Да пишем там където трябва

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Да пишем там където трябва

Мнение от ASSENAS »

Покрай еуфорията по възстановяването на форума май сме забравили да пишем темите в съответните под-форуми :roll: Какъв беше смисъла от дългите дебати около имената на под-форумите и начина по който са подредени ако всичко ще пишем почти на едно място.

Сега е лесно да се намери нещо което ни интересува, защото темите са малко. Но какво ще стане примерно след 3 месеца :shock:

Например за около 20 теми в Рибарска Среща има по-подходящо място.

Не отварям темата за дебати, а само за размисъл. Така че моля да не ме псуете :lol:
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
Аватар
SASHO
Мнения: 4749
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:57
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 119 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от SASHO »

От псуене файда нема, а и нема за какво, защото си прав ...
"Това, което знам за спининга е толкова малко, че дори си мисля, че нищо не знам."

http://www.starividri.com
http://www.starividri.eu
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

Хехе!

Не обичам да го казвам тва,обаче:Аз Нали Ви Казах!

Преровете си дебатите и ше видите че Дедо Корс в безмерната си мъдрост още тогава предвиди тва развитие на нещата!
За кво са ни сега 325 подфорума-да си ги чукаме у главата. :lol:
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Още малко, до 5 минути съм готов с чистката. :D
Моят апел касае честитките - за рожден, за имен ден и т.н. - пускайте ги в РиболОФФ, а не тук. :wink:

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Аватар
Алеко
Мнения: 11058
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 759 пъти

Мнение от Алеко »

Ама честитките тук по-бързо ги намират съответните хора. Но щом Модераторът е рекъл - съгласен съм.
Аватар
Алеко
Мнения: 11058
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 759 пъти

Re: Да пишем там където трябва

Мнение от Алеко »

ASSENAS написа:Покрай еуфорията по възстановяването на форума май сме забравили да пишем темите в съответните под-форуми :roll: Какъв беше смисъла от дългите дебати около имената на под-форумите и начина по който са подредени ако всичко ще пишем почти на едно място.

Сега е лесно да се намери нещо което ни интересува, защото темите са малко. Но какво ще стане примерно след 3 месеца :shock:

Например за около 20 теми в Рибарска Среща има по-подходящо място.

Не отварям темата за дебати, а само за размисъл. Така че моля да не ме псуете :lol:
Ми то и на тази тема не й е мястото тук.
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Да пишем там където трябва

Мнение от Майстор Саки »

Алеко написа:Ми то и на тази тема не й е мястото тук.
Вече е където трябва. :wink:

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Да пишем там където трябва

Мнение от ASSENAS »

Майстор Саки написа:Вече е където трябва. :wink:
Мерси, взимам си забележка :lol: :lol: :lol:
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Всъщност е добре също така модераторите, да трият мнения които не са по темата. Има вече много теми които толкова се разводниха, че накрая се говори за съвсем различно нещо от идеята на темата.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

За подфорумите стана дума някъде и ще си изрекна и мойто си мненийце.Сега във форума сме около 200 човека и малко трудно идва да се запалват подфорумите и не се вижда голяма полза от тях,но в момента в които членовете станат 5000-6000 ще си проличи доброто подреждане на форума.
Яки форуми с по 20 подфорума се пълнят с по X теми всеки ден,но членовете са 30 000+ и ми е трудно даже да им преглеждам заглавията,а са разделени много добре.Представям си какви ...... щяха да се набъркат ако имаше само 5-8 подфорума,то сега в яки дни има по една до три пълни страници с нови теми на всеки 2-3 дни в отделен подфорум.
Go BIG or Go Home!
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

PENN написа:За подфорумите стана дума някъде и ще си изрекна и мойто си мненийце.Сега във форума сме около 200 човека и малко трудно идва да се запалват подфорумите и не се вижда голяма полза от тях,но в момента в които членовете станат 5000-6000 ще си проличи доброто подреждане на форума.

