Световното на плувка - Радече Словения 2015

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Аватар
ivelin66
Мнения: 529
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 21:30
Местоположение: Русе
дал Браво: 121 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Световното на плувка - Радече Словения 2015

Мнение от ivelin66 »

Крайни резултати
Изображение
Изображение

Ех тия маджари.Пак издънка с 11 точки.Така си мислех че ще сгънат жабарите втория ден
Team Milo - feel the difference
zentex
Мнения: 107
Регистриран на: Съб Мар 12, 2011 10:45
Местоположение: София
получил Браво: 11 пъти

Re: Световното на плувка - Радече Словения 2015

Мнение от zentex »

Не е чак толкова издънка,маджарите направо са ги разцепили,тези откак спечелиха на фидера в ЮАР са палудели на тема риболов,почват да ги тренират още от детската градина,детска лига,юношеска,женска,мъжка,профи,ветерани,състезания нон стоп,всеки уикенд,на канал, на река,затворени водоеми почти не се ползват.На Тубертини фидер пролетта през един пег от моя участваше един келеш на 12 години в профи листата,страшен хъс,не му спря устата целия манш да ме псува за дето му спрях рибите.
Само погледни по резултатите колко бързо водещите от днес са си направили точно сметката спрямо вчерашния манш и са се преориентирали максимално.
Аватар
ivelin66
Мнения: 529
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 21:30
Местоположение: Русе
дал Браво: 121 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Световното на плувка - Радече Словения 2015

Мнение от ivelin66 »

България - 21 място.Браво на момчетата.Поизмиха срама от последните две години.
Team Milo - feel the difference
slavi kn
Мнения: 62
Регистриран на: Сря Май 29, 2013 13:49
Риболов: na pluvka i dno
дал Браво: 1 път
получил Браво: 3 пъти

Re: Световното на плувка - Радече Словения 2015

Мнение от slavi kn »

Всичко около световното беше добре представено от колегите по саитовете.Много ми е интересно защо никой от националите не поиска да престави състезанието през неговита очи .Опа ,сори за критиката ако сме по други състезания и нямаме време.Нещо да небъркам но май в Сегет има състезание в момента.
gog14
Мнения: 235
Регистриран на: Съб Фев 14, 2009 2:24
Местоположение: sofia

Re: Световното на плувка - Радече Словения 2015

Мнение от gog14 »

slavi kn написа:Всичко около световното беше добре представено от колегите по саитовете.Много ми е интересно защо никой от националите не поиска да престави състезанието през неговита очи .
И аз бих искал да науча повече от първо лице.МЕРСИ.
Аватар
кирил великий
Мнения: 102
Регистриран на: Чет Юли 12, 2012 14:01
дал Браво: 3 пъти

Re: Световното на плувка - Радече Словения 2015

Мнение от кирил великий »

slavi kn написа:Всичко около световното беше добре представено от колегите по саитовете.Много ми е интересно защо никой от националите не поиска да престави състезанието през неговита очи...
Би било интересно, да. Но и руснаците нито отразиха шампионската титла на Сипцов, ако изключим два три форума, нито дадоха обяснение за мястото на отбора им. Отчет направиха от фирма "Мавер", че Юрий Сипцов е ловил с щека на фирмата :D
За сметка на руснаците техен колега от белоруския отбор е дал свръхподробен отчет за работата на белоруския отбор, за който руските форумни участници са му благодарили масово.

Ето тук: http://www.matchfishing.ru/forum/showth ... 760&page=5

"Под знаком вимбы"
"Всяка грешка има свои име и фамилия."
Аватар
ШОПА
Мнения: 565
Регистриран на: Сря Фев 25, 2009 16:35
Местоположение: Г.Оряховица
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Световното на плувка - Радече Словения 2015

Мнение от ШОПА »

gog14 написа:
slavi kn написа:Всичко около световното беше добре представено от колегите по саитовете.Много ми е интересно защо никой от националите не поиска да престави състезанието през неговита очи .
И аз бих искал да науча повече от първо лице.МЕРСИ.
Търсената от вас информация можете да намерите във facebook на страницата на Клуб по Спортен Риболов Янтра.
Клуб по Спортен Риболов "ЯНТРА''
zentex
Мнения: 107
Регистриран на: Съб Мар 12, 2011 10:45
Местоположение: София
получил Браво: 11 пъти

Re: Световното на плувка - Радече Словения 2015

Мнение от zentex »

СЕГЕТ е гадно,рибите им са много подли,обучени са да взимат само на унгарска царевица и така ни бият,аз повече кракът ми няма да стъпи там :lol: :lol: :lol:
Аватар
hypperion
Мнения: 845
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 22:38
Риболов: 95% на щека
Местоположение: София/НЗ
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Световното на плувка - Радече Словения 2015

Мнение от hypperion »

zentex написа:СЕГЕТ е гадно,рибите им са много подли,обучени са да взимат само на унгарска царевица и така ни бият,аз повече кракът ми няма да стъпи там :lol: :lol: :lol:
Ич не е гадно - ние сме куци коне :fish1:
Понякога тарикатите носят на баламите вода в кошница
slavi kn
Мнения: 62
Регистриран на: Сря Май 29, 2013 13:49
Риболов: na pluvka i dno
дал Браво: 1 път
получил Браво: 3 пъти

Re: Световното на плувка - Радече Словения 2015

Мнение от slavi kn »

