МАЙСТОР на СОФИЯ - 2013

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Публикувай отговор
smillo
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Апр 26, 2012 19:50

Re: МАЙСТОР на СОФИЯ - 2013

Мнение от smillo »

Браво на майстора . :) Номер едно си е !
indalo
Мнения: 946
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 20:07
Риболов: на плувка/ щека, уип, директен, болонеза, мач
Местоположение: Перник

Re: МАЙСТОР на СОФИЯ - 2013

Мнение от indalo »

Майстора си е майстор.
А останалото класиране :?:
http://www.krakra-fishing.com/wp-conten ... /03/kf.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Ивайло Христов
Вносител
Мнения: 248
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 10:16
Риболов: щека, мач, спинниг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 10 пъти
Обратна връзка:

Re: МАЙСТОР на СОФИЯ - 2013

Мнение от Ивайло Христов »

Здравейте Колеги и Приятели,
Много се радвам от вълнуващите коментари и дейното участие в темата. Няма значение дали са хубави или лоши, правилни или неправилни. За мен най-важното е че състезателният риболов ви интересува и всички се вълнувате от тази тема.
В края на краищата, във всяко състезание има само един краен победител и в Майстор на София 2013, това е Румен Витков-Монтанеца. Да му е честито и да е жив и здрав.
Искам да направя кратък анализ на турнира и хората, които участваха в него.
Първо, благодаря за подкрепата на рибарник "Доганово" - Венци и партньорите му. На Фишинг партнерс - Пепи Лазаров и Стефан за хубавите макари Shimano, на Жорето Леков за финансовата подкрепа и отличните пасти. Скромно искам да отбележа и подкрепата на Майсторски риболов и своя лична милост.
Нашият спорт не може никога да бъде равнопоставен, съответно не може да стане и Олимпийски. Ние винаги сме зависими от жребий, от наличие или липса на риба, от времето и атмосферните условия. Затова разбирам и болката и яда на отлични състезатели, които не можаха да разгънат и покажат своя пълен потенциал в турнира. Аз лично присъствах и наблюдавах риболова на всички участници през всичките 6 дни. Оценявам усилията, инвестициите и труда на всички момчета. Поздрави и адмирации за мъжката борба. Особено искам да отбележа Финалните състезания. Вятъра беше жесток. Всички хора откъм мрежата, места от 1-8, бяха истински герои и двата дни. Ако трябва да избирам отбор за риболов на шарани, много достойни кандидати видях на този турнир.
Давам линк към класиранията за финалите и поздравявам всички участници и зрители. Аз съм мnого доволен и вече обмислям един следващ турнир по двойки. Като обещавам още по прецизно представяне на регламента.

http://www.masterfishing.bg/news/17/p-f ... 013-p.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Мастер Фишинг, София
http://www.masterfishing.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
adtcomers
Мнения: 196
Регистриран на: Вто Авг 11, 2009 18:10
Местоположение: sofia

Re: МАЙСТОР на СОФИЯ - 2013

Мнение от adtcomers »

много хубаво състезание,браво за хубавата организация.
лека грешка в класирането не че има значение за крайното класиране
Жоро Търнев 1 манш има 2 а не 3 наказателни.
Браво на Румен на Томи и на всички който взеха
участие.
Атанас Топов
walentyn
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Окт 29, 2007 20:06
Местоположение: софия
Обратна връзка:

Re: МАЙСТОР на СОФИЯ - 2013

Мнение от walentyn »

наистина има грешка в точките Валентин Стойчев първия манш е с 3 точки а не с 4 както е отбелязано
Аватар
Ники Дончев
Мнения: 1567
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 2:54
Местоположение: София

Re: МАЙСТОР на СОФИЯ - 2013

Мнение от Ники Дончев »

Честито на Румен!Браво на Иво за състезанието,всичко беше перфектно :tup:
ВсЕкИ дЕн зА РиБа мИ сЕ хОди...ЛуД Ли Съм..ИлИ дА
Аватар
bo6ko__
Мнения: 93
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 19:47
Местоположение: София-Кюстендил

Re: МАЙСТОР на СОФИЯ - 2013

Мнение от bo6ko__ »

Честито на победителите и победените и от мен!

p.s. Да попитам от финал Б, резултатите не са пълни, губят се 5 състезателя.

Поздрави!
Аватар
shotgun
Мнения: 144
Регистриран на: Сря Ное 12, 2008 14:46
Местоположение: София/Роман

Re: МАЙСТОР на СОФИЯ - 2013

Мнение от shotgun »

Честито на майстора !!! :tup:
smillo
Мнения: 80
Регистриран на: Чет Апр 26, 2012 19:50

Re: МАЙСТОР на СОФИЯ - 2013

Мнение от smillo »

В събота вятъра беше просто смазващ. Трябваше си сериозна физическа подготовка . Но въпреки това състезанието беше оспорвано до последния момент . Предполагам и в неделя времето е било същото . Поздравления за победителите и за всички ,които издържаха на ужасните метеорологични условия и се опитаха да ловят риба въпреки ,че времето беше гадно.
Поздравления за Ивайло Христов , организацията отново беше на ниво !
:fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish2: :fish2: :fish2: :fish2: :fish2: :fish2: :fish2: :fish2: :fish2: :fish2: :fish2: :fish2: :fish2:
Ивайло Христов
Вносител
Мнения: 248
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 10:16
Риболов: щека, мач, спинниг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 10 пъти
Обратна връзка:

Re: МАЙСТОР на СОФИЯ - 2013

Мнение от Ивайло Христов »

Благодаря за отличните отзиви и посочените грешки. Извинявам се, на колегите, всичко е надлежно коригирано и качено. Стреса беше много голям и съм сбъркал.

Поздрави
Мастер Фишинг, София
http://www.masterfishing.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”