Белащица - Open Season 2014

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Аватар
alankulu1987
Мнения: 121
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2012 10:53
Риболов: В зависимост от условията на водоема - На тежко , на леко
Местоположение: Пловдив

Re: Белащица - Open Season 2014

Мнение от alankulu1987 »

1.Красимир Сабахов
2.Петър Дебърлиев
3.Стелиян Стойчев
4.Иван Анастасов
5.Димитър Гроздев
6.Pумен Болгуров
7.Христомир Димитров
8.Валентин Стефанов
9.Георги Симеонов-жокера?
10.Краси Недев
11.Мариян Георгиев
12.Георги Ангелов
13.Илия Гащев
14.Ивано Соричети
15.Боян Босев


Промяна малко в списъка ,поради отпаднали кандидати.
stelco
Мнения: 60
Регистриран на: Сря Юли 20, 2011 9:16

Re: Белащица - Open Season 2014

Мнение от stelco »

Браво на Митака ,че ни събра половим рибки :ok: .
Скоро време пак да го направи и да се разбере ,че водоема се посещава не само с хранителна цел а и със състезателна.Честитио на първенеца и подгласниците му.

Снимчиците:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
lastika
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2009 17:07
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Белащица - Open Season 2014

Мнение от lastika »

Браво момчета :tup:
esetra
Мнения: 65
Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 10:58

Re: Белащица - Open Season 2014

Мнение от esetra »

Айде малко и от мен! :)
Получи се едно прилично състезание със доста шарен и атрактивен риболов-бабушки,костури ,дребни каракудки -имаше и такива около 1 кг.,уклеи и разбира се слънчаци от 1 до 3гр. :lol: ...Пичовете от Пловдив се бяха постарали доста добре с увеличаване на рибната популация вов водоема с цел състезанието да е на прилично ниво.В тази връзка искам да ги адмирирам и да продължават в същия дух :tup: .Преди началото на състезанието беше видно че риболова ще е на близка дистанция,поради факта че каракудките се държаха близо до брега, а и 3-ма от състезателите бяха тренирали там предния ден като единия от тях Илия Гащев логично стана първи след един доста настоятелен риболов на къса дистанция.Поздравления!!!Аз самия тръгнах доста добре в началото и през първите 2 часа риболова при мен вървеше добре ,с малки паузи от по 3 - 4 минути застой.Имаше доста трева и неравности пред мен и това допълнително утежняваше обстановката с храната и това тя къде ще попадне и т.н!Рибата си искаше постоянно дохранване като не се плашеше от пляскането във водата въпреки плитчината на която се ловиха от 60 см.- до 1 м.Беше видно че в доста голяма част от времето рибите взимаха плахо- въпреки че бяха малки каракуди ,си искаха прецизна линия.Въпреки всичко аз не съжалявам за нищо и в крайна сметка станах 3-ти в крайното класиране :) с малка разлика с 4-тия :fish2: .Благодаря на всички за прекрасното състезание и спеделения риболов,както и на моя приятел и сподвижник в състезанието Мариян Георгиев.Поздрави и наслука.
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”