Някои има ли инфо какво става със саита naRiba.com

Книга за препоръки и оплаквания.
zero
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Сеп 10, 2010 18:34
Местоположение: Plovdiv

Някои има ли инфо какво става със саита naRiba.com

Мнение от zero »

Може би не е много тактично да питам тук за това но няма как да питам там :) Надявам се тук нямате разногласия и дразги като при автофорумите и съществуването на повече от един саит за риба не е проблем за никои. Аз лично посещавам и двата редовно и то от скоро, ама на онзи в петък както си бачкаше и му стана нещо http://forum.nariba.com/
Един чичко милиционер не пуска да се влиза там вече 4 дни, някои да има инфо какво е дережето и кога ще заработи пак нормално? Ако някои мод реши че темата не е за тук може да я изтрие :)
Аватар
КИРО
Мнения: 1422
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 18:42
Местоположение: ВАРНА
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 25 пъти

Мнение от КИРО »

Па мен никой не ме спира - за теб нямам идея
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Прегледай тая тема - http://forum.fishing-mania.com/viewtopic.php?t=40231 .

Кире , земи го разкарай накрая тва ХП и инсталирай едно 32 битово ВИН 7 с най-новите ъпдейтнати Мозили и пр. па да те видим дал нема да те спират :lol: А ако си тарифаш една Глиста тогива сам ш ревнеш и ш попегнеш от една купчина сайтове :lol: :lol: :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
КИРО
Мнения: 1422
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 18:42
Местоположение: ВАРНА
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 25 пъти

Мнение от КИРО »

Павле,на Виста съм бре,от 2 года.
Е,ако влизам през гуглето,ми излиза надписа,
ма си влязгам директно в начална страница без предупреждения
7 цата,по късно моооже да я сложа - за сега това ми е гот.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Компютърът, с който съм в момента е със ХР и браузър Firefox, при опит да заредя forum.nariba.com ми дава:

Код за потвърждение: Избери целия код

Reported Attack Page!

This web page at forum.nariba.com has been reported as an attack page and has been blocked based on your security preferences.

Attack pages try to install programs that steal private information, use your computer to attack others, or damage your system.

Some attack pages intentionally distribute harmful software, but many are compromised without the knowledge or permission of their owners.
Незнам какъв точно е случаят, но според това съобщение за сайта има получена информация, че събира персонална информация без знанието на потребителя, която после може да ползва за да атакува други хора или да ти развали компютъра, а можело да прави това и чрез "вреден" софтуер.

Дали нещо от това съобщение е вярно незнам, просто Windows-а излиза с това съобщение, базирано на настройките за сигурност. Предполагам, че може в "Advanced settings" да се добави forum.nariba.com като изключение, да не дава това съобщение и да се зарежда страницата, един вид на твоя отговорност.
Аватар
Милен Динков
Мнения: 1952
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 13:00
Местоположение: СВИЩОВ
дал Браво: 291 пъти
получил Браво: 463 пъти

Мнение от Милен Динков »

Нищо му няма на сайта - работи си добре :D
zero
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Сеп 10, 2010 18:34
Местоположение: Plovdiv

Мнение от zero »

Да, излекували са го, явно са били за риба 3 дена :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”