от ШОПА »

VARHARA написа:Преди да заминат на световното двама от най добрите ни състезатели и дългогодишни участници по световни ми казаха .
Гаранте пред последни,последни ще са Македония -аз им казах НЕ последни ще са .Това го казах нито от злоба ,нито от завист нито за това че Шопа ме нападна няколко страници по назад .
Казвам го защото виждам на къде сте тръгвали и виждам че до никъде няма да стигнете .
Повече няма да коментирам ,но е факт ,че в историята на спортния риболов на плувка това ръководство успя да се класира на последно място. Те не са виновни просто е 2013г фатална година и не ни върза ...............................

ЦЦЦЦЦЦЦ Ебаси безочливия субект :idea: :idea: :idea: Абе ти не знаеш коя е столицата на Полша :?: знаел бил :lol: :lol: :lol:
Клуб по Спортен Риболов "ЯНТРА''
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от LVitchev »

ШОПА написа:
ЦЦЦЦЦЦЦ Ебаси безочливия субект :idea: :idea: :idea: Абе ти не знаеш коя е столицата на Полша :?: знаел бил :lol: :lol: :lol:
Може да не знае,но за това си има приятели,да подсказват .......... :wink: :wink: :wink: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от VARHARA »

Шопе проблема е че не ви увират главите и не се учите от грешките си и не само от вашите а и от нашите преди това . Но за да се учите трябва да има уважение ,а то липсва :wink:
Иво Вълов
Мнения: 64
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 19:45
Риболов: С кошничка
Местоположение: София-Видин

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от Иво Вълов »

Здравейте.
Изцяло 2013 година измина съпътствана с проблеми побойща караници, на 6 коляно ограничение и някакви такива дивотии. При вас в плувката е някаква Арена на словесни та дори и физически битки. Правите всичко друго но не и да ловите риба. Отдавам всичко това на единствения резон за мен а той е именно безпаричието. Всеки един от вас е лишил някой или себе си от други неща за да си позволи да иде на състезание. Тук вече играе роля и спортната злоба която ви е в повечко. Гледате си в чуждите канчета, все да се прецаквате, ловите шаранета и каракуди по платени водоеми. И нямате никакво развитие. Аз не си спомням профи състезателите да с. Направили състезание на язовир или езеро с трудни риби . Това сте вие състезателите на шаран и амур ма на плувка. Сега някой ще каже абе кой ти каза на теб че няма. Състезания, ми няма колеги. !!!
Научете се на етика и уважение на чуждият труд!!!
Помагайте си взаимно. Какви са тези детински работи всяка година различни хора на световни и европейски. Ми къв е тоя отбор от 120 човека!!!!
Колко много време е нужно за да може 10 човека да свикнат един с друг и да работят заедно? Тоя фактор го няма!!!!
Абе зарежи, аз започнах да се състезавам на фидер от тази година и до сега съм се карал с един човек за едно канче само!!! ако в нашата лига ще се случват такива неща по- добре да се изнасям че не искам да приличам на вас!!! Да търся вината в другите а в същото време да не знам коя е 6 секция на щеката!!! Зарежи!!!!
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от VARHARA »

Иво точно и ясно си го написал.........................
.Помагайте си взаимно. Какви са тези детински работи всяка година различни хора на световни и европейски. Ми къв е тоя отбор от 120 човека!!!!
Колко много време е нужно за да може 10 човека да свикнат един с друг и да работят заедно? Тоя фактор го няма!!!!
То си имаше национален отбор преди 3 години но се класирваха все едни и същи момчета и най много по не зависещи обстоятелства влизаше ново момче в отбора :wink: Но някой хора решиха че не може едни и същи да ходят на световни и трябва да се даде път на тези който не могат но имат пари ,вместо да се помисли на тези обиграни момчета ако им се осигури всичко поне на едно първенство ,и да ги видим какво могат да направят .Защото аз не помня на едно свитовно да е било всичко ок-винаги сме били голям компромис :wink: .Сигурен съм ,че сега съжаляват ,не са мислили че така ще се сговнасят нещата -до такава степен .Те казваха така - така и така се класираме все от 20 до 24 място ,поне и други хора с възможности да отидат ,така федерацията няма да се напъва за пари и всичко ще е ок .Да ама не -ударихме последното място господа .
Не разбрах Македония участвала ли е на световното ......
Аватар
ivelin66
Мнения: 529
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 21:30
Местоположение: Русе
дал Браво: 121 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от ivelin66 »

