Спиране на форума за ъпгрейд (00:00 ч. на 8-ми март)

Книга за препоръки и оплаквания.
Публикувай отговор
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4475 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Спиране на форума за ъпгрейд (00:00 ч. на 8-ми март)

Мнение от Pike »

pike написа:Съкращаването на линковете е много неприятно, отбелязал съм си го бъг и ще оправя.
Тези линкове ме измъчиха, търсих съвет и директно от извора, както и очаквах трябваше стъпка по стъпка назад да проследя фиксовете в частта на линковете, направих го и вече при 1000 прегледа на пост, линкът не се чупи.
pike написа:Ще видя и как да върна иконката за лична галерия.
Този фикс го бях писал преди за старата платформа и предвид новата структура и т.н. на новата е неприложим. Ще потърся готов такъв фикс или ще пренапиша моя съобразно новата платформа.
Pol™ написа:2 - пожелателно - възможно ли е та има линк МАРКИРАЙ КАТО ПРОЧЕТЕНО и когато преглеждаш непрочетените или актуалните мнения, без да се отива на началото на форума за да се направи това.
"Маркирай като прочетено" има на две нива:
-> веднъж когато си на начална страница на форума, при кликане на линка се маркират абсолютно всички теми/постинги във форумите като прочетени
-> и веднъж когато си в даден подфорум, при кликане като прочени се маркират само темите/постинги в съответния подфорум, без да засяга останалите
Pol™ написа:1. Гугле линковете се отварят в същия прозорец.
Ако имаш предвид линкове с резултати от гугъл, то на мен ми се отварят в нов прозорец, както всички останали, ако имаш друго предвид, дай линк към пост, за да видя за какво става дума.
Бачо Илия написа:Подсещам... макар и с голямо закъснение!??
И аз се подсещам с този цитат, ще проверя дали яндекс не са направили нещо в посока лесното вграждане на клиповете им в форуми на phpbb платформата.
krasimir написа:Може да се сложи един бутон "Upload Foto" или "Качи Снимка" на личната галерия за качване на снимки, че така с този текст и хиперлинк е малко аборигенско.
Такъв бутон има, но по някаква причина не се визуализира той, а алтернативния текст към него. Последно като го проверявах не ставаше дума за синтактична грешка в кода, а по-скоро нещо свързано с правата на галерията, което не можах да засека.
TRANSKI RIBAR написа:И нещо против ботовете,че напоследък гъмжи от тех
Наистина напоследък се появиха ботове, бая регистрации и теми изтрих напоследък, заедно с банване на цели ИП мрежи. Най-интересното в случая, е една нова тенденция, поне досега такова животно нямаше, ИП-тата на ботовете са китайски. Има излязъл ъпгрейд на платформата, тия дни ще го сложа и ще видя дали са направили нещо по отношение кода с картинката или ще трябва да сложа теста с картинките от старата платформа, който бях направил и беше абсолютно непробиваем от ботовете ;)
Pol™
Мнения: 615
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 9:24
Риболов: шаранжийски - МИНИМУМ
Местоположение: шоплука
Обратна връзка:

Re: Спиране на форума за ъпгрейд (00:00 ч. на 8-ми март)

Мнение от Pol™ »

Линковете в карето - резултати от Гугле - на мен се отварят в същия прозорец - с гуглу хроме съм !

Ма ти тотално ни разлигави, така че да земем да заключим тая тема и :fish2: .
Всичко друго, но не и лицемер.
Може да ме настроите, но не и да свирите