световно по спининг

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
severozapaden
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Юли 27, 2010 1:20

световно по спининг

Мнение от severozapaden »

зравите на всички
искам да попитам-знаели някои-кога 6те е световното по спининг?
SIM0N
Мнения: 42
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 0:45
Риболов: на щека, мач и фидер
Местоположение: Варна

Re: световно по спининг

Мнение от SIM0N »

Здрасти колега,

Тука ще намериш подробна информация:

http://bfrs.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Клуб по Спортен Риболов "ЯНТРА''
Аватар
BOROOO
Мнения: 1228
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 13:42
Местоположение: гр. София
получил Браво: 12 пъти

Re: световно по спининг

Мнение от BOROOO »

Защо мълчите бе колеги? Да не се подготвя след априлското майско възстание и трябва да бъде всичко тайна и конспирация?
Връщайте маломерните риби обратно във водата.
Като ме погледнете трябва да знаете, че аз гледам през вас и се виждам на реката как подавам, водя и ми кълве ...
Аватар
Fisherman66
Мнения: 3196
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 22:37
Местоположение: София
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: световно по спининг

Мнение от Fisherman66 »

Борка, тези, които трябва да говорят / пишат не влизат тук... Поне не често... И аз оставам с впечатлението за някаква завера и световна конспирация?.... :roll:
Spinning is contagious ... Let's start an epidemic!
www.starividri.org
Аватар
BOROOO
Мнения: 1228
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 13:42
Местоположение: гр. София
получил Браво: 12 пъти

Re: световно по спининг

Мнение от BOROOO »

Тео, това е защото няма една нормална комуникация - за да вървим напред трябва преди всичко да се разбираме, а не да се делим. Тук за диалог и дума не може да става.
Аз например искам да съм информиран - има ли достатъчно съдии, кои ще бъдат рънъри поименно и кой зад кого точно ще застане? Има ли сайт, няма ли, защото чух страшни глупости по въпроса. Има ли изключения в правилата за риболов или няма, ще пускаме ли резерва втория ден или не, колко и кои са отборите заявили участие и ние като състезатели необходими ли сме или ставаме само да пърдим в кофата?
Може да не съм никой да ми се отговаря точно на мен, но сме една шепа отбори в шампионата, имаме си председатели на клубовете, поне тях да ги уведомят, пък те състезателите, а не когато се обърне каруцата да се търсят някакви решения да се замаже положението.
Ей го е къде е, сигурно има вече отбори, които са пристигнали, а ние още си гадаем какво се случва.
Връщайте маломерните риби обратно във водата.
Като ме погледнете трябва да знаете, че аз гледам през вас и се виждам на реката как подавам, водя и ми кълве ...
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: световно по спининг

Мнение от Plat1ka »

Ми аз знам, че за момента няма достатъчно съдии и се търсят още. Аз щях да съм рънър на Любо Бояджиев но май ще ме правят съдия.

Заминавам във Сряда горе и ще съм там до Неделя плътно на тренировките и на състезанието.

За момента реката спада и е с добър цвят. От последното състезание е паднала с 40-50см и значително е намалила скоростта. Рибите не са много активни като се ловят основно балканки. Нашите са там и тренират от 2 дни насам. Обикалят всички сектори вадят си бележки и така това е което с Любчо сме си казали по телефона.

Отборите заявили участие до колкото знам са 16.
Аватар
Fisherman66
Мнения: 3196
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 22:37
Местоположение: София
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: световно по спининг

Мнение от Fisherman66 »

Борка, ако щеш ми вярвай, но аз също нямам никаква информация! ... отбора се знае, знае се и кои са рънърите... треньори ... няма (или не ги знем кои са :roll: )... единствено мога да споделя инфо за отборите от европа, с които поддържам комуникации непрекъснато... всички питат за сайт, официална информация, програма и т.н. ..... засега няма.... доколкото разбрах и аз... съдии не достигат! ... да не кажа, че няма... ще бъде жалко ако се пожертват рънъри за съдии!!! ... ма мен никой не ме пита.... само се надявам всичко да е наред с организацията и да не се изложим жестоко! ....
Spinning is contagious ... Let's start an epidemic!
www.starividri.org
balkanka
Мнения: 235
Регистриран на: Сря Фев 05, 2014 8:15
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 59 пъти

Re: световно по спининг

Мнение от balkanka »

Май скоро състезание от такъв мащаб в БГ няма да има....
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: световно по спининг

Мнение от pobeditelqt »

Fisherman66 написа:Борка, ако щеш ми вярвай, но аз също нямам никаква информация! ... отбора се знае, знае се и кои са рънърите... треньори ... няма (или не ги знем кои са :roll: )... единствено мога да споделя инфо за отборите от европа, с които поддържам комуникации непрекъснато... всички питат за сайт, официална информация, програма и т.н. ..... засега няма.... доколкото разбрах и аз... съдии не достигат! ... да не кажа, че няма... ще бъде жалко ако се пожертват рънъри за съдии!!! ... ма мен никой не ме пита.... само се надявам всичко да е наред с организацията и да не се изложим жестоко! ....


Миналата година на Европейското в Сърбия повечето съдии бяха ученици....
Ако не сте помислили и по този въпрос....
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: световно по спининг

Мнение от pobeditelqt »

balkanka написа:Май скоро състезание от такъв мащаб в БГ няма да има....

2016-та имаме домакинство в Пловдив на Гребния по плувка, но като знам организацията ни, малко като химера ми звучи....


А иначе с удоволствие бих гледал и участвал в този празник /като съдия/, но от месеци се готвим, планираме отпуски и подобни за същата дата в лигата по фидер....
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”