Среща на капитаните.

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
пламенхимекс
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 23:23
получил Браво: 3 пъти

Re: Среща на капитаните.

Мнение от пламенхимекс »

IVO MNOGO ti miri6at 4orapite da organizira6 sqstezania.Kato si plati6 taksata i te izberat v rqkovodstvoto togava eventualno moje i da organizira6 kilogramite niamat zna4enie!! :lol: :lol: :D :D :mrgreen: :mrgreen:
zentex
Мнения: 107
Регистриран на: Съб Мар 12, 2011 10:45
Местоположение: София
получил Браво: 11 пъти

Re: Среща на капитаните.

Мнение от zentex »

Иво,на Сарулещи платиката и скимърсите,нали знаеш че се прибират задължително,така от там може да се приберат и да се пуснат у нас на някой гьол,и преди да са ги взривили ,или утрепали с ток местните,може да се проведе международно,дори световно състезание с по 25-30 кила на манш................................имаш да черпиш за идеята :lol:
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Re: Среща на капитаните.

Мнение от Doktor-5 »

Юри, нещо ти бледнее паметта.
За каква Ковачица ми говориш, това тук какво е?

Изображение

Последните два турнира бяха отврат, защо според теб ги отписахме от календара?
На всякъде вече има треви, даже и на Дъбника, нали още на пролет отказахме фидер турнира на стената, това тази година.

Ти лично кои водоеми предлагаш?
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: Среща на капитаните.

Мнение от pobeditelqt »

...
Последно промяна от pobeditelqt на Чет Ное 14, 2013 9:55, променено общо 1 път.
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: Среща на капитаните.

Мнение от pobeditelqt »

А, бе докторе, извинявайте за езика, но вие нормални ли сте?....
Не предлагам никаква Ковачица, но разлика между тази Ковачица и последната Мандра нямаше - като водорасли....
Нямам против Мандра или Шумен или който и да е водоем.....
Където решите, каквото за мен, такова и за всеки един поотделно / разбира се преди жребия - после е напълно различно/....
Просто не мога да проумея, защо при миналогодишните условия, резултати и изпълнения всичко се повтаря при условие, че се очертава трета година на един и същи да има състезание за сметка на други два, на които също има супер риболов и варианти за избиване....
Не знам какво точно ти и Мишел се захванахте за Мандра.
Винаги съм уважавал мнението и позицията ви. И преди да съм ви бил на контра съм вниквал в думите ви....
Стари пушки сте, видяли сте не едно в развитието на спорта ни...Отстоявали сте си позицията до край именно затова на всякакви събрания и пред всякакво ръководство...
И сега ми говорите глупости....
И на мен ми е супер на Мандра... Почти цялата подготовка пада на вас. Не се занимавам нито с червеи, нито с храни, идвам при вас, като на море, с малката разлика да половя на воля риби...
И все пак въпроса е принципен....
Защо повтаряме календара пак или отново ще променяме в движение, като започне той...
За Канала е ясно и адмирирам....
Но останалите два не са като него и имат алтернативи....
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Re: Среща на капитаните.

Мнение от Doktor-5 »

Ми дай ги тези алтелнативи де, щото само плякаме джуки до този момент!
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
Аватар
Боян Шушлин
Мнения: 297
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 22:35
Местоположение: София
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 5 пъти
Обратна връзка:

Re: Среща на капитаните.

Мнение от Боян Шушлин »

Както се очаква да сме малко отбори, перфектен вариант е контрастената на Дъбника,
уклей, каракуда, платика и бабушка, и то по много, на мач, късо или щека!
Жоро Нафтата даже снима филм там, в един вятър и пак имахме по 5-8 кг риба.
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: Среща на капитаните.

Мнение от pobeditelqt »

Миналата седмица бях там....
Водата е супер долу и басейна в който бяха трите левите сектори бе напълно празен,
и се виждаше дъното...
Съжалявам, че не се сетих да снимам къде сме се състезавали на отделения сектор....
двама трима в средата са на дълбочина 4+ метра и колкото по-в лява или дясно си толкова по-плитко става до 70-50 см....
А трите сектора са в нещо като басейн, заграден от всякъде със стени, явно при онова ниво е била залята някоя от тях и не се виждаше....
Още не знам как е влиза риба там... Най-вероятно първо там се топли водата и се групират да хвърлят хайвер....
И най-важното, малко е пообрасло в храсти, които не са водорасли, а как ще се чистят не ми е понятно....
Трябваше да снимам....
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
Аватар
Мишел-Маяк
Мнения: 356
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 19:40
Местоположение: бургас

Re: Среща на капитаните.

