ИМА ЛИ НУЖДА ОТ ЗАТВОРЕНА РУБРИКА

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
SENSAS 24
Мнения: 986
Регистриран на: Чет Ное 01, 2007 11:20
Местоположение: софия

Мнение от SENSAS 24 »

Marco Polo написа:
SENSAS 24 написа:...то не е само теми да пускаш
Ами я ми обясни, моля те, като на полуидиот

Та как и защо точно ТИ ще минеш през него?

"Не гледай какво е дал форума на теб, ти какво си дал на форума?"
Аз не искам а не ми и требва да минавам просто щото нема кокво да черпа като информация от такива като тебе като ти видим лодчето само и стига толко специално па за тебе,а иначе мисла че с каквото мога съм помогнал и никога на никой не съм отказал нищо ма хората ми пишат на лс :wink:
Левака написа: аз съм калиткото.
VARHARA написа: абуриген съм
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

SENSAS 24 написа:...ма хората ми пишат на лс :wink:
Ааа, а ти само се идентифицираш, че си във форума, като сипваш храница на тоя или оня... :idea:
Ясна е работата, о ВЕЛИКИ! Изображение

ИзображениеИзображениеИзображение
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
NIKI1968
Мнения: 634
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 11:23
Местоположение: София
дал Браво: 143 пъти
получил Браво: 8 пъти

Мнение от NIKI1968 »

Подкрепям идеята, въпреки че едва ли ще мога да ползвам/пиша в затворената рубрика, тъй като не съм от топ 100 (а дори и в топ 1000) във форума. Все пак, който получи достъп ще има възможност да обменя информация с много повече колеги, отколкото ако си пише само лични съобщения..... Колкото повече мнения - толкова по-добре.

Като гледам обаче как се взеха "на нож" още от втора страница.....май няма да го бъде..... :wink:
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Удряте дъното колеги... :lol:
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 239 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

SENSAS 24 написа:
Marco Polo написа:
SENSAS 24 написа:...то не е само теми да пускаш
Ами я ми обясни, моля те, като на полуидиот

Та как и защо точно ТИ ще минеш през него?

"Не гледай какво е дал форума на теб, ти какво си дал на форума?"
Аз не искам а не ми и требва да минавам просто щото нема кокво да черпа като информация от такива като тебе като ти видим лодчето само и стига толко специално па за тебе,а иначе мисла че с каквото мога съм помогнал и никога на никой не съм отказал нищо ма хората ми пишат на лс :wink:
Съгласявам се с Марко.В крайна сметка,ако ще се пише само на ЛС,по-добре направо си разменяйте скайповете,хем ще Ви е по-лесно,хем няма да се занимавате с форума.А и между другото мненията на Марко са много повече и много по-полезни от твоите,които се броят на пръст.Та най-малко на него можеш да му държиш сметка-това,че не влизаш в някои от подфорумите и не си в час как стоят нещата си е твой проблем!
Аватар
t28
Мнения: 593
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 14:05
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Мнение от t28 »

Yuri Varbanov написа:
SENSAS 24 написа:
Marco Polo написа:
SENSAS 24 написа:...то не е само теми да пускаш
Ами я ми обясни, моля те, като на полуидиот

Та как и защо точно ТИ ще минеш през него?

"Не гледай какво е дал форума на теб, ти какво си дал на форума?"
Аз не искам а не ми и требва да минавам просто щото нема кокво да черпа като информация от такива като тебе като ти видим лодчето само и стига толко специално па за тебе,а иначе мисла че с каквото мога съм помогнал и никога на никой не съм отказал нищо ма хората ми пишат на лс :wink:
Съгласявам се с Марко.В крайна сметка,ако ще се пише само на ЛС,по-добре направо си разменяйте скайповете,хем ще Ви е по-лесно,хем няма да се занимавате с форума.А и между другото мненията на Марко са много повече и много по-полезни от твоите,които се броят на пръст.Та най-малко на него можеш да му държиш сметка-това,че не влизаш в някои от подфорумите и не си в час как стоят нещата си е твой проблем!
Ти па не четеш ли кво е написАл човекО? А? Ам ти виждал ли си му лодчето? Щот ако му гу беше виждал, нЕмаше тъй да хортуваш... Не чИтете еейй...... :lol: :lol: :lol:
SENSAS 24 написа:.....ма хората ми пишат на лс....
Ми пишете си.. Кво чините в разните му форуми? Или не знаиш как да си разкрийш един И-мейл ли? :evil:
There's room at the top I'm telling you still
but first you must learn how to smile as you kill
if you want to be like the folks on the hill
Yes , A Working Class Hero is something to be
If you want to be a hero well just follow me....
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

Аз съм твърдо ЗА !!!! Наистина ще изчезнав вариантите за Ни чул, ни видял, ни разбрал камо ли пък водоема да познава...... Мдаммммммм....

Интересно ми е само как ще се определят членовете, модове и т.н. Ще има ли тежест пуснати теми за риболовни излети, мнения общо, регистрацията откога датира и подобни неща?

Аре и да се стегнем и да организираме всичко по-бързо !!!


