собственият ни СПАМ - крачка назад !?

Книга за препоръки и оплаквания.
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Aз лично съм спрял да пиша репортажи и съм се обосновал ясно и точно преди 2 месеца и кусур :wink: Са си списувам само у футболната тема и тука таме свалям шапка на некой майстори :wink:
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

laplandeca написа:Убаво де ,ако ще си пишем само за риболов, на мен ми требе шоково/електро терапия та да загладим мозъкот, то и сега го заглаждаа, ма прекалено бавно :lol: Мунчака , некакси мъжки :D ви каза защо оди за риба, незнайно как в това сме еднакви :shock: :lol:
Лапи, за "шоковото" ти препоръчвам 380 волта, трифазно; мога да ти напиша как да направиш цялата процедура "стъпка по стъпка" и да ти я пратя на Л.С. Ако повече нищо не се чуе за тебе(освен по лапландските новини), значи си спазил процедурата и спама тук ще намалее поне с 20-25%( поне временно, щото природата не търпи дълго, незаети екологични ниши; особенно на по-ниските етажи). Тоз, по-бавния начин за заглаждане на мозъчната кора, също става, ама всяка събота и неделя трябва да минаваш през руско-финландската граница и да сърбаш ментета-водка у руско(по оная схема, дето я прави всеки уикенд целокупния лапландски(финландски) народ). То, горе-долу и по тази схема- става, пък ако ще пишеш само в ООФ-ето, то си има форуми само с такива подфоруми и теми :idea: :wink:

п.п. ето този пост- в текста си е жив спам, а в подтекста- живата реалност :D :D 8)
laplandeca
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 986
Регистриран на: Пон Фев 04, 2008 21:16

Мнение от laplandeca »

:roll: :lol: ,IDA , у тебе има некак си стил, един тъкъв възрожденски под/будителски :lol: , стилът на последните години от 19 век, у нас и по света дори, дето се казва „абе, до чикаго и назад„ :lol:
„Значи зъболекарят за себе си плаща 400 лв. а за „Киата” си 2000. лв., сиреч, пет пъти му е по-мила „Киата” от неговото здраве. Това нормално и справедливо ли е”, попита премиерът.
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 241 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

Лапландец умри,бре!Сашо да не се притеснява за спам-а,а такива като гореопоменатия да ги бан-ва по бързата процедура,че заради тях форума е на това дередже!1000 поста простотии и нито един свързан с риболов!Е, какво по дяволите правим сега???? :evil: :evil: :evil:
laplandeca
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 986
Регистриран на: Пон Фев 04, 2008 21:16

Мнение от laplandeca »

Yuri Varbanov написа:Лапландец умри,бре!Сашо да не се притеснява за спам-а,а такива като гореопоменатия да ги бан-ва по бързата процедура,че заради тях форума е на това дередже!1000 поста простотии и нито един свързан с риболов!Е, какво по дяволите правим сега???? :evil: :evil: :evil:
:roll: Е ,как какво правим, отивам да омиргам доброволно :evil:
„Значи зъболекарят за себе си плаща 400 лв. а за „Киата” си 2000. лв., сиреч, пет пъти му е по-мила „Киата” от неговото здраве. Това нормално и справедливо ли е”, попита премиерът.
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

Павел Иванов написа:Илиооооо , подкрепяш ти , подкрепяш ама да ти кажем честно по непостоянна личност от тебе не съм видел ! Не друго ами ся пишеш едно , фърлиш две у мифката , пишеш друго , на утре или го редактираш или тотално се отказваш от мнението си та ..... Абе не друго ами само си отметам - много активни по темата - двама от най-големите спамери в близкото минало и един от най-големите такива в настоящето :idea: Да се не бърка и злослови ще упомена и инициали - Ве , Ст - доскоро , Ил - форевър !!!


Сорри ама да се повторя - тая тема ми се струва най-големият спам в настоящо форумно време !
Павле, и ти като виден многофорумник, с важни административни функции, пак ги поомеша работите :D Аз никога не съм отстъпвал от позиции, които съм смятал за правилни и на милиметър- нито "преди". нито сега, нито пък това ще се случи сега или за в бъдеще :idea: :!: Какво имаш да ми кажеш, на мен като за "спамер"- точно в този форум?
До сега съм пуснал само една "обществено-значима" тема и все още се въздържам да пусна още 2-3 такива. И там има малко "спам", но явно в определени моменти, здравият разум натделява над "мъничкото, дребничкото", изначално заложено във всеки един от нас(казва се "его"), та темата си се развива както трябва (фидерните монтажи) :wink:
Ред колеги са свидетели и участници в миналита събития покрай мен и едва ли има някой от нас...който да не съжалява( с маааалки изключения) :idea: :!:
Колкото до темата и до "спама", аз съм си писал мнението по-горе- просто определени теми и подфоруми, трябва да се чистят от спам по най-бръз начин, а умишлено спамещите- да се отлюспват безапелационно :idea: :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”