Купува продава

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Бих казал, че ако тръгнем по този път, ще направим форума на салата. И мен щеки не ме вълнуват - влизам в подфорума, виждам 3-5-8-10 жълти теми, отварям интересуващите ме, после маркирам всичко като прочетено и...това е.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Ако форумът е специализиран такъв само за обяви, да съгласен съм. Тогава щеше да има отделен подфорум за всяка една категория.

В нашият случай подфорума с обяви е един вид екстра към всички останали и няма нужда да се разбива на подфоруми по категории.
Хариус
Мнения: 2409
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Хариус »

Саше, предложих го, защото има доста голямо текучество на обяви! Просто, да ти кажа честно, Аз трудно се ориентирам. Може на другите да им е добре, нищо не казвам.

Смятам, обаче, че подфорум Купува, продава .... спининг, муха, лодка, спокойно може да се отдели от Плувка и дъно. Съгласи се, че в момента е пълна лудница - купувам ролер, продавам воблери, продавам двигател, продавам столче.... и т.н....и т.н.

Не на последно място ще отбележа, че доста често се случва новоодобрени обяви да се окажат след стари такива :roll: Това допълнително оформя хаоса.

Поздрави!
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Хариус написа:Не на последно място ще отбележа, че доста често се случва новоодобрени обяви да се окажат след стари такива :roll: Това допълнително оформя хаоса.
Логиката на подреждането на постингите е малко шантава и този проблем много ме дразнеше, но току що го оправих и вече след одобрение на обява, тя ще излиза най-отгоре в списъка. Разбира се, ако след това някой пише в стара обява, тя ще се качи отгоре, но това си е нормално.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

pike написа: Разбира се, ако след това някой пише в стара обява, тя ще се качи отгоре, но това си е нормално.
Така е добре - обикновено това е след корекция в цената, а това вълнува интересуващите се.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Ники Дончев
Мнения: 1567
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 2:54
Местоположение: София

Мнение от Ники Дончев »

babydoctor написа:
pike написа: Разбира се, ако след това някой пише в стара обява, тя ще се качи отгоре, но това си е нормално.
Така е добре - обикновено това е след корекция в цената, а това вълнува интересуващите се.


То и до сега така си беше май :roll: винаги когато съм писал в дадена обява се е качвала най отгоре.
ВсЕкИ дЕн зА РиБа мИ сЕ хОди...ЛуД Ли Съм..ИлИ дА
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

Проблемът беше, че одобрените обяви излизаха по дата на пускане, а сега ще излизат по дата на одобрение.
Мерси, Пайки!
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
BV
Мнения: 56
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 11:33
Местоположение: София (Волуяк/Бояна)

Мнение от BV »

Добре де... пуснах обява, че търся да закупя платформа... преди 2 дни
Какво бе това одобрение? :x
Къде сбърках? :evil:
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Обявата не беше одобрена, защото по някаква странна причина системата не отчита никакви постинги от теб, ето какво връща:

http://forum.fishing-mania.com/search.p ... _author=BV

"Няма теми или мнения, които да отговарят на вашите критерии."

А нали според правилата на форума, за да бъде одобрена една обява, потребителят трябва да има постинги и в останалите форуми, затова не съм одобрил обявата.

През директни заявки в базата данни виждам, че имаш 10 постинга и си мисля, че причината търсачката на форума да не ги открива е в потребителското име.

Ако "В" е писано на кирилица, а "V" на латиница, това обърква нещата и не връща резултат.

Аз мога да коригирам ника ти, да е изцяло на латиница и тогава няма да има такива проблем и недоразумения с обявите.
BV
Мнения: 56
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 11:33
Местоположение: София (Волуяк/Бояна)

Мнение от BV »

Благодаря ти за разяснението, но все пак разума надделя и джоба се прокъса - поръчах си нова платформа! :D

Поздрави! :)
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”