Проблем?

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
Fisherman66
Мнения: 3196
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 22:37
Местоположение: София
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 9 пъти

Проблем?

Мнение от Fisherman66 »

На някой случвало ли му се е като кликне за излизане от определен подфорум да се лог-аутва автоматично? :roll: .... за последните два дни ми се случи три пъти.... :evil: .... и като вляза пак са ми изчезнали маркираните като нови теми ....
Spinning is contagious ... Let's start an epidemic!
www.starividri.org
Аватар
stancom
Мнения: 3738
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 16:59
Местоположение: Чомаковци
дал Браво: 93 пъти
получил Браво: 154 пъти

Мнение от stancom »

Тео при мен не се е случвало :roll:
Аз не мога да ловя риба !!!
lorda
Мнения: 3656
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 22:28
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 11 пъти

Мнение от lorda »

При мен не се размаркират, след като съм ги прочел.
От два дни е така.
Клуб по спинингов риболов "Чеверме"
Аватар
nina
Мнения: 3788
Регистриран на: Нед Окт 19, 2008 16:34
Местоположение: Перник
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 182 пъти

Мнение от nina »

lorda написа:При мен не се размаркират, след като съм ги прочел.
От два дни е така.
Същото е и при мен.
Написах си CV-то, прочетох го и ми се доплака. Може ли такъв прекрасен човек да трябва да ходи на работа?!
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Проблем?

Мнение от Pike »

Fisherman66 написа:На някой случвало ли му се е като кликне за излизане от определен подфорум да се лог-аутва автоматично? :roll: .... за последните два дни ми се случи три пъти.... :evil: .... и като вляза пак са ми изчезнали маркираните като нови теми ....
Това не мисля, че се дължи на форума, според мен причината е в нещо друго.

При мен например се случват странни неща, когато мишката започне да се разваля, както си седи курсора на едно място, в следващия е на друго място и така се случва да кликна не там където искам, а понякога се губи информация и е много гадно. Лечението в случая е с покупката на нова мишка :)
lorda написа:При мен не се размаркират, след като съм ги прочел.
От два дни е така.
Мисля, че има някакъв бъг със сесиите, който обаче е доста трудно откриваем. Като цяло планирам пълен ъпгрейд на форума към последната му стабилна версия, но ще е доста трудно предвид многото модефикации, които съм правил и голямата разлика във версиите и все още не съм го измислил как точно да го направя.
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Проблем?

Мнение от Майстор Саки »

pike написа:При мен например се случват странни неща, когато мишката започне да се разваля, както си седи курсора на едно място, в следващия е на друго място и така се случва да кликна не там където искам, а понякога се губи информация и е много гадно. Лечението в случая е с покупката на нова мишка :)
Възможно е наистина мишката да се нуждае от смяна... Аз, обаче, имах същия проблем. И моята мишка не е нова, но пък не ми приличаше на разваляща се. Оказа се всъщност, че проблемът е в пада под нея - беше шарен, на разни цветчета и когато мишката "мине" от един на друг цвят /естествено не всеки път/ се "ошашавя" и курсорчето прескача където си пожелае - така съм затварял цели прозорци без да искам и какво ли още не, все неприятно.
Та, решението е нов пад, по възможност едноцветен. Откакто съм сменил моя, не ми се е случвало да имам подобен проблем.
:)

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”