Предложение за разделяне на подфорума Риболовни излети

Книга за препоръки и оплаквания.

Съгласни ли сте за създаване на нов подфорум,където не се споменават местата на риболов?

Анкетата свършва на Пет Фев 27, 2009 21:59

Да
22
28%
Не
49
63%
Какво ми пука,аз в този форум влизам само до гледам къде кълве и да ходя наготово
7
9%
 
Общо гласове: 78

Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 239 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Предложение за разделяне на подфорума Риболовни излети

Мнение от Yuri Varbanov »

Тъй като става ясно,че дрязгите по отношение на несподеляне на места са неизбежни и само се караме хора,които сме в добри взаимоотношения,предлагам подфорума да се раздели.Или по-точно да се създаде един нов.Да кажем "Добър улов" или "Какво хванах днес" например,в който да се поместват само теми,в които не се споменава конкретното място на риболова.Риболовните излети да си остане с репортажи за упоменати места на действие.По този начин:

първо дрязгите ще намалеят,

всеки сам ще преценява,двата или един от тях да преглежда,

колегите ще могат да пускат теми без да се ядосват защо те казват,а други-не и обратното и т.н.

Смятам,че в предложението се съдържат достатъчно мотиви за да се разгледа.Поздрави!
Последно промяна от Yuri Varbanov на Пет Фев 20, 2009 22:43, променено общо 1 път.
Аватар
t28
Мнения: 593
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 14:05
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Мнение от t28 »

Ето едно логично продължение на дебата за нофи под форуми - "Пастърва", "Кефал", "Слънчак" и так далее.

Юри, не се бъзикам, а напротив - разбирам те напълно.
Разбирам на какво се дължи конкретното ти писание и просто се чудя, как аджеба, таквози мнение се отложи толокова във времето! :!:
There's room at the top I'm telling you still
but first you must learn how to smile as you kill
if you want to be like the folks on the hill
Yes , A Working Class Hero is something to be
If you want to be a hero well just follow me....
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 239 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

Абе ядосвам се много.Маверът и Токо например ги уважавам дълбоко.Когато съм искал помощ или съм ги питал за нещо винаги са ми помагали и са били крайно изчерпателни,а сега ще се изядем.В крайна сметка всеки смята,че е прав и става една...Разбира се,че има и много хора,на които не им стиска,защото няма да могат да взимат инфо,а този форум го ползват само за това ище гласуват против,но...така е.Аз лично съм ЗА,ако не друго вече ще са равнопоставени нещата и няма да се чувства някой прецакан,че само той казва къде е рибата.Така че има вариант за избор и всеки ще си преценява и няма да има място за обидени,включително и себе си включвам в това число!
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 239 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

Между другото това с анкетата май не е много правилно от моя страна.Предлагам да си кажат мнението само хора,които пишат редовно в Излетите.Те и без това се броят на пръстите на двете ръце...
Аватар
fisherman 007
Мнения: 523
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 20:27
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от fisherman 007 »

Подкрепям идейта за разделяне на подфоруми дотолкова дококото да има малко ред в хаоса и който търси информация да я намира бързо и лесно.
Главоломното набъбване на темата за уклея го намирам по скоро за разгорещена дискусия дай боже повече такива.


На слука :fish3:
Не е луд този който ходи за риба,
луд е този който му дава.
Аватар
Ники Дончев
Мнения: 1567
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 2:54
Местоположение: София

Мнение от Ники Дончев »

По принцип съм против,не за друго а защото и 20 подфорума да се направят пак ще има поне един човек който да напише нещо на въпреки,и пак ще е същото,само ще се пише на повече места.дано не съм прав.
ВсЕкИ дЕн зА РиБа мИ сЕ хОди...ЛуД Ли Съм..ИлИ дА
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: Предложение за разделяне на подфорума Риболовни излети

Мнение от Бат Стан »

Yuri Varbanov написа:Тъй като става ясно,че дрязгите по отношение на несподеляне на места са неизбежни и само се караме хора,които сме в добри взаимоотношения,предлагам подфорума да се раздели.Или по-точно да се създаде един нов.Да кажем "Добър улов" или "Какво хванах днес" например,в който да се поместват само теми,в които не се споменава конкретното място на риболова.Риболовните излети да си остане с репортажи за упоменати места на действие.По този начин:

първо дрязгите ще намалеят,

всеки сам ще преценява,двата или един от тях да преглежда,

колегите ще могат да пускат теми без да се ядосват защо те казват,а други-не и обратното и т.н.

