Imam predlojenie:)

Книга за препоръки и оплаквания.
ikg
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 0:48
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Мнение от ikg »

Напълно споделям мнението на Майстора. Освен това форума си има и търсачка(не че съм я пробвал), така че ако на някой му трябва нещо, да го потърси и прочете.
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

stefan написа: Да доразвия предложението на long2dogs.
Да пишат само хора с над 10 годишен състезателен стаж и минимум 10 призови класирания от официалния календар; за тях българският да не е задължителен и да могат да пишат с латински букви и секакви цифри,резки и ченгели.Да имат право да пишат само в специална секция и в никакъв случай да не се мешат с простолюдието из другите подфоруми;ако все пак се изпуснат,всички други паразитни постинги по съответната тема да бъдат безжалостно трити.
Такива като мен да имат право само да задават въпроси,формулирани коленопреклонно без паразитни думи и с чувство за вина от това,че евентуален отговор отнема от времето за практикуване на риболов.
Въпроси от шаранджии,използуващи при свободен риболов три,а при състезания две действащи въдици, да се допускат само след прилагане на сканирано копие от удостоверение за спечелена републиканска титла.

Напълно и от все сърце подкрепям това предложение!

Звучи ми съвсем разумно и на място и дори и аз не мога да добавя нищо повече! :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
Иво
Мнения: 908
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 12:50

Мнение от Иво »

Корсе, колко човека според теб ще влезнат в тези граници? :wink:
stefan
Мнения: 577
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:42
Местоположение: София

Мнение от stefan »

Coarseman написа:
stefan написа: Да доразвия предложението на long2dogs.
Да пишат само хора с над 10 годишен състезателен стаж и минимум 10 призови класирания от официалния календар; за тях българският да не е задължителен и да могат да пишат с латински букви и секакви цифри,резки и ченгели.Да имат право да пишат само в специална секция и в никакъв случай да не се мешат с простолюдието из другите подфоруми;ако все пак се изпуснат,всички други паразитни постинги по съответната тема да бъдат безжалостно трити.
Такива като мен да имат право само да задават въпроси,формулирани коленопреклонно без паразитни думи и с чувство за вина от това,че евентуален отговор отнема от времето за практикуване на риболов.
Въпроси от шаранджии,използуващи при свободен риболов три,а при състезания две действащи въдици, да се допускат само след прилагане на сканирано копие от удостоверение за спечелена републиканска титла.

Напълно и от все сърце подкрепям това предложение!

Звучи ми съвсем разумно и на място и дори и аз не мога да добавя нищо повече! :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
:D :D :D :D :D
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

Иво написа:Корсе, колко човека според теб ще влезнат в тези граници? :wink:
Не знам,честно,ОБАЧЕ като истински демократ подкрепям дискриминацията и апартейда във всяка една тяхна форма!!! :lol: :lol:
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
Иво
Мнения: 908
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 12:50

Мнение от Иво »

Плюс това никой не е питал колегите дали са съгласни с това предложение. Е колеги....вие сте? :lol:
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Ми кво му е на апартеида????И аз съм за.
Сега сериозно-който иска да влиза и да пише е добре дошъл,независимо от нивото на което се намира по техника,такъми,години.......Друг е въпроса ако нямаше секция за това,но аз мисля че има или в спортен риболов няма място за спортисти???За мен няма,но за тях???С кеф ще очаквам някои да се изтипоса и да се завихри буря сред спортните среди със спортна злоба.
:twisted:
Go BIG or Go Home!
чичо Док

Мнение от чичо Док »

Ivan VP написа:По-конкретно от фундаменталната тема на д-р. Мишо здраве му кажи.
"Мойте ловящи мухи" имаше 4500 посещения и около 300постинга :!: :!: :!: .Около 100 мухи и доста коментари покрай тях с начини на изработка. Ама беше, та въпросната тема се започна около март и се натрупа доста бързо. Обаче си е работа , първо връзваш, после снимаш и качваш. За мухарите доста инфо на едно място. С темата и фроумът ясно кво стана, но най-важното останаха приятелите.
По точно 5385 посещения до фаталната сутрин преди да прецакат форума.Снимките лично от мен бяха около 130 - вързваш ,снимаш и в късна доба качваш по сървърите,на другия ден обменяш мнение с колегите и така опита се развива.Наистина останаха само добрите запознанства и новите приятели.
В момента в мухарския подфорум кво става - гледаме шарани как лежат на меки постелки.(нямам нищо против етиката на шаранджиите,но местото не е там)И ако някой съвсем непознат и нов колега поиска от там да прочете нещо по същество какво инфо ще види....Някак си новия ,стар форум като че ли тръгна много нашироко и плитко.
Весели новогодишни празници на всички колеги!
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

чичо Док написа:Някак си новия ,стар форум като че ли тръгна много нашироко и плитко.
Споко Док!

Много по-важно е че тръгна с утроен хъс,с времето нещата ше се върнат по местата си,а тва за шараните-ми пита Лазарчо-обяснихме му,драсни едно ЛС на некой от тамошните модове да я премести в говорилнята,къф е проблема?
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Dok sorry, че сбърках бройката!
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

~!~~

Мнение от Paparaka »

B 52 написа:I koi e toia Valio Kolev :shock: Daite informacia za nego.
Колега чети риболовните издания :D :D :D
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”