Както са казвали римляните - ин вино веритас.И тъй като съм на две ракии да си излея и аз душата.
1.Нямали сме щаб и оттам проблемите.Тъй тъй.А ся който се интересува да види класирането на Латвия - 7 място в крайното класиране,да поразгледа малко фото от Световното и да му стане ясно че Латвия имаше точно 5 души делегация.Нордмунд Грабовскис капитан и 4 члена на отбора.Е как бе майка му стара те могат,а ние не можем.
2.Ми не можем.Щото сме горди,щото сме пичове,щото като не ни е ясно ние не можем да отидем и да попитаме отборите които ловят как го правят.Не можем защото не говорим езици.
3.Имаме информация от Европейското,от бъдещите домакини на Световното - Полша.И какво - ми натикали сме си я там където не ни огрява слънцето.Бай Ганьовска работа - абе тия ли че ми кажат как да си ловим?
4.И за последните две световни имахме информация - и кво ?Пак там където не ни огрява слънцето.А пък специално за 2011 година на Остелато в Италия - ми да му е..а майката.Мавер празнуваха 100 години от основаването си точно на Остелато.Е как на украинския вносител на Мавер може да му кажат кои храни работят на канала,какъв е начина на риболов, а на нашия не могат?
5.И още много мога да ви пиша,ама не мисля чак толкова да се напивам :lol: :lol: :lol:
Team Milo - feel the difference
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от Paparaka »

ivelin66 написа:Както са казвали римляните - ин вино веритас.И тъй като съм на две ракии да си излея и аз душата.
1.Нямали сме щаб и оттам проблемите.Тъй тъй.А ся който се интересува да види класирането на Латвия - 7 място в крайното класиране,да поразгледа малко фото от Световното и да му стане ясно че Латвия имаше точно 5 души делегация.Нордмунд Грабовскис капитан и 4 члена на отбора.Е как бе майка му стара те могат,а ние не можем.
2.Ми не можем.Щото сме горди,щото сме пичове,щото като не ни е ясно ние не можем да отидем и да попитаме отборите които ловят как го правят.Не можем защото не говорим езици.
3.Имаме информация от Европейското,от бъдещите домакини на Световното - Полша.И какво - ми натикали сме си я там където не ни огрява слънцето.Бай Ганьовска работа - абе тия ли че ми кажат как да си ловим?
4.И за последните две световни имахме информация - и кво ?Пак там където не ни огрява слънцето.А пък специално за 2011 година на Остелато в Италия - ми да му е..а майката.Мавер празнуваха 100 години от основаването си точно на Остелато.Е как на украинския вносител на Мавер може да му кажат кои храни работят на канала,какъв е начина на риболов, а на нашия не могат?
5.И още много мога да ви пиша,ама не мисля чак толкова да се напивам :lol: :lol: :lol:

С теб много сме се карали в този форум, но в случая си абсолютно прав!
Мога само да добавя, че на Латвия на втория ден са им разбили буса и са им откраднали цялото оборудване - щеки, мачове, къси пръчки. Отборът е участвал с въдици взети назаем.
Нека не забравяме и че Габровски освен че е име в подледния риболов има и една вицесветовна титла в Унгария през 2007г.
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
fisherman555
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Авг 18, 2008 20:37
Местоположение: Karnobat

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от fisherman555 »

ШОПА написа:Здравейте колеги.
Аз обикновенно съм много активен по темата, но в случая изчаках да видя как ще се развият нещата. Изчаках да видя кой са РЕВАЧИТЕ, и както обикновенно те са едни и същи. Същите тези радетели който мълчаха кото пукали когато точно този отбор класира БЪЛГАРИЯ на 13-то място на Европейското в Сърбия. Най доброто класиране на Българският Национален отбор, в своята история. Същите тези който бяха в Управителния Съвет по десетина години, и не постигнаха нищо за развитието на този спорт, а само интриги и кавги в нашата гилдия. Немога да се начудя на тяхната наглост и безочие, на това реване и искане на оставка, без апсолютно никаква алтернатива. Що се отнася до това, че на световни ходят само хора със пари, това са пълни глупости. Вярно е че нашето класиране е трагично, но в спорта е така. Както казва един мой приятел ВСЕКИ ТВЯБВА ДА СИ ИЗРУЧА ЖАБЕТАТА И никой няма право да се гаври със техния труд. Защото те отидоха там по право след като се класираха, със собственни средства и силно желание за успех
Така че живота продължава.
България има много по добри класирания на световни първенства .
Иво Вълов
Мнения: 64
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 19:45
Риболов: С кошничка
Местоположение: София-Видин

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от Иво Вълов »

Според мен никой не иска сега точно да е на мястото на тези момчета !!!
Аз не ги познавам лично, нито пък им знам възможностите.
Те може да са добри риболовци да имат знания и прочее, но явно както писах по назад, нямат достатъчно опит за такъв формат !!!
Сега вместо да търсите нови състезатели, ами помогнете на сегашните !!!
В България са 1345 магазина риболовни , половината от тях са на бивши състезатели. Хора които имат връзки в определени среди !!!
Ами толкова ли е трудно да намерят едни спонсор ако ще и да е Тука от Румъния , няма значение от къде е , само и само нашите момчета да имат възможността поне 2 в седмицата да тренират ма не шарани и подобни риби а дребни трудни в невъзможни условия както го правят всички други !!!
Изобщо не съм в час как точно се правят тея неща. ма както казах всичко опита до парата. Тука не говорим за щеките от по 4000 лева и плувки на Кралузо и Колмик а говорим за повече прекарано време на водоема в изучаване на риболова навиците на рибите и всички тези неща важнии за всеки един спортен риболовец. Щом сте поели по този път ще го вървите както трябва. Отбор България се състои от толкова души и точка не нови не стари само едни и същи това е !!!!
Спонсор който да предоставя захранки и всякакви екстри за един риболов за една тренировка !!! пък ако е доволен що не и част от разходите на световно.
направо ме е толкова яд , че гледам хора женени с деца с бизнеси и толкова много жизнен опит, да седят зад мониторите да драскат глупости вместо да обсъждат, как да ги бием копелетата !!!
За това ме е яд !!!!
Много знаем много можем ние сме най !!!
Ела виж ква щека имам седя на Райв куки гамакатсу влакно Колмик Ксило о,10 нали ластик 2.3 кух на престън , а не може да дуне у гайда !!!!
Въй !!!
Човек трябва да знае къде му е мястото !!! Да си велик пред някой който си няма хабер понятие от спортен риболов те принизява до най долната прослойка на обществото в което се намираш !!!
Дай земи тия тупаници , кво Правила на БФРС , кви правила бре хора , кво говорите вие какво ми издребнявате.
Това ли е начина да спечелиш , да натопиш , за това че те е яд , че някой лови по добре от теб , забравих това си е българската черта мен ми е зле ма и на него му не е добре !!!

