България тръгна на Световното по риболов с амбиции за рекорд

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Публикувай отговор
SIM0N
Мнения: 42
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 0:45
Риболов: на щека, мач и фидер
Местоположение: Варна

Re: България тръгна на Световното по риболов с амбиции за ре

Мнение от SIM0N »

Да господин Христов, влакът за събота беше заминал, но имаше влак и за неделя на които можехте да се качите, аз не се направих на горд и велик и дойдох при вас да питам за мнение но тъка и не получих.
Клуб по Спортен Риболов "ЯНТРА''
Ивайло Христов
Вносител
Мнения: 248
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 10:16
Риболов: щека, мач, спинниг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 10 пъти
Обратна връзка:

Re: България тръгна на Световното по риболов с амбиции за ре

Мнение от Ивайло Христов »

Питай бе Мишел. Наградата на Монтанец а е изплатена от МФВС по лична банкова сметка от самото Министерство. Той надлежно си я е получил и похарчил, да е жив и здрав. Как пък не попита толкова години. А ако ще правиш ревизия, отчетите са публични и можеш да ги прегледаш в счетоводството.
Мастер Фишинг, София
http://www.masterfishing.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Re: България тръгна на Световното по риболов с амбиции за ре

Мнение от Ивайло »

При такива резултати е нормално ако има чест да си подадът оставките а за това кой колко е направил не ми се коментира но догде има и дразги вътре в одбора и караници няма как е добре
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
Аватар
pobeditelqt
Мнения: 540
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 13:38
Местоположение: София-Видин
дал Браво: 1 път

Re: България тръгна на Световното по риболов с амбиции за ре

Мнение от pobeditelqt »

Ивайло написа:При такива резултати е нормално ако има чест да си подадът оставките а за това кой колко е направил не ми се коментира но догде има и дразги вътре в одбора и караници няма как е добре


:)))))))))))))))))))

Кой да си подаде оставката....
:))))))))))))))
Че кой е поема отговорност за нещо, което не е виновен....
:)))))))))))
Да не би да са измислили нова схема, да са си наложили решение, което второ Световно не работи.....
Имаме огромно развитие...
Място напред / добре, че Литовците започнали час по късно в събота/от миналата година....
Имаме бусове....
Нови екипи....
Да, не е никак малко, само малко схемата и стратегията ни куца, но има време....
Още двайсетина години и може и да вмезем в първата половина.....
Joro_72 написа:" Титаник все някога ще изплува"...
...Но котвата му никога!!!

Кълве и малко и големо...
Наслука
Аватар
bolo7m
Мнения: 323
Регистриран на: Сря Дек 05, 2007 21:01
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: България тръгна на Световното по риболов с амбиции за ре

Мнение от bolo7m »

Ивайло Христов написа:В Събота вечер Симо, влака беше заминал.
:tup:
:lol: :lol: :lol:
Мъдър е този,не който знае много,а необходимото.
SIM0N
Мнения: 42
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 0:45
Риболов: на щека, мач и фидер
Местоположение: Варна

Re: България тръгна на Световното по риболов с амбиции за ре

Мнение от SIM0N »

SIM0N написа:Да господин Христов, влакът за събота беше заминал, но имаше влак и за неделя на които можехте да се качите, аз не се направих на горд и велик и дойдох при вас да питам за мнение но тъка и не го получих.
:tup: :lol: :lol: :lol:
Клуб по Спортен Риболов "ЯНТРА''
Аватар
Stivy_k
Мнения: 87
Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 17:29
дал Браво: 3 пъти

Re: България тръгна на Световното по риболов с амбиции за ре

Мнение от Stivy_k »

Оставки :lol: , виж че благодарят на всички, все едно са взели Оскар. Те са си доволни хората. Просто явно сме си на мястото, на което трябва да сме, виновни няма, състезателите са герои, че са си платили, а федерацията..... федерацията е на 2 метра под земята,от тях мнение няма, ще излезне предполагам догодина за новия сезон.
Ивайло и Стан са прави на 100%, че се съди според резултатите, а те са красноречиви. Във всеки нормален спорт, след провал треньор и други отговорни фактори поемат негативите. Затова както казах по-горе, това не е състезателен риболов и грешно да се нарича така.
C&R
lubobg
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 17:15
Местоположение: Плевен
получил Браво: 47 пъти

Re: България тръгна на Световното по риболов с амбиции за ре

Мнение от lubobg »

Знаете ли на кое викат"влашка престилка"?
Тя има две лица .

