Предложение за нови раздели

Книга за препоръки и оплаквания.
Tervel
Мнения: 64
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 23:34

Предложение за нови раздели

Мнение от Tervel »

Мислех си, да се направят нови раздели за всяка община в България!Колегите от всяка община ще направят един "списък" с водоемите в нея, ще се слагат карти, разстояние и всяка нова информация ще се актуализира.По този начин, ще се изгради една доста добра система и така всеки ще е наясно какво става около него.

Пример(тъй като съм от Пловдив)

Раздел--->Пловдив
Тема------>Сушица
Местоположение,разстония до Пловдив, снимков материал, карта,видове риболов и риби, актуална информация.
........
Тема------>Пясъчник
Местоположение,разстония до Пловдив, снимков материал, карта,видове риболов и риби, актуална информация.
........


И т.н.

Какво мислите?
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Добра идея.
Kentavar
Мнения: 4885
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 12:58
Риболов: Спининг предимно, муха, морски...плувка и фидер ама Pro...
Местоположение: Тялом – Destination unknown....Духом - Somewhere I Belong.
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Kentavar »

А ако Сашо пусне и един линк към Гугъл Ърт ( ако може, ако става, ако му се занимава ), ще е супер, нали сме си мързеливички... :oops:
Цял живот в длан една, длан загребала вода от любимата река...Пролетта с цъфнали дървета, лятото с горещи ноти, есента е с мириса на вечността и зимата с носталгия пропита!

www.starividri.org

Prowler Elite 4.5 Angler

Спининг клуб "Абичи" - кандидат член, Forever majdramuniaci!
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Мнение от minkata »

Koлега виж колко информация има в момента в "Маршрути". Мислиш ли, че е прекалено много и трябва да се раздели? Според мен - не.
Tervel
Мнения: 64
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 23:34

Мнение от Tervel »

По добре малко, но систематизирана, отколкото малко, но безраборно разхвърляна.Щото аз лично съм пускал 5 теми през годините за водоеми около Пловдив.Казват ми се 2 места, а се забравят поне още 5...Тва ми е идеята, но в крайна сметка всички аедно трябва да решим 8)

ПС.Как мога да ползвам галерията и да си кача снимки?
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Мнение от quietriot »

Аз съм за колкото повече, толкова повече :wink:
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Мнение от minkata »

Според мен 6-те теми са си систематизирани. :lol: Многото раздели, колонки и т.н. не правят информацията систематизирана, а разпокъсана. Пък и това е форум, не справочник - четеш, после питаш и така. Лично мнение, разбира се, при това изказано с най-добри чувства. :D
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Няма как да се направят отделни подфоурми за всяка една област. Най-практично е да се направят няколко теми са областите, които да се маркират като важни или нещо друго и да седят винаги отгоре, съответно да се допълват.
Tervel
Мнения: 64
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 23:34

Мнение от Tervel »

Също става.Аз ще започна, нека колегите помагат.Разбира се, твоята помощ при подредбата ще е наложителна, но ще ти пишем на ЛС :P
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”