Английският отбор примерно те , и те всяка година си сменят играчите !!!!
Думите които писах горе са силни да , но ги пиша за да ги прочетат точните хора и да се замислят върху постъпките си !!!
Да разберат, че е крайно време вече да изкарат името на БЪЛГАРИЯ от калта, така както го направиха Шаранджиите , мухарите...

Аз подкрепям силно отбора по плувка и всяка година тайничко се надявам някой от нашите да направи същият успех като минали състезатели !!!
Последно промяна от Иво Вълов на Нед Сеп 22, 2013 1:50, променено общо 1 път.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от LVitchev »

То,чак аз се обидих ........ :mrgreen: :lol: :tup:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
bo6ko__
Мнения: 93
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 19:47
Местоположение: София-Кюстендил

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от bo6ko__ »

Иво Вълов написа:Според мен никой не иска сега точно да е на мястото на тези момчета !!!
Аз не ги познавам лично, нито пък им знам възможностите.
Те може да са добри риболовци да имат знания и прочее, но явно както писах по назад, нямат достатъчно опит за такъв формат !!!
Сега вместо да търсите нови състезатели, ами помогнете на сегашните !!!
В България са 1345 магазина риболовни , половината от тях са на бивши състезатели. Хора които имат връзки в определени среди !!!
Ами толкова ли е трудно да намерят едни спонсор ако ще и да е Тука от Румъния , няма значение от къде е , само и само нашите момчета да имат възможността поне 2 в седмицата да тренират ма не шарани и подобни риби а дребни трудни в невъзможни условия както го правят всички други !!!
Изобщо не съм в час как точно се правят тея неща. ма както казах всичко опита до парата. Тука не говорим за щеките от по 4000 лева и плувки на Кралузо и Колмик а говорим за повече прекарано време на водоема в изучаване на риболова навиците на рибите и всички тези неща важнии за всеки един спортен риболовец. Щом сте поели по този път ще го вървите както трябва. Отбор България се състои от толкова души и точка не нови не стари само едни и същи това е !!!!
Спонсор който да предоставя захранки и всякакви екстри за един риболов за една тренировка !!! пък ако е доволен що не и част от разходите на световно.
направо ме е толкова яд , че гледам хора женени с деца с бизнеси и толкова много жизнен опит, да седят зад мониторите да драскат глупости вместо да обсъждат, как да ги бием копелетата !!!
За това ме е яд !!!!
Много знаем много можем ние сме най !!!
Ела виж ква щека имам седя на Райв куки гамакатсу влакно Колмик Ксило о,10 нали ластик 2.3 кух на престън , а не може да дуне у гайда !!!!
Въй !!!
Човек трябва да знае къде му е мястото !!! Да си велик пред някой който си няма хабер понятие от спортен риболов те принизява до най долната прослойка на обществото в което се намираш !!!
Дай земи тия тупаници , кво Правила на БФРС , кви правила бре хора , кво говорите вие какво ми издребнявате.
Това ли е начина да спечелиш , да натопиш , за това че те е яд , че някой лови по добре от теб , забравих това си е българската черта мен ми е зле ма и на него му не е добре !!!

Английският отбор примерно те , и те всяка година си сменят играчите !!!!
Думите които писах горе са силни да , но ги пиша за да ги прочетат точните хора и да се замислят върху постъпките си !!!
Да разберат, че е крайно време вече да изкарат името на БЪЛГАРИЯ от калта, така както го направиха Шаранджиите , мухарите...

Аз подкрепям силно отбора по плувка и всяка година тайничко се надявам някой от нашите да направи същият успех като минали състезатели !!!
+1 :tup:
Аватар
Боян Шушлин
Мнения: 297
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 22:35
Местоположение: София
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 5 пъти
Обратна връзка:

Re: Избиране на капитан и участници за националния отбор!!!!

Мнение от Боян Шушлин »

Иво Вълов написа: Изобщо не съм в час как точно се правят тея неща.
:lol: :lol: :lol: :lol: :tup:
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”