ИМА ЛИ НУЖДА ОТ ЗАТВОРЕНА РУБРИКА

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
Pedro
Мнения: 1270
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 22:06
Местоположение: Ruse
получил Браво: 1 път

Мнение от Pedro »

Много ще се радвам например след година в такава рубрика да има приети 1000 а и повече членове.
Недей...Don"t...Ако сте до 10-на човека може и да не се лъжете..може ?, но при много повече пак ще се лъжете яката - сигурен съм..
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

На теория един такъв скрит форум за отбрани потребители би бил полезен, но като оставим теорията е труден за прилагане в практиката.

Ето какви са проблемите според мен:

-> НАЙ-ГОЛЯМИЯТ ПРОБЛЕМ как ще се дава достъп, по какви критерии. Единственото логично тук е, достъп да имат само потребители, които дават информация. Трябва да се направи списък, които са давали инфо, трудна работа, но да речем все пак изпълнимо. Правим списъка, правим форума, дава се достъпа и после? То хората, които искат да докопат информация не са прости, ще пуснат и те една тема, колкото да влезат в групата и ще продължът дори още по-хубаво инфо, каймака на информацията.

-> толерантност между допуснатите до този скрит подфорум - аз като гледам дори в предложението за този подфорум вхърчът искри и светкавици и в този ред на мисли да си представим следния пример:
прави се подфорума, след първоначалната група допусати започват да влизат нови с времето и веднага ще се намери някой/и, който да този от новите не ми харесва (не се харесват от преди) и какво става: ще почнат да валят оплаквания защо е даден достъп на този или онзи, но нали са влезли по общо одобрените правила, ще спрете пак да пишете и след известно време ще има предложение за скрит под-подфорум.

Според мен, ако се направи това и то както трябва, вътре ще има пряко сили 50 човека и някой от тях с препоръка да уреди още някой.

Предложете какви да са критериите и да опитаме, няма лошо в системата "проба - грешка", така се стига до истината.
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

Първоначалната ченска маса да е от хора, които редовно дават информация, полезни са и т.н. В последствие да се включват нови потребители с препоръки и общо гласуване. За гласуването да се изисква някакъв кворум - т.е. да са гласували поне 50% от участниците и да се определи някакво минимално мнозинство.
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Пак ще има батко-братко...ако някой му прави впечатление в последния един месец колко хора са пуснали теми :?: :!: Редовните-Боци,Венци,Краси,Мариян...а другите
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Д-р Дулитъл
Мнения: 2054
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:34
Риболов: мързелив
Местоположение: Мизия
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 174 пъти

Мнение от Д-р Дулитъл »

Ще се изтрепете виртуално на третия ден от функционирането на форума,сигурен съм.Лично аз не подкрепям подобна идея,щото критериите за членове ще бъдат доста неясни,ще има недоволни веднага.Също така държа да спомена,че и сега форума се следи от доста активни колеги,които слухтят отстрани,задават въпроси на ЛС,ходят за риба след инфото и си мълчат като ятаци на разпит след това.И това им е система.И тези същите ще се промъкнат в спешъл секцията и пак ще си мълчат като риби.А и не забравяйте,че риболова в сегашната ситуация за някой колеги е сериозен финансов разход-тоест няма да има репортажи от тях по обективни причини-и те ли ще останат в групата на простолюдието?
Аватар
Mi6o
Мнения: 158
Регистриран на: Сря Май 02, 2007 10:50
Местоположение: София

Мнение от Mi6o »

fori написа:Първоначалната ченска маса да е от хора, които редовно дават информация, полезни са и т.н. В последствие да се включват нови потребители с препоръки и общо гласуване. За гласуването да се изисква някакъв кворум - т.е. да са гласували поне 50% от участниците и да се определи някакво минимално мнозинство.
Ето мисля ,че Фори е разбрал точно каква е идеята и дава конкретно предложение.Правила си има за приемане в падабни форуми и няма смисъл да откриваме топлата вода.
Но с това спекулиране за ОТБРАНО ОБЩЕСТВО някой вече с извинение стават смешни.За всеки има място стига да е доказъл ,че е коректен и се интересува да научи нещо ново ,но не с комерсялна цел. Започвам да се уморявам да обяснявам едно и също нещо така ,че разисквайте и решавайте.Ако някой има конкретно питане към мен с удоволствие ще отговоря ,но не на ЛЕЧНИ , а в темата.
Аватар
SENSAS 24
Мнения: 986
Регистриран на: Чет Ное 01, 2007 11:20
Местоположение: софия

