Модератори?

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
Алеко
Мнения: 11057
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 758 пъти

Модератори?

Мнение от Алеко »

Ще има ли модератори?

Аз съм за! Все пак трябва да има ред някакъв, а и трябва да има хора, които да могат да местят разни неща насам-натам.

Предлагам старите да останат, много добре си вършеха работата. Остава да изберем модератори за новите подфоруми. Думайте!
stefan
Мнения: 577
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:42
Местоположение: София

Мнение от stefan »

За форума и сайта - Pike
Форум за риби и рибари в странство - PENN
Макари - Snake
Забавни рибарски лакърдии - Алеко
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Стефане мерси за номинацията,оценявам го,но са ми много слаби компютърните познания и не мисля,че съм в състояние да се справя.Каква каша сам забъркал само къде ли не,а идея си нямам какво да правя за да корегирам нещата.Не прехвърлям топката,но мисля,че Любака е много по на място за модератор на Чуждоземците,а за другото каквото решите-аз оплаквания нямам от никoй и старата Мания си беше много спретната и подредена.
Go BIG or Go Home!
stefan
Мнения: 577
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:42
Местоположение: София

Мнение от stefan »

Не ми се вярва да е толкоз сложно,но за Любака си много прав.Ти обаче си ката ден във форума,това също е важно.Затова - Любака и PENN :wink: :D
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Ако трябва да помагам сам на линия винаги,но освен да попреча на Любака с нещо,друго не виждам какво ще стане.Не мисля,че за момента ще има много мнения във чуждоземския подфорум,а и мойта работа е такава,че ако сега ми звъннат и мога да изчезна за 1-2 месеца нейде из света да докарвам нещо плуващо.
Като ги броих чуждоземците сме 7-8 човека-Доктора,Любака,аз,пича от Лондон,пчелата Бръмзе от мъглива Англия,имаше някои от австрия и германия май,брат ми близнак,но не вярвам скоро да имаме различни репорти с него.
Аз сега си блъскам главата какво толкова има объркано и какво се вижда из форума от това което сам пускал,пак камо ли да го подреждам и да ми се наложи да поправям проблеми разни.Аз моя си .....не мога да обърshа......МА МЕ Е ЯД за всичките тия неразбории,но някой да ги тракне малко,че аз само мога да си изтрия постовете.
Go BIG or Go Home!
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Без модератори не може. Още повече, че сега като има повечко подфоруми, е логично да има и повече неща за оправяне, за да изглежда всичко прегледно и подредено... :)

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4492 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Модератори?

Мнение от Pike »

Алеко написа:Ще има ли модератори?
Ще има, ще има :wink:

Това е следващата задачка и в тази връзка ще помоля всички предишни модератори да ми пратят по едно ЛС с бележка кой форум са модерирали.

А за новите форуми ще изберем нови.

Pike
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Моята скромна особа дали може да се кандидатира?
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”