Мнение от Мишел-Маяк »

Понеже не можете да разберете защо и за какво,да ви кажа с две думи.
1-Избрахме места които не са зависими от валежите-ако ги има добре-ами ако ги няма както става напоследък-затова са канала,мандра и шумен.
2-ако са арендаторски водоемите се плаща-на ден е около 450-500 лева.По 4 дни се получава една страхотна сума и ако ви се каже дайте по още 100лева на отбор си представям какъв вой ще е.
3-Говори се за това че знаем да ги ловим Тях каракуди-абе не си спомням да сме избили на някое Световно с каракуди и шарани и бабушки-ако не съм прав много моля да ме осветлите по въпроса-за Монтанеца знам :tup:
4-Мечтая си да ги научим тези риби и на някое следващо Световно да ги хванем и да ги утрепем тея неуки Тъпаци с тея Караконджули и шарани-А дано ама на дали.
5-Не знам дали сте забелязали ама и на всички водоеми където има трева,има и риба- никъде не съм виждал риба да стои и да се храни на бетон-освен на канала ама то там няма друго освен бетон-аквариум.
Колкото до резервните водоеми-ами ако няма риба поради независещи от нас причини какво ще правим-да вземем да зарибим ли-както правят пъстърваджиите.Затова се сложиха и тези водоеми за застраховка,ако ли не -на плажа в Крайморие :D :D :D
Мога да пиша още много ама няма смисъл да си губя времето.
Една препоръка към всички които само мрънкат-пичове ако толкова не ви харесва това положение ами запишете се и тренирайте например Художествена гимнастика или нещо подобно-там всичко е наред и ще е всичко о.к..
Успех момчета и много риби.
МАЯК-ТУБЕРТИНИ
Аватар
Мишел-Маяк
Мнения: 356
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 19:40
Местоположение: бургас

Re: Среща на капитаните.

Мнение от Мишел-Маяк »

Doktor-5 написа:Юри, нещо ти бледнее паметта.
За каква Ковачица ми говориш, това тук какво е?

Изображение

Последните два турнира бяха отврат, защо според теб ги отписахме от календара?
На всякъде вече има треви, даже и на Дъбника, нали още на пролет отказахме фидер турнира на стената, това тази година.

Ти лично кои водоеми предлагаш?
Това доки е Хипопотам в атака. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
МАЯК-ТУБЕРТИНИ
пламенхимекс
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 23:23
получил Браво: 3 пъти

Re: Среща на капитаните.

Мнение от пламенхимекс »

Трябва да ми плащате хонорар защото ме ползвате ,като рекламно лице /или гъз/ на състезателния риболов. :D :D :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
todorto6ko
Мнения: 453
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 18:53
Местоположение: софия

Re: Среща на капитаните.

Мнение от todorto6ko »

пламенхимекс написа:Трябва да ми плащате хонорар защото ме ползвате ,като рекламно лице /или гъз/ на състезателния риболов. :D :D :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
:D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :D :D :D
кой сега е номер едно?
Аватар
Мишел-Маяк
Мнения: 356
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 19:40
Местоположение: бургас

Re: Среща на капитаните.

Мнение от Мишел-Маяк »

пламенхимекс написа:Трябва да ми плащате хонорар защото ме ползвате ,като рекламно лице /или гъз/ на състезателния риболов. :D :D :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Като спомена Свещенната думичка Гъз се сетих за бате Чаки лека му пръст,та той като те видя за първи път каза че с твоя г...з и неговата изобретателност в съседна нам държава може да се вадят страшно много Париииииии. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
МАЯК-ТУБЕРТИНИ
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: Среща на капитаните.

Мнение от MapuaH »

Абе момци, що никога не правите състезание на яз. Искър, Батак, Доспат ?
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”