Актуално инфо?

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Актуално инфо?

Мнение от joro_olyмпус »

Асио ли е Баннат или нещо из темите ми се губи? Ми това е да се завърташ за ден-два само из София и във форума.... Що не направите една тема "Форумски новини"? Защо Мунчо е "пожълтял" - май е необходима някаква подобна тема с разяснения - особенно за такива, като мен дето много пътуват.
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Мнение от bai ves »

И аз видях Азио в " Как да я сготвим".Пък мен не ме притеснява жълтото, само да не беше червено. :lol: Сега Азиа го дава готвач.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4492 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Актуално инфо?

Мнение от Pike »

joro_olyмпус написа:Асио ли е Баннат или нещо из темите ми се губи? Ми това е да се завърташ за ден-два само из София и във форума.... Що не направите една тема "Форумски новини"? Защо Мунчо е "пожълтял" - май е необходима някаква подобна тема с разяснения - особенно за такива, като мен дето много пътуват.
Не мисля, че има нужда от подобни "Форумски новини", поне не и за това. Да са за нещо хубаво няма проблем, ама за да гледаме на другите изцепките си е глад за сеир, като някой жълт вестник да станем. Обикновенно изращам ЛС до съответния потребител с жълт картон с обяснение за какво го получава. Случва се и да бързам и да не успея да изпратя, но в болшинството случаи всеки си знае за какво.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Жубере, аз имам жълт картон, защото се намирам в жълтия си период, също като Пикасо! :D
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Cougar
Мнения: 2587
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 3:05
Местоположение: Terrace, BC
дал Браво: 470 пъти
получил Браво: 2836 пъти

Мнение от Cougar »

Мунчо написа:Жубере, аз имам жълт картон, защото се намирам в жълтия си период, също като Пикасо! :D
Ей, хубаво жълто, като корема на балканка......само няколко червени точки трябват.

Жоро, то не трябва да е заразна тази жълта болест, не се бой, едва ли ще те хване докато си на път. :lol:
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Мнение от bai ves »

Ся, да не се ръфам и с теб, Пума. Ще кажа, че моите излети са кратки но чести. :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”