Изтрити постове

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Изтрити постове

Мнение от Коце »

Не съм съгласен да се трият постовете просто ей така!

Днес писах в Риболовни излети - "кривина за уклей"
Зададох въпрос на колегата какви са условията на този водоем и какво друго излиза, ЗАЩОТО НЕ ГИ ЗНАМ, и след малко хоп - изтрито!
Нито познавам собственика на водоема, нито му правя каквато и да е реклама!!!
Прави ми впечатление, че за втори път модератора трие информацията за този водоем.
Ако някой от двамата модератори има лично отношение към водоема, моля да го сподели!
Ако ви се четат само коментари от сорта на "Браво, велики сте!".......
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Мнение от maver13 »

Коце, поне тия дет са ловили уклеите не са мрънкачи и Кривина не се нуждае от реклама. Според мене мода нещо се е объркал :roll: И друг път в темите са обсъждани водоеми, услови, такси и тн. което си е част от форума и в него нема нищо лошо. А иначе условията са 5 кинта на тояга и квот си хванеш си е твое. В язовира има трофейни шарани, такива с нормален (плувкарски) размер, много каракуди, бабушка, уклей, костур. Има и едър клен , но май са редки на последък. Гьола не е от лесните и си иска търпение и познания. В близост в селото има кръчма със шкембе и кюфтаци.
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Мнение от toko »

Темата Кривина стана много надървена след няколко пролетни каракудени теми:1, 2 и 3. Както и още 2, които пак това място не се споменава :):):)
20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
Аватар
Carp_Attack
Мнения: 174
Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 18:55
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Мнение от Carp_Attack »

:oops:
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

Може и да се е объркал нещо, ама имаше пост само от мен!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

kozeboy написа:Може и да се е объркал нещо, ама имаше пост само от мен!
Ти пък кво се притесняаш бе колега :roll: Нали не са ти изтрили профила- гоуема работа за 2-3 поста; пак ше си ги напишеш и готово( хем преосмислени) :D
Регни се в некои наши форуми дето правата на човека се свеждат до " модераторовото, модератору" и ше станеш корав и здрав кат шаранджийската стъклопластова щека от едно време, на чичо ти Боб Нъд и няма да се тръшкаш за неакви си 2-3 поста, а за "самий свой живот"(форумен) :D :D 8)
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Мнение от maver13 »

toko написа:Темата Кривина стана много надървена след няколко пролетни каракудени теми:1, 2 и 3. Както и още 2, които пак това място не се споменава :):):)
Уекинко да те поправа - темата нашумя покрай един точно уклейски риболов :wink: http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... sc&start=0
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Мнение от toko »

Така де, нали и аз това викам. И още една тема с една бака караконджули. Ама си траехте за мястото :)
20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”