Мнение от SENSAS 24 »

t28 написа: Или не знаиш как да си разкрийш един И-мейл ли? :evil:
Евала РусЯ голем си :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Левака написа: аз съм калиткото.
VARHARA написа: абуриген съм
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

Оффффф... :roll: ПАК не си наясно... Човека е от РусИ!
Ама какво ли и аз само те уча, с тия мои отровени язовири утайници - и мозък вече не ми е останал достатъчно, та да ръся за знаещи и можещи като теб... :wink:
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
SENSAS 24
Мнения: 986
Регистриран на: Чет Ное 01, 2007 11:20
Местоположение: софия

Мнение от SENSAS 24 »

Marco Polo написа:Оффффф... :roll: ПАК не си наясно... Човека е от РусИ!
Ама какво ли и аз само те уча, с тия мои отровени язовири утайници - и мозък вече не ми е останал достатъчно, та да ръся за знаещи и можещи като теб... :wink:
РусЯ си е ама как да е нема и за тва са да спорим,те там са по-отровени и от твоя утайник даже :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

а за тва че знам и мога си прав и не е тайна за никой който ме познава :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:
Левака написа: аз съм калиткото.
VARHARA написа: абуриген съм
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

SENSAS 24 написа: а за тва че знам и мога си прав и не е тайна за никой който ме познава :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:
Бате, в това никой не се съмнява, ама няма да е лошо да покажеш нещо на всеослушание :shock: :shock: :shock: Нямаш снимки, нямаш теми за риболовни излети...... Това какво ти говори ?
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
SENSAS 24
Мнения: 986
Регистриран на: Чет Ное 01, 2007 11:20
Местоположение: софия

Мнение от SENSAS 24 »

MapuaH написа: Нямаш снимки, нямаш теми за риболовни излети ?
Има и теми и снимки и риби дето съм хванал ма не са от моя ник и кво значение има не обичам да се снимам кво толко се си мисла че не фатално ходиме за риба снимаме се пуска ги некой приятел и те така
Левака написа: аз съм калиткото.
VARHARA написа: абуриген съм
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

SENSAS 24 написа:
MapuaH написа: Нямаш снимки, нямаш теми за риболовни излети ?
Има и теми и снимки и риби дето съм хванал ма не са от моя ник и кво значение има не обичам да се снимам кво толко се си мисла че не фатално ходиме за риба снимаме се пуска ги некой приятел и те така
Москва не вярва на сълзи :lol: :lol: снимки,снимкииии искаме с теб и рибата дето си хванал. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

Левака написа:
SENSAS 24 написа:
MapuaH написа: Нямаш снимки, нямаш теми за риболовни излети ?
Има и теми и снимки и риби дето съм хванал ма не са от моя ник и кво значение има не обичам да се снимам кво толко се си мисла че не фатално ходиме за риба снимаме се пуска ги некой приятел и те така
Москва не вярва на сълзи :lol: :lol: снимки,снимкииии искаме с теб и рибата дето си хванал. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Анджак !!!! Дет викат турците :) Искаме доказателства. Ей сега като отидеш някъде уйкенда и да си изтипосаш физиономията тука та да те видим :) Шегата настрана ама утре може да се видим някъде и да не се познаем. Така поне ще се елиминира тази вероятност.
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
Петър Милков
Мнения: 596
Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 18:46
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти

Мнение от Петър Милков »

Какво ще стане , ако отпадне опцията ЛС ? 8) Смятам ,че няма да е нещо , за което да съжаляваме :?
Аватар
Ники Дончев
Мнения: 1567
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 2:54
Местоположение: София

Мнение от Ники Дончев »

Петър Милков написа:Какво ще стане , ако отпадне опцията ЛС ? 8) Смятам ,че няма да е нещо , за което да съжаляваме :?
И скайповете освен да се забранят :roll: :lol: :lol:
ВсЕкИ дЕн зА РиБа мИ сЕ хОди...ЛуД Ли Съм..ИлИ дА
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”