Смятам,че в предложението се съдържат достатъчно мотиви за да се разгледа.Поздрави!
Ама аз и във форума "Какво хванах днес" мога да напсувам Мавер13, че не ми е казал къде кълве уклеят, кво ми пречи.
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 239 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Re: Предложение за разделяне на подфорума Риболовни излети

Мнение от Yuri Varbanov »

Бат Стан написа:
Yuri Varbanov написа:Тъй като става ясно,че дрязгите по отношение на несподеляне на места са неизбежни и само се караме хора,които сме в добри взаимоотношения,предлагам подфорума да се раздели.Или по-точно да се създаде един нов.Да кажем "Добър улов" или "Какво хванах днес" например,в който да се поместват само теми,в които не се споменава конкретното място на риболова.Риболовните излети да си остане с репортажи за упоменати места на действие.По този начин:

първо дрязгите ще намалеят,

всеки сам ще преценява,двата или един от тях да преглежда,

колегите ще могат да пускат теми без да се ядосват защо те казват,а други-не и обратното и т.н.

Смятам,че в предложението се съдържат достатъчно мотиви за да се разгледа.Поздрави!
Ама аз и във форума "Какво хванах днес" мога да напсувам Мавер13, че не ми е казал къде кълве уклеят, кво ми пречи.
Е, за какво като се предполага още от заглавието,че там места няма да се споменават?
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: Предложение за разделяне на подфорума Риболовни излети

Мнение от fori »

Бат Стан написа: Ама аз и във форума "Какво хванах днес" мога да напсувам Мавер13, че не ми е казал къде кълве уклеят, кво ми пречи.
иИ ще получиш картонче или бананче по усмотрение.
Юрка, и мен това ме дразни адски много, ама и аз престанах да споменавам места. Напоследък такава е модата за съжаление.
А и знаеш ли колко често чувам репликата "у интернето пишело че там кълвяло, пешо ми го каза" Спомни си само на Доспат какво стана миналата или по-миналата зима....
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

А защо ли не виждам опцията "Какво ми пука,аз в този форум НЕ влизам!" :?: Или просто "Какво ми пука!" :?:
Доста тенденциозна анкета май...
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 239 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Re: Предложение за разделяне на подфорума Риболовни излети

Мнение от Yuri Varbanov »

fori написа:
Бат Стан написа: Ама аз и във форума "Какво хванах днес" мога да напсувам Мавер13, че не ми е казал къде кълве уклеят, кво ми пречи.
иИ ще получиш картонче или бананче по усмотрение.
Юрка, и мен това ме дразни адски много, ама и аз престанах да споменавам места. Напоследък такава е модата за съжаление.
А и знаеш ли колко често чувам репликата "у интернето пишело че там кълвяло, пешо ми го каза" Спомни си само на Доспат какво стана миналата или по-миналата зима....
Принципно наистина разбирам положението и донякъде Ви разбирам.Но Фори помисли-това не е единствения форум и при положение,че в другите няма практика за криене на местата, цялата тази конспирация се обезмисля.

Марко като не влиза как ще гласува?Нещо не хванах или някакъв подтекст ми е убягнал? :roll: :oops:
TRAP
Мнения: 4663
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 23:45
Местоположение: София/Видин/
получил Браво: 1 път

Мнение от TRAP »

И аз подкрепям идеята.
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Мнение от toko »

Напълно безпредментно. То сега няма теми, пък тогава съвсем.
20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Стига раздори :wink: стига раздели :wink:
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Аватар
Gaspoud d"Ankh
Мнения: 2195
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:50
Местоположение: Монтана
получил Браво: 1 път

Мнение от Gaspoud d"Ankh »

Предлагам специален под-форум - "Мамка му и работа /къде и кога не успявам да отида/" :lol: :lol: :lol:
See the little angels rise up high, all the little angels rise up, rise up, rise up high.
How do they rise up, rise up, rise up, how do they rise up, rise up high?
They rise arse up! arse up! arse up! see the little angels rise arse up high!
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”