Искаш ли да се хванем на бас,че и 5К да станат регистрираните юзъри,активно пишещите към всеки един момент пак няма да са повече от 150...айде 200 да кажем и то преко сили?

Бате,не забравяй че тва е български форум все пак,не сме у Америка.
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Няма форум в които активните членове да са повече от 20%.Тук те си правят разпивки както си ги организирате в БГ,но........

Много от тях пишат за какво ли не и форума се крепи около тях и малко или много те налагат атмосверата във форума и диктуват някои неписани правила.От тях зависи да държат форума на ниво,което пак води до много лесен за четене и ориентиране форум,това налага да е и разделен на подфоруми в които не толкова активните членове да могат да задават въпроси,които ги интересуват.В много малко форуми някои ще ти изсъска "ТОЯ ВЪПРОС Е ЗАДАВАН БЕ" защото може някой да има вече друго мнение или да е пропуснал темата.
Сметни ги тия 200 човека дето казваш,че ще са активни ако имат само 5 подфорума и там трябва да одговарят на въпросите на още 6000 дали ще е много подредено или ще е по-добре да си има за всекиго по малко и да е поне нагледна информацията.
В сегашния подфорум за чужденците има 2 теми за около месец и това никак не е много,но след година или две може да сме 100 човека там и да е пълно с теми които могат да държат форума интересен в зимните месеци да речем.Сега почти никoй не го ползва подфорума,НО го има за разлика от всички форуми в които аз мога да вляза,а това говори в полза на МАНИЯТА и е един вид база за развитието на форума.
В същото положение са и другите подфоруми-сега може да изглежда малко празно,но след време може и тясно да ни дойде,но това си зависи и от всички нас.
Като прочетох колко са роболоvците със заверени билети от миналата година и сам далеч от мисълта,че форума ще си стои празен дълго време.
Според мен е добре да има повече и различни подфоруми,които с нищо не пречат на форума,отколкото да липсва нещо и потенциялните членове да влязат,да се огледат и да си го търсят на друго място.
След време може да се наложи да се вкара секция лодки и мотори,малки обяви несвързани с риболова........
Мога да дам примери с форуми в които като вляза най-отдолу ми се изписват имената на всички посетили форума днес,което също е много удобно,а и привлича рекламодатели,но също си проличава кой от всички е редовен и кой не.От всички 5000 члена редовните са около 500,но те крепят форума в който може да се намери подфорум за разни полуголи какички както и подфорум за чисто голи такива.Форума е много интересен не само поради тая причина,но май много дълго стана.Мога и с 2 думи да го обясня,но няма да е толкова объркващо.
Go BIG or Go Home!
kalin_vraca
Мнения: 133
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 0:49
Местоположение: враца

Re: Да пишем там където трябва

Мнение от kalin_vraca »

ASSENAS написа:Покрай еуфорията по възстановяването на форума май сме забравили да пишем темите в съответните под-форуми :roll: Какъв беше смисъла от дългите дебати около имената на под-форумите и начина по който са подредени ако всичко ще пишем почти на едно място.

Сега е лесно да се намери нещо което ни интересува, защото темите са малко. Но какво ще стане примерно след 3 месеца :shock:

Например за около 20 теми в Рибарска Среща има по-подходящо място.

Не отварям темата за дебати, а само за размисъл. Така че моля да не ме псуете :lol:
абе като се понапълни пак форумчето ще го хакнеме пак и.....всичко наново,начисто,пригледно...(малииии пепел ми на устата или...на клавиатурата)
Абе умно сте го написали,ама сега остава и всички да си вземеме бележка-ехеее...мечти
kalin_vraca
Мнения: 133
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 0:49
Местоположение: враца

Мнение от kalin_vraca »

:oops: извинявам се за черния си хумор ама кво да се прави като не ми се отдава да мисля...
:oops:
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”