Макрирай като СПАМ

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4492 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Незнам какъв ти е проблема и какво толкова ти пречи желанието и усилието на другите да направят нещо. Какви са ти очакванията, кликаш на бутона, гледаш си часовника и след 1 минута пред вас спира сервизен автомобил, който ти спира интернета за няколко дни, в които да си помислиш дали да спамиш пак?!?

Списъкът с маркираните постинги е огромен, ако се хванем модовете само това да правим от сутрин до вечер, със сигурост няма да ни стигнат няколко дни. Аз чистя когато имам време, предполагам модераторите също, но явно за теб това не е достатъчно. Ако имаш толкова свободно време и желаеш да помогнеш да ти дам достъп да ни отмениш, но се съмнявам. От последните ти постинги освен неприязън и прикрити подигравки друго не съм видял.

С тези си постинги освен да си развали човек мнението за теб, друго незнам дали ще постингеш.

Моля в темата да пишат само хора, които имат желание да помогнат, постинги с плоски шеги и задявки нямат място в темата.
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

След като днес за първи път ползвах бутона СПАМ в подфорума "Риболовни излети" мога да изкажа впечатлението си от това мое действеие . В единствената тема която бе нова един колега реши че може да се изцепи ей така щото явно няма какво да добави по темата за риболова и тъй като мен винаги са ме дразнили подобни работи но не е имало какво да направя съм си ги премълчавал реших този път да използвам нововъведението.

Резултата е около 30 мин след маркирането погледнах отново в темата и тя бе почистена и въпросният пост го нямаше и темата отново стана приветлива и готова за доразвиване към поставената информация.
Аватар
SAKSI
Мнения: 493
Регистриран на: Пон Юни 12, 2006 21:34
Местоположение: Божурище

555

Мнение от SAKSI »

Аз пък искам да се извиня на един колега и на модовете,че преди два-три дни натиснах бутона СПАМ без да е имало такъв ,само от любознателнелност :D :oops: :oops:
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”