Подфорум за пъстървов риболов

Книга за препоръки и оплаквания.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

РиМончо, аз стоя зад думите си, че деветдесет процента от българските студенти са интелектуални пигмеи. Защото ги срещам постоянно, въпреки, че на пръв поглед скромната ми екзистенция изключва подобни попълзновения към скромната ми особа. Виждам ги наживо и виртуално, опитващи се да ми наврат в носа оскъдния си умствен багаж (за чиято минорност, длъжен съм да призная, отговорността не е само тяхна). Така че, моля те, не ги споменавай, защото не са те хората, които са в състояние да анализират темата, а да бъдат нейни съдници - да не говорим!
Това, че ти си сред останалите десет процента, както и чувството за солдарност ти правят чест, но само не се опитвай да запушваш със собствената си особа интелектуалната черна дупка, която е зейнала зад гърба ти. Донкихотовско е, а по тази причина и безполезно...


п.с. Бат Стане, можеш да отправиш зов за помощ и в "Риболов от лодка"! За съжаление, в "нариба.цом" закриха подфорум "Промишлен риболов", а той както знаем се практикува основно от плавателни средства, та беше редно да изокаш и там! :lol:

п.п.с. Честно да ви кажа, по-скоро ще спра да ходя за пъстърва, отколкото да приема наличието на такова "образувание".
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Няма да гласувам,не го практикувам и не ми вьрши работа такьв подфорум,НО и не ми пречи та каквото си решите,това ще е.


КЬСМЕТ :D






А един глас на колко се оценява???Рушвети приемам всякакви 8) :lol:
Go BIG or Go Home!
Аватар
Cougar
Мнения: 2587
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 3:05
Местоположение: Terrace, BC
дал Браво: 470 пъти
получил Браво: 2836 пъти

Мнение от Cougar »

PENN написа:Няма да гласувам,не го практикувам и не ми вьрши работа такьв подфорум
Двай филмите да обсъдим Пен. И мен подфорума дали ще го има не ме бърка, защото пъстърва ловя само 60-70% от времето. Другото съм за съомга. :D
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Ше ни бият и то най-вече мен като мод.Аз пое трябва да сьм наясно,че това е сериозен подфрум,а не сме в ОФФа.


Ма дай да видим кога ше ни скочат а???Гледам резултатите 7 на 6 за тия който са на контра.Не прочетох всички доводи защо са ПРОТИВ колегите и май ще си седна на дирника да видя що така бе Миме :P
Go BIG or Go Home!
Заключено

Обратно към “За форума и сайта”