Подфорум за пъстървов риболов

Книга за препоръки и оплаквания.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Подфорум за пъстървов риболов

Мнение от Бат Стан »

Колеги, предлагам да се създаде специален отделен подфорум за риболов на пъстърва. В раздела за спининг и муха често се пускат репортажи за риболов на клен и т.н., които не ме интересуват. Предполагам, че в този форум има достатъчно колеги, които от февурари до септември ловят в 99% от случаите пъстърва. Така ще ни бъде по-лесно, а и става въпрос за специфичен риболов.
Аватар
Cougar
Мнения: 2587
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 3:05
Местоположение: Terrace, BC
дал Браво: 470 пъти
получил Браво: 2836 пъти

Re: Подфорум за пъстървов риболов

Мнение от Cougar »

Да го направим, но предлагам да бъде невидим....даже като си логнат.. :lol:
Аватар
Taro
Мнения: 566
Регистриран на: Сря Яну 16, 2008 22:42
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 4 пъти

Мнение от Taro »

Бат Стане,сори че се отклонявам от въпроса ти.

Като спомена невидим,та се сетих и аз нещо. Почти всички от спининговия подфорум си пускат репортажите там,а той е видим без регистрация. Не че някой пише къде е ловил,но в някои случаи се разбира. Та се чудя не може ли да се измисли нещо.? :roll:
No Kill
trout bum,perchoholic,chub catcher...
C&R
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

като концепция този подфорум ше засяга ли риболова на пъстърва с естествена стръв и ще обхваща ли всички видове пъстървови риби (липан) ???
hobie revolution 13
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

RIMOHIT написа:като концепция този подфорум ше засяга ли риболова на пъстърва с естествена стръв и ще обхваща ли всички видове пъстървови риби (липан) ???
Да, разбира се само всички разрешени методи за риболов, без срекмета, парашути и тоци. За липана - също, става, макар че не е разпространен масово у нас, винаги ми е било интересно да прочета как го ловят в Сърбия например.
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

Тогава аз мисля че тези риби са не по-малко достойни от сома и са размътили съзнанието на мнозина с красотата си , митичноста си и редица други свръхчовешки (свръхрибешки) качества.
ЗА съм!
hobie revolution 13
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Ми естественно че за "царицата" е хубаво да има подфорумче ! В него съвсем обстойно примерно Станилчо ще води рубрика "Днеска хванах две пиавки ! Накъде ли с тех?" , аз примерно "От Голди по-добро нема!" , Попето "Висша форма на мимикрия" , Владунчо "Чуда се , хваля ли се ?" , Мунчо "С пуризъм , към комунизъм в пъстървоулова!" и т.н. :lol:

Инак сериозно :

ЗА !
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
TRAP
Мнения: 4663
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 23:45
Местоположение: София/Видин/
получил Браво: 1 път

Мнение от TRAP »

Аз предлагам да направим форум за риболов на Щипок :lol:
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Щом ви аресва арно,па барем прифанем нещо и язе там дето метате некви джунджурийки :lol:
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Мнение от minkata »

Против съм. Едно че и без това форумите станаха прекалено много поне за мен, второ, като познавам мекия и благ характер на пъстърваджийте, особено тези ловящи на муха там ще има точно 10 теми, в който ще има около 800 скандала, общо 30 мнения и 300000 прочитания. Разбира се може и да не съм прав - дано....
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

minkata написа: там ще има точно 10 теми, в който ще има около 800 скандала, общо 30 мнения и 300000 прочитания. Разбира се може и да не съм прав - дано....
Минка мисля че си абсАлютно прав ,на мен ми е все едно дали ще има такъв подфорум. :lol: :lol: :lol:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Левака написа:
minkata написа: там ще има точно 10 теми, в който ще има около 800 скандала, общо 30 мнения и 300000 прочитания. Разбира се може и да не съм прав - дано....
Минка мисля че си абсАлютно прав ,на мен ми е все едно дали ще има такъв подфорум. :lol: :lol: :lol:
И на мен ми е все едно - има куп подфоруми, в които не влизам, този вероятно ще е от тях. Ама нали сме демократично общество - нека се пусне за гласуване и квото-такова...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Хариус
Мнения: 2409
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Хариус »

Аз съм ПРОТИВ с двете ръце!
Основният ми аргумент е, че по този начин ще даваме гласност на методи на риболов, които според мен нямат място в пъстървовия риболов, като например - плувка, леко дънце и пр. За нормалните начини на риболов си има вече подфоруми.

Станиле, кажи си честно, няма ли да те дразнят теми от рода на: "препоръчайте ми директен за пъстърва", "какъв хайвер ползвате за стръв", "какъв дънен монтаж правите"....и все такива "чудесни" темички, които мисля, че нямат място тук.

Мисля, че далеч по-добре ще е ако съсредоточим усилия да показваме на младото поколение, че тази риба трябва да се лови по спортни начини! Нали все някога трябва да тръгнем по пътя на нормалните държави?!
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Мнение от RIMOHIT »

Бай Генчо..В нормалните държави има клубов по улов на пъстърва с естествена стръв.. има си методи .. традиции .Проблема не е в начина на ловене а в културата на ГРАЖДАНИНА .
Аз за пъстърва я отида я не веднъж годишно.Но си написах мнението защото предположих , че Бат стан визира спининг и муха за пъстърва а рано или късно ще се появят и теми за естествена стръв а наистина сред мухароблеснарите има много крайни елементи :lol:
hobie revolution 13
milo69
Мнения: 625
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 16:48
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 13 пъти

Мнение от milo69 »

е още ся са почнахме :lol: ,бай Генчо в кои нормални държави риболова на пъстърва с естествена стръв е забранен и в кои е разрешен...
Заключено

Обратно към “За форума и сайта”