Подфорум за пъстървов риболов

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Мнение от mitioto »

Де бре, голяма работа стана мани. Имаше предложение от Станил, поговорихме, обсъдихме, повечето са явно против. Са какво толкова?! Ще продължим да си пишем както досега и това е.... Иначе идеята беше хубава, но явно неосъществима. Здраве....
Мунчо написа:Kакто се вика - "къде го чукаш, къде се пука" ... Нямах теб предвид, нито вложих иносказателност, да не говорим, че съм опитал да те уязвя по някакъв начин.
Ицо, не се пука бе :D Майтапя се, разбира се. Зная, че не си искал да ме обидиш по никакъв начин... Спретнахме една дискусия и това е. Това няма да ме накара нито да спра да пиша, нито да влизам във форума, ще си пускам темите в спининг секцията и туй то.

Айде към всички: не се измъчвайте толкова. Това беше просто предложение!

Поздрави
Аватар
stamen
Мнения: 2268
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 20:11
Местоположение: София, Мусагеница
дал Браво: 35 пъти
получил Браво: 33 пъти

Мнение от stamen »

На мен ми е все тая, но ако трябва да гласувам, ще дам глас ЗА. Като цяло форума така се изврати с безкрайните теми за Ст.Кроа, Шимано и Дайва, че темите за успешни/неуспешни излети/примамки са самотни островчета, и такива ще си останат независимо от броя на подфорумите.
П.С. Бай Генчо - защо не основеш една крайно дясна мухарска фракция, и там в ограничен кръг да си изливате отровата.
Хариус
Мнения: 2409
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Хариус »

stamen написа:Бай Генчо - защо не основеш една крайно дясна мухарска фракция, и там в ограничен кръг да си изливате отровата.
Явно никой, нищо не е разбрал....

Станиле, нали се извиних публично, какво още искаш?
Само ще ти уточня, че първият ми пост беше реалната аргументация защо съм ПРОТИВ, а останалото /за мухарските реки и стръвта/ беше шега. Аз поне се аргументирах за разлика от някои. Отделен е въпроса, че това ми беше основният, а не единствен аргумент! Ама виждам, че няма смисъл да се продължава, защото ти си си го навил на пръста и явно имаш крещяща нужда от такъв подфорум, тъй че какъв е смисъла да продължавам. КРАЙ
Аватар
stamen
Мнения: 2268
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 20:11
Местоположение: София, Мусагеница
дал Браво: 35 пъти
получил Браво: 33 пъти

Мнение от stamen »

Не съм останал с впечатление че се шегуваш, но щом така казваш, си връщам думите за отровата :mrgreen: . Айде заключвайте я тая тема и да ходим дружно за петдесятници :mrgreen:
Аватар
Васил Ламбов
Мнения: 2082
Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 23:24
Местоположение: sofia
получил Браво: 3 пъти

Мнение от Васил Ламбов »

Абе смърт на пъстървата да живее ТАРАНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hvani i pusni
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

Бай Генчо написа:
Станиле, нали се извиних публично, какво още искаш?
А, ся пък извинение, за какво? В крайна сметка си дискутираме, нито си ме обидил, нито нищо, че да има за кво да се извиняваш. Аре ударете й клуча на темата и я пратете в траша, че верно стана сговнясване.
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

Според мен такива теми трябва да се развиват.Те са рай за студентите , които пишат дипломна работа свързана с българската народоспихология!
hobie revolution 13
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

RIMOHIT написа:Според мен такива теми трябва да се развиват.Те са рай за студентите , които пишат дипломна работа свързана с българската народоспихология!
\

те тука също има материал за дипломантите:

http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... sc&start=0
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Бат Стан написа:
RIMOHIT написа:Според мен такива теми трябва да се развиват.Те са рай за студентите , които пишат дипломна работа свързана с българската народоспихология!
\

те тука също има материал за дипломантите:

http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... sc&start=0
Малииии, 6 страници... :roll: :roll: :roll:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

Да Бат Стане ... още една такава тема :? Как беше.. ДЕ ЖА ВУ (ВЮ) ... :?
hobie revolution 13
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

RIMOHIT написа:Да Бат Стане ... още една такава тема :? Как беше.. ДЕ ЖА ВУ (ВЮ) ... :?
Дръпнаха ни в казана, градскииии...
Аватар
Gaspoud d"Ankh
Мнения: 2195
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:50
Местоположение: Монтана
получил Браво: 1 път

Мнение от Gaspoud d"Ankh »

TRAP написа:Аз предлагам да направим форум за риболов на Щипок :lol:
Напълно подкрепям :lol:
Ще да ме прощавате - въпреки, че не съм "активно пъстърволовящ" като гледам темите "царицата" си се лови по начини за които си има под-форуми :lol:
Ако има риба обаче която заслужава отделен под-форум заради спецификата на своя риболов това е щипока.
"Ултра-лайт пилкер за капризни щипоци?"
"Заравящ се в пясъка джиг"
"Какво да правим като щипока не се вдига от пясъка"
"Правилна проводка на клатушки в алувиални наноси"
....и т.д. :lol:
Единствено фидера се различава до известна степен, достатъчна според мен да бъде отделен от "тежкото" :lol:
Пускайте анкетата да гласувам "против" и да се свършва ;)
See the little angels rise up high, all the little angels rise up, rise up, rise up high.
How do they rise up, rise up, rise up, how do they rise up, rise up high?
They rise arse up! arse up! arse up! see the little angels rise arse up high!
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

А така! Пуснете допитване по темата. Но само да напомня, че държа да се пуснат и анкети, относно създаване на следните подфоруми:
1. Риболов с фидер
2. УЛ-спининг
3. Риболов на кефал

Настоявам най-много за първа точка. Защото някога заради нея си отидоха свестни колеги. Не разбирам защо не може да има такъв, при положение, че съществуват два форума за риболов с лодка и два за риболов на тежко ( от които единия пак с лодка...). Не, че нещо, ама нищо...


п.с. А що се отнася до нефелните домогвания на студентите и кандидатите за такива до същността на темите, само ще кажа, че тези напети левенти напълно си заслужават точно такива помийни ями.
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

Мончо! Че си против .. няма лошо.Никак даже.Какво правят предложенията ти за други подфоруми в тази тема. Пусни други теми за да коментираме там.
Да ти вметна само едно нещо.Такива текстове като този
п.с. А що се отнася до нефелните домогвания на студентите и кандидатите за такива до същността на темите, само ще кажа, че тези напети левенти напълно си заслужават точно такива помийни ями.
ги приемам като лична обида.Това е така , защото съм просто инженерче.Надявам се да не е така.Много по добре е да ми кажеш в очите ако има нещо да казваш.

П.С. Ако е необходимо ме каронясайте!!!
Извинявам се за спама :oops:
hobie revolution 13
Аватар
Cougar
Мнения: 2587
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 3:05
Местоположение: Terrace, BC
дал Браво: 470 пъти
получил Браво: 2836 пъти

Мнение от Cougar »

Сега момчета отидете и фанете рбите и нагласете снимките пък ще видим къде ще ги пускаме. :lol:

Това тука 5 страници и маса човеко/часа пропиляни когато същите щяха да дадат много добър резултат сред природата.
Заключено

Обратно към “За форума и сайта”