Предлатам да се създаде секция

Книга за препоръки и оплаквания.
barabum
Мнения: 141
Регистриран на: Нед Апр 19, 2009 10:54
Местоположение: sofia

Предлатам да се създаде секция

Мнение от barabum »

Предлатам да се създаде секция "За начинаещи", където да напишем помощ за навлизащите в риболова

Благодаря за вниманието :idea:
krasi.ko
Мнения: 661
Регистриран на: Сря Юли 05, 2006 21:15
Местоположение: Стара Загора
получил Браво: 1 път

..................

Мнение от krasi.ko »

8) те за това вече съм съгласен .........да няма излишно търсене и ровичкане из по стари теми и ..........всепак на новаците ще им е по лесно с търсенето на информация :wink:
Луд умора няма само се поти и вика давай още
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Ако се създава таквоз, нека в първата важна тема се вкарат линкове към други интересни теми, където сме обсъждали тояги, аванси, макари, плувки, блесни и т.н.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
barabum
Мнения: 141
Регистриран на: Нед Апр 19, 2009 10:54
Местоположение: sofia

Мнение от barabum »

Идеята е да се дадат линкове съвети и т.н за новите риболовци
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Наистина интересна идея, ако не успея тази вечер, то утре вечер ще пусна формата за гласуване, за един такъв нов подфорум.
TRAP
Мнения: 4663
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 23:45
Местоположение: София/Видин/
получил Браво: 1 път

Мнение от TRAP »

И аз виждам интересна идеята за такъв подфорум.
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
barabum
Мнения: 141
Регистриран на: Нед Апр 19, 2009 10:54
Местоположение: sofia

Мнение от barabum »

Да но явно никой няма да направи такава секция :x
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Да, наистина не пуснах гласуване за този нов подфорум, защото бях забравил, че след последното такова и караниците в него, отмених тази опция. Ще помисля тия дни какво да правя и ако има смисъл ще го пусна директно, без гласуване.
barabum
Мнения: 141
Регистриран на: Нед Апр 19, 2009 10:54
Местоположение: sofia

Мнение от barabum »

Добре 8)
Аватар
stancom
Мнения: 3738
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 16:59
Местоположение: Чомаковци
дал Браво: 93 пъти
получил Браво: 154 пъти

Мнение от stancom »

Дали не е по-добре да се направи по една важна тема за начинащи във всеки подфорум за специализиран риболов. Така всеки по лесно ще намира каквото го интересува. Предполагам, че не е трудно технически.
Аз не мога да ловя риба !!!
barabum
Мнения: 141
Регистриран на: Нед Апр 19, 2009 10:54
Местоположение: sofia

Мнение от barabum »

И това е идея,но пак ще е едно лутане между подфорумите ако човека незнае точно какво му трябва :shock: :?
ceno gadnia
Мнения: 260
Регистриран на: Сря Ное 26, 2008 22:39
Местоположение: Враца
Обратна връзка:

Re: pak az

Мнение от ceno gadnia »

Здравейте колеги.С две ръце съм за такова помагало.Мисля,че дйствително ще е голямя помощ.Поздравления за идеята и за тези които ще я реализират.
"CLUB FOR SPORT FISHING-VRATSA CARP"

Извинете,и вие ли нехванахте нищо днес?
http://www.facebook.com/pages/Vratsa-Ca ... 8263932281" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Не вярвам, че тези теми /или цели подфоруми, все тая/ ще съдържат само информация, полезна за начинаещите в определен вид риболов. Както става и с огромната част други теми, те ще се разводнят и наспамят, основната идея в тях ще тръгне в няколко направления и всеки ще си "бистри" това, което му е интересно /като че ли не се знаем.../. :wink:
Същевременно пък, нали това е основната цел на форума - натрупване на определено количество информация, която е що-годе подредена и систематизирана, достъпна е и може да се ползва от всеки, като се започне от начинаещия и се стигне до риболовния "професор". От последните двама се иска само поне малко да не ги мързи и да знаят как да открият търсеното във форума - информация се е натрупала достатъчно, защо да се преповтарят мнения, да се дискутират отново същите неща и т.н?!
:wink:

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Аватар
koragroup
Мнения: 1435
Регистриран на: Сря Дек 28, 2005 21:52
Местоположение: Русе
дал Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от koragroup »

Майстор Саки написа:Не вярвам, че тези теми /или цели подфоруми, все тая/ ще съдържат само информация, полезна за начинаещите в определен вид риболов. Както става и с огромната част други теми, те ще се разводнят и наспамят, основната идея в тях ще тръгне в няколко направления и всеки ще си "бистри" това, което му е интересно /като че ли не се знаем.../. :wink:
Същевременно пък, нали това е основната цел на форума - натрупване на определено количество информация, която е що-годе подредена и систематизирана, достъпна е и може да се ползва от всеки, като се започне от начинаещия и се стигне до риболовния "професор". От последните двама се иска само поне малко да не ги мързи и да знаят как да открият търсеното във форума - информация се е натрупала достатъчно, защо да се преповтарят мнения, да се дискутират отново същите неща и т.н?!
:wink:
Майсторе,
Предполагам никой не иска да се пренаписва форума.
По-скоро да се направи подфорум или тема, където с линкове да се направят препратки към теми, където са дискутирани или изяснени често срещани въпроси.
Например като това

Предполагам че това ще е доста труд за систематизиране и подреждане, но вярвам, че ще си заслужава.

Поздрави и наслука :!:
Красота и спокойствие.
http://www.pepelina.com

http://www.starividri.org

"Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

koragroup написа:По-скоро да се направи подфорум или тема, където с линкове да се направят препратки към теми, където са дискутирани или изяснени често срещани въпроси.

Само по една обобщаваща "важна" тема с препратки към други полезни теми във всеки от специализираните подфоруми определено би била от полза и би улеснила търсенето - в този вид подкрепям предложението. 8)

Вярно, че ще трябва малко да се потрудим и ще отнеме време, но бих се заел с осъществяването на тази идея в подфорумите, където съм модератор.

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”