SENSAS 24, не е хубаво бате да се ядеш с Марко, защото мисля, че е прав на 100 %. Колко пуснати теми за риболов имаш досега? Какво си споделил? Ти добре се изрази "тук съм за да сипвам храна........" Ами бате не ти прави чест. Жие и здрав и много рибки да ловиш.
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Чета, гледам и се чудя - що ли преливате от пусто в празно???
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

joro_olyмпус написа:Чета, гледам и се чудя - що ли преливате от пусто в празно???
Нали ? :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
bendy
Мнения: 824
Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 19:14
Местоположение: София
дал Браво: 120 пъти
получил Браво: 4 пъти

Мнение от bendy »

Мишо, бате ! На маса бяхме, и ти казах какво мисля за идеята ти ! Като чета постовете - ми... аз печеля ! :lol:
Стари видри
Лукавия
Аватар
SONY
Мнения: 58
Регистриран на: Чет Окт 09, 2008 15:19

Мнение от SONY »

абе нещо не ми стана ясно :roll: хем никои не крие хем напират за затворен форум :lol: :lol: :lol:

малко ми идва като аз се крия ама не се знае някои търси ли ме :lol:

и аз нямам много мнения но пък и с никои не съм се ял ( за сега де ) дали ще бъда допуснат в този ози толко таен форум или ще трябва да се доказвам с улов и снимки и всекидневна информация :roll: :idea: :idea: :idea:
Аватар
Mi6o
Мнения: 158
Регистриран на: Сря Май 02, 2007 10:50
Местоположение: София

Мнение от Mi6o »

bendy написа:Мишо, бате ! На маса бяхме, и ти казах какво мисля за идеята ти ! Като чета постовете - ми... аз печеля ! :lol:
Бенди приятелю,имаш право ,но на 50%. :D Не е там въпроса.За съжаление или аз не се изразявам правилно или не ме разберат колегите.Първо не искам никого да обидя с тази тема.Самите ние многократно когато сме се събирали и дискотирали сме стигали до заключението ,че около 70% от суфоромците са наблюдатели или ползватели на готова информация. Това е мнение на много от нас а не МОЕ.Разбирасе че и те имат право както и не регистрирани гости да четат в форума. Но ето че само регистрирани могат да ползват информацията и да споделят такава в рубриката На риба .......къде какво и така нататака.Ето че тука вече имаме суздаден подобен форум.
Но повечето от активно пишещите и влизащи в дискусия колеги стигат до заключението ,че и там трябва да се пише с недомлъвки поради причини известни на всички.
Та за това ми беше думата да се създаде този по- ограничен за достъп форум където пак казвам не да се опоменават само местата намерени и даващи добър улов от някой колеги ,а и доста по сериозни теми защото само едно место риба не лови нужни са и няколко други условия и пособия да не кажа хетринки.
Ето това имам на предвид и преди и сега и ми е чудно защо не ме разбират или някой просто им е по добре да не ме разбират.
Самите вие казвате ,че темите стават доста скучни от постове със съдържание СТРАШЕН ИЗЛЕТ ,ВЕЛИКИ СТЕ МОМЧЕТА ,РАЗБИЛИ СТЕ ГИ и т.н. Няма нишо лошо да си остане тази рубрика като даже аз лично ще продължа лично да пиша в нея, но и с удоволствие ще се включа в по сериозни теми.
И накрая да кажа ,че това не е форум за миропомазани или Випове както някой се изказаха ,а такъв в който всеки може да влиза след
минаване на някакво предварително одобрение и гарантиране на приети преди това колеги.Начините са много за подобно приемане но нека първо решим има ли нужда от него и тогава лесно ще преминем нататак с начините на приемане.
Мисля ,че доста подробно написах отново за какво иде реч и с удоволствие ще отговарям на отделни въпроси ,но се уморих да обяснявам едно и също.
Не е задължително това да стане , а е само едно предложение от мен.
Не ми е ясно защо някой колеги толкова яростно скачат.Или и това си има обяснение.Толкова от мен .РЕШАВАЙТЕ ВИЕ.
Д-р Дулитъл
Мнения: 2053
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:34
Риболов: мързелив
Местоположение: Мизия
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 174 пъти

Мнение от Д-р Дулитъл »

joro_olyмпус написа:Чета, гледам и се чудя - що ли преливате от пусто в празно???
Ми да,Жоре...
А къде е гаранцията,че няма да почнете да се лъжете и в спешъл секцията,а?
Аватар
Gaspoud d"Ankh
Мнения: 2195
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:50
Местоположение: Монтана
получил Браво: 1 път

Мнение от Gaspoud d"Ankh »

.....акО сА нАпРавИ отДеЛнА сЕКциЯ /ТувА а КАту ГарДирОб нАЛи?/ щЕ мИ кАжЕТе лИ кАк Се пРаВяТ ЗахРанКи От ЖутУ? :lol:
See the little angels rise up high, all the little angels rise up, rise up, rise up high.
How do they rise up, rise up, rise up, how do they rise up, rise up high?
They rise arse up! arse up! arse up! see the little angels rise arse up high!
joco
Мнения: 685
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 19:10
Местоположение: София
дал Браво: 28 пъти
получил Браво: 22 пъти

Мнение от joco »

Чета с интерес темата,нямах намерение да пиша по нея,но....
Така или иначе и сега вътре във Клуб-а си има затворена или затворени групи.Т.е. хора,които се познават,ходят заедно за риба и си обменят информация.Същите ще си дадат и препоръки за влизане в другия форум,а и ще преценяват кой да влезе или да не влезе.Лично аз нямам претенции да бъда приет в това общество.Да и не пиша във форума.Но то е защото нито излетите ми са като хората,нито мога да кажа нещо ново.Някога,преди години се пробвах да пиша,да давам информация,но.....Както казах по горе..... :idea: :?:
1.Безплатният секс развращава,платения-озлобява!
2.Идеалната жена е като хлебарката-виждаш я или само нощем или само в кухнята!
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”