И кво за Сегет???
zentex
Мнения: 107
Регистриран на: Съб Мар 12, 2011 10:45
Местоположение: София
получил Браво: 11 пъти

Re: Световното на плувка - Радече Словения 2015

Мнение от zentex »

Сегед-Мегед,аз лично тренирах риболов на шаран на царевица от консерва,за 3 дни хванах един.
Миналата година на това състезание бях 4-ти,след това на едно друго 14-ти,тази пролет на Тубертини 24-ти,после на едно друго 54-ти,сега май 74-ти,все на 4,както е тръгнало напролет може и 104 ти(това все на Сегед).Иначе Сегед си е все Сегед,трамваите им карат с 60,никой не бибитка пък пълно с коли,много студенти,много пият,къщите им все още нямат дувари,мазилките им не падат на 2 рата година като на новите коопераций в София.
При мен това си е очакван резултат с един риболов и 12 състезания за годината нормално е човек да се оака,от много работа все не остава време,много работа пък пари няма,все спасявам бизнеса пък той потъва.
На тренировката бях мега зле щото пътувах общо 10 часа,спах 3 и на канала.На тренировката хванах една единствена риба,оказа се че кълве само и единствено на царевица,и по добре щото вердеваса ми умря още в петък,белия в събота,оказа се че преносимия хладилник е нещо фира.
На тренировката сектор и половина остана незахранен и на другия ден се паднах точно в него.
Силно впечатление ми направи точно в 10.20 започвайки тежката захранка,на двата празни пега в ляво от мен се настаниха един мъж и една жена на възраст 55-60 г,това в 10.20,до 10.30 и двамата вече бяха разпънали платформите и щеките,всичко им беше сглобено още във ванчето,жената изкара едно малко легенче ярмица,все едно че ще храни пуйчета,омеси 10-12 топки ,отиде и метна половината на носа на щеката на мъжа,другата половина на нейната,това за 10 мин,аз се приготвях 3 часа и все още не бях готов.Първите мисли които ми хрумнаха като ги видях да се настаняват в секторите,че това са местни ентусиасти тръгнали на пикник на Тиса и объркали реката с гребния канал се изпариха.Както и да е 10 и 30 и нещо си започнахме да тренираме,аз закачих 4 вердеваса и 1 бял и вкарах смело,нямаше и минута и първото ми соме от любимата ми порода унгарско кенефно цопна в живарника.Така 10 тина пъти за половин час,колежката взе да ме гледа нещо любопитно кви са тези сомета,разбира се аз не си и мислех че я впечатлявам с улова си,взех да стоплям че нещо не е наред,захраниха ,дремят си спокойно и никой нищо не хваща,дори сомета.След половин час спектакъла започна,мъжът хвана 1 шаран и го метна в живарника,презареди и след 5 мин още един,малко след това се чу едно йоиии и жената гепи и тя един шаран.Малък къпинг царевица,5-10 мин риба,и така за 3 часа мъжът 12 риби,жената 8,стана много горещо,хората си прибраха такъмите в колата и отпрашиха,аз за това време няколко платички и дузина сомета,започнах и аз като тях,обаче къпинг царевица,чакам- нищо,къпинг царевица -нищо.Тези двамата в генералното бяха-жената 1 во място в женската лига,мъжът 2-ри или 3-ти.
С две думи да кажа че хората си се бяха подготвили много добре и за тях нямаше никакви изненади,за мен вече нямаше никакъв смисъл да променям каквото и да е,имаше нещо със стръвта и химията което не знаех,беше прекалено късно,започна да се свечерява,нокаута ми беше сигурен и го отдадох на Студено Токайско в горещата вечер,постъпих изключително самонадеяно след толкова участия на този канал.
Аватар
outsider
Мнения: 2664
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 178 пъти
получил Браво: 4565 пъти

Re: Световното на плувка - Радече Словения 2015

Мнение от outsider »

zentex написа:....
:lol: :lol: :lol: - Ники тва е просто покъртително брат - 4-ти , 14-ти , 24-ти , 54-ти ...74-ти? :o 2015 май и на двамата не ни е най-успешната година... :roll:
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
------------------------------
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
zentex
Мнения: 107
Регистриран на: Съб Мар 12, 2011 10:45
Местоположение: София
получил Браво: 11 пъти

Re: Световното на плувка - Радече Словения 2015

Мнение от zentex »

Даже не е и 74,78 е,за по сигурно.
Направо си е висша форма на наивност да ги опраскаш унгарците на техен терен,при условие че отбора на Марош са си местни и канала се прослушва през няколко дни.Да не говорим че маджарите имат всеки уикенд състезания,и майсторите им винаги взимат участие,за справка-преди Марош беше световното,преди световното имаше 3 дни пак на Сегед,предния уикенд пак имаше голямо състезание,вчера и оня ден отново голямо състезание мина,тази седмица Марош фидер -близо 100 записани до момента,до средата на ноември всеки уикенд е зает.Да не говорим че за някои като Ердей Атила,Тамаш Валтер или Амбруш Тибор това си им е и основен бизнес.Само много молитви могат да те изкарат напред в класацийте да не се паднеш с някой от вълците в сектор.
Трябват си постоянно тренировки и обмяна на инфо ,иначе ралтата не става.За мен тази година е направо катастрофална във всяко едно отношение,по простата причина че нещо много се задържах по тези географски ширини.
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”