Опция за скриване на потребители...

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Marco Polo© написа:...Една стока, каквато и да е тя, струва толкова, колкото е готов да плати някой за нея,...
Е тука според мене е скрит ключа от палатката :idea: Както е известно :
Рънътъ праи борбътъ а ние се бориме най-вече за паре щото с тех и рънъ и борбъ !!!
Нещо не ми е ясно какво толко бърка на някои хора у дупките това че някои други ще направят някой лев от нещо си ?!?
Нали секи се стреми да изкара по некой лев от некъде с цел да си осигури парче леб па по възможност и парченце сиренце ?!?
След като дадена обява е пусната по съответните правила на никой не му е работа да си бърка ньоската у чуждата копанка ама пуста Ганьовщина :lol: :lol: :lol:
На Любо (Кроки) подписа от другият форум е много подходящ в случаят сметам !
Та батковци а да ви помолим уеко да ударите спирачки с тия глюпости .
А ?!?
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Pedro
Мнения: 1270
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 22:06
Местоположение: Ruse
получил Браво: 1 път

Мнение от Pedro »

Marco Polo,
Абе, хора, защо ми се струва че сами си създавате главоболия...?
Една стока, каквато и да е тя, струва толкова, колкото е готов да плати някой за нея, не е ли така?
Как не го разбраха някои, а?
Ама откъде купил, за колко, дали иска да печели - КоМъИбе ?
Давам толкова колкото аз искам - той пък ако иска ! И баста.
Аватар
баш майстора
Мнения: 5831
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1642 пъти
получил Браво: 1777 пъти

Re: Опция за скриване на потребители...

Мнение от баш майстора »

мааааалко се поизмести темата та да припомня
RIMOHIT написа:В смисъл някаква листа , индивидуална за всеки потребител .С нейна помощ да се крият избирателно мненията на определени потребите с нежелани за четене мнения?
lubobg
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 17:15
Местоположение: Плевен
получил Браво: 47 пъти

Мнение от lubobg »

Pedro написа:Marco Polo,
Абе, хора, защо ми се струва че сами си създавате главоболия...?
Една стока, каквато и да е тя, струва толкова, колкото е готов да плати някой за нея, не е ли така?
Как не го разбраха някои, а?
Ама откъде купил, за колко, дали иска да печели - КоМъИбе ?
Давам толкова колкото аз искам - той пък ако иска ! И баста.
Щом ти е приятно някой да те прави на балък може и повече да дадеш отколкото е на магазина.
В крайна сметка администратора решава.
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

lubobg написа:...някой да те прави на балък ...
Да ме прощаваш, балък не се създава, той ... ;)
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Pol™
Мнения: 615
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 9:24
Риболов: шаранжийски - МИНИМУМ
Местоположение: шоплука
Обратна връзка:

Мнение от Pol™ »

Темата се бъгна.

Но за това, да си казваме мнението за цените на некои търгашчета, без да се намесват модератори сам плътно отдзад, без задни мисли. Който иска да си купува - нема проблеми. Ако може да чете - може, ако му е мерак да си купи нещо - мерак да му е. Ако иска да си губи време на митница - да си го губииии. Който си му върви заплатката, доде е на митница, не губи нищо, така че избора е Ваш.
Всичко друго, но не и лицемер.
Може да ме настроите, но не и да свирите на мен!
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

Живейте си живота бе приятели !!! Що се впускате в такива подробности, а ? Балъци, терикати не знам си какво......... Ако някой иска купува, ако не, не купува и готово. Кой откъде е купил нещата все едно. Колко им иска също е все едно. Въпроса е дали има хора, които да дадът исканата сума..... Какви проследявания, какъв e-bay ?!

Поздрави и не се ядосвайте за глупости ! :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
marliacha
Мнения: 433
Регистриран на: Сря Дек 22, 2010 14:47

Мнение от marliacha »

За копува,продава магазина е добре да се намесват колеги и да посочват текущите цени.Съдя по себеси, харесвам нещо до 100 лева, макара,пръчка, нямам информация колкото трябва, за толкова дребна суа нямам намерение да се „ограмотявам„ и губя нерви, реша да копувам.Ако някой реагира и се разбере завишената цена,въздържам се и некопувам.Нали искате да си правите добро, е тва е добро,какъв е смисъла да Ви прецакват и /или взаимно да се цакате.На тва аз му викам на байти ганйа/андрешкото синдром :wink:
MULTIVERSE or MULTI VERSE

риболовен клуб „НЕ Госпожо ! „ или „ Н Е Г „
Аватар
naso
Мнения: 3365
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 16:53
Местоположение: София
дал Браво: 95 пъти
получил Браво: 244 пъти

Мнение от naso »

Marco Polo© написа: Една стока, каквато и да е тя, струва толкова, колкото е готов да плати някой за нея
Това си е истината :D Ако някой още не ти вярва утре пусни няколко риджита по 35лв и тия дето не вярват ще се убедят в това :wink:
Е. Вярно, че ще почнат пак да философстват какви баламурняци са тия дето са дали толкова пари, а ония майсторите си ги ловели с патета и голдита... :D
И аз обичам ракийцата, ама от време на време ми се иска да разнообразя малко и с нещо друго, въпреки, че струва 2 и 3 пъти по-скъпо. Ей така да си доставя кефа :D
Па и аз съм човек в края на краищата. Защо да не ловя с риджита и да не си пийвам виски от време на време :wink:
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Doktor-5 »

naso написа:
Marco Polo© написа: Една стока, каквато и да е тя, струва толкова, колкото е готов да плати някой за нея
Това си е истината :D Ако някой още не ти вярва утре пусни няколко риджита по 35лв и тия дето не вярват ще се убедят в това :wink:
Е. Вярно, че ще почнат пак да философстват какви баламурняци са тия дето са дали толкова пари, а ония майсторите си ги ловели с патета и голдита... :D
И аз обичам ракийцата, ама от време на време ми се иска да разнообразя малко и с нещо друго, въпреки, че струва 2 и 3 пъти по-скъпо. Ей така да си доставя кефа :D
Па и аз съм човек в края на краищата. Защо да не ловя с риджита и да не си пийвам виски от време на време :wink:

:lol: :lol: И аз искам мерседес! :lol: :lol:
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
Аватар
naso
Мнения: 3365
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 16:53
Местоположение: София
дал Браво: 95 пъти
получил Браво: 244 пъти

Мнение от naso »

Doktor-5 написа:
naso написа:
Marco Polo© написа: Една стока, каквато и да е тя, струва толкова, колкото е готов да плати някой за нея
Това си е истината :D Ако някой още не ти вярва утре пусни няколко риджита по 35лв и тия дето не вярват ще се убедят в това :wink:
Е. Вярно, че ще почнат пак да философстват какви баламурняци са тия дето са дали толкова пари, а ония майсторите си ги ловели с патета и голдита... :D
И аз обичам ракийцата, ама от време на време ми се иска да разнообразя малко и с нещо друго, въпреки, че струва 2 и 3 пъти по-скъпо. Ей така да си доставя кефа :D
Па и аз съм човек в края на краищата. Защо да не ловя с риджита и да не си пийвам виски от време на време :wink:

:lol: :lol: И аз искам мерседес! :lol: :lol:
Ееее за там трябват много кинти :lol: и се чака повече :D
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”