Та така и националите.Преди говореха едно сега съвсем друго.

Досега проблема беше че нямало щаб.
Сега ни се втълпява едва ли не че състезателите сами решавали и никой не им си мешал.
За какво ви е треньори щаб след като всичко ви е ясно?

Видиш ли никой не им помагал.
2000лв. са едно море или една почивка в Гърция или Турция.
Така го изкарвате едва ли не къщите сте си заложили.

Каквото и да се напише накрая се гледат резултатите.

Както казах и по напред и за мен не е никакъв проблем да бъда валат.Без обаче да имам големи претенции.
Аватар
Боян Шушлин
Мнения: 297
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 22:35
Местоположение: София
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 5 пъти
Обратна връзка:

Re: България тръгна на Световното по риболов с амбиции за ре

Мнение от Боян Шушлин »

Мишел-Маяк написа:
Боян Шушлин написа:Я, Мишел! :shock:
Та, кой "ръководен гений" даде това гениално предложение с пресявката, което безвъзвратно торпилира отборната игра на "Националния Отбор"???
Боян Шушлин написа:Като състезател и капитан на отбори с над 10 години стаж бях шокиран от факта, че на първата тренировка (понеделник), някой "умник" е дал идея за вътрешноотборни квалификации (четвъртък и петък).
За тези които не разбират, пояснявам: "отборът" тренира "заедно", като всеки състезател старателно крие ВСИЧКО важно от "съотборницити" си, за да може в пресявката да ги бие и да е титуляр в събота!!!
Според мен с такова предложение още на първата тренировка тотално е обезсмислено явяването на отбора като такъв на това Световно.
Предсавям си как някой хваща риба-две и веднага променя нещо за да не го усетят съотборниците -конкуренти, или като го питат:"как ги ловиш, бе?" отговаря "ба ли му маата, сигурно е от местото".....СМЕХ!!!
п.п. а на ум същия си мисли: "ше видиш как ги ловим в четвъртък и петък ,балък такъв!"


Аз я дадох Бояне,защото големите отбори го правят така.Копирам а не викам Америка като видя земя.Англичани Италианци и кой ли не пускат само най добре нагодилите се за съответните условия.Затова са големи,ама при нас е по лесно да се плюе защото там сме много напред. :tup:
Знам че си ти.....
И сега, като се позамислиш и попрочетеш това, което съм написал, умно ли ти се вижда това предложение?
Като всеки се екрил от всеки, най-добре ли се нагодихте към условията, или можеше и мааалко по-добре, как мислиш?
От шуробаджанащина държавата ни е на това дередже, Мишкаааа!
Повече няма да пиша по темата!
Поздрави!
Аватар
hypperion
Мнения: 845
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 22:38
Риболов: 95% на щека
Местоположение: София/НЗ
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: България тръгна на Световното по риболов с амбиции за ре

Мнение от hypperion »

Г-н Шушлин,
Боян Шушлин написа:Като състезател и капитан на отбори с над 10 години стаж....

бихте ли обяснили по какъв критерий Вие бихте избрали кой да е резервата в националния отбор?
Понякога тарикатите носят на баламите вода в кошница
Аватар
Боян Шушлин
Мнения: 297
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 22:35
Местоположение: София
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 5 пъти
Обратна връзка:

Re: България тръгна на Световното по риболов с амбиции за ре

Мнение от Боян Шушлин »

hypperion написа:Г-н Шушлин,
Боян Шушлин написа:Като състезател и капитан на отбори с над 10 години стаж....

бихте ли обяснили по какъв критерий Вие бихте избрали кой да е резервата в националния отбор?
Кой пита?
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Re: България тръгна на Световното по риболов с амбиции за ре

Мнение от Doktor-5 »

Шушкин, когато с отбора пътуват и резерви, които също са си платили, винаги има пресяване и "класиране". Това не значи, че вечер не се правят разбори, че не се споделят начини на риболов и тн. Това винаги го е имало, просто ти не го знаеше, а и няма от къде.
Не защитавам никого, но положението при плувката не е мръднало от десетилетия насам, визирайки национален отбор и представянето му. Пет места нагоре или надолу все тая.
Искам да се обърна и към тези, които критикуват. До сега почти целият "елит" в плувката се е извъртял в УС на федерацията, вече не виждам кой да се "назначи", при положение, че хората които стоят там нямат никакви девиденти, а само допълнителни лични разходи.
Дайте предложение, кой да оглави секцията плувка и федерацията, че да се оправят най-накрая нещата. До сегашните колеги, които са били явно не вършат работа.
Аз предлагам - Юри Анатолиев, тъй като той явно има концепция за развитието на нещата.

Айде Юрка, аз съм за теб! :tup:
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
Аватар
Мишел-Маяк
Мнения: 356
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 19:40
Местоположение: бургас

Re: България тръгна на Световното по риболов с амбиции за ре

Мнение от Мишел-Маяк »

Боян Шушлин написа:
Мишел-Маяк написа:
Боян Шушлин написа:Я, Мишел! :shock:
Та, кой "ръководен гений" даде това гениално предложение с пресявката, което безвъзвратно торпилира отборната игра на "Националния Отбор"???
Боян Шушлин написа:Като състезател и капитан на отбори с над 10 години стаж бях шокиран от факта, че на първата тренировка (понеделник), някой "умник" е дал идея за вътрешноотборни квалификации (четвъртък и петък).
За тези които не разбират, пояснявам: "отборът" тренира "заедно", като всеки състезател старателно крие ВСИЧКО важно от "съотборницити" си, за да може в пресявката да ги бие и да е титуляр в събота!!!
Според мен с такова предложение още на първата тренировка тотално е обезсмислено явяването на отбора като такъв на това Световно.
Предсавям си как някой хваща риба-две и веднага променя нещо за да не го усетят съотборниците -конкуренти, или като го питат:"как ги ловиш, бе?" отговаря "ба ли му маата, сигурно е от местото".....СМЕХ!!!
п.п. а на ум същия си мисли: "ше видиш как ги ловим в четвъртък и петък ,балък такъв!"


Аз я дадох Бояне,защото големите отбори го правят така.Копирам а не викам Америка като видя земя.Англичани Италианци и кой ли не пускат само най добре нагодилите се за съответните условия.Затова са големи,ама при нас е по лесно да се плюе защото там сме много напред. :tup:
Знам че си ти.....
И сега, като се позамислиш и попрочетеш това, което съм написал, умно ли ти се вижда това предложение?
Като всеки се екрил от всеки, най-добре ли се нагодихте към условията, или можеше и мааалко по-добре, как мислиш?
От шуробаджанащина държавата ни е на това дередже, Мишкаааа!
Повече няма да пиша по темата!
Поздрави!
МАЯК-ТУБЕРТИНИ
Аватар
Мишел-Маяк
Мнения: 356
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 19:40
Местоположение: бургас

Re: България тръгна на Световното по риболов с амбиции за ре

Мнение от Мишел-Маяк »

Бояне,всичко което правихме с Мариян като такъми,подхранка,мерене на дълбочина и всичко останало се правеше пред всички и нищо не се е крило.Не знаех че досега си ни мислил за Злите Демони на Националния и че заради нас се срутва федерацията и пропада националния отбор.Всеки един който попита за нещо му се каза и обясни.Нищо не се е крило.А това какво ти мислиш по въпроса си е твое мнение.

Пак ви казвам че докато няма генерален спонсор както в другите държави нищо няма да се промени.
Всички отбори коити имат претенции ходят и тренират предварително,ама при нас няма пари затова всяка жаба да си знае гйола.
Ако Марча беше изкарал една само от тупалките ставаше първи безапелационно,какво щяхте да говорите?

А сега плюете.Давайте,както казах най лесно се бие и плюе паднал човек.

Успех на всички колеги в риболова.
МАЯК-ТУБЕРТИНИ
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”