За лимита на личните съобщения.

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Хариус написа:Да използвам темата да споделя, че май отново има някакъв проблем с ЛС. Три поредни вече изпращам, а никой не ми отговаря?! Това ме кара да си мисля, че просто не са ги получили :?
ЛС-тата си работят нормално, кажи до кого изпращаш ЛС-та, на които нямаш отговор за да проверя дали ги е получил.
Ако ги изпращаш до Барни, наистина няма начин да получиш отговор, защото неговите ЛС-та са спряни.
Хариус
Мнения: 2409
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Хариус »

Благодаря ти, но засега се оправиха нещата! Направих няколко проби и всичко е ОК. Ако пак има проблем ще ти пиша на лично.
zabar4o
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 15:44
дал Браво: 7 пъти

Мнение от zabar4o »

Молбата ми е по скоро към pike. И аз, като че ли имам проблеми с ЛС-тата. Пратил съм няколко, но нямам отговор. Едното даже е до pike.Та ако може да се направи нещо по въпроса
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Дали дадено ЛС е прочетено или не, всеки може много лесно сам да провери.

Когато влезете в личните си съобщения, в хоризонталната навигация има един линк "-> Получени", кликнете на него и ще видите ЛС-тата, които сте изпратили и са били прочетени, подредени низходящо по дата.

В дясно на линк "-> Получени" се намира линк "Изпратени", кликаики на него ще ви се зареди страница със списък на ЛС-тата, които сте изпратили, но получателят така и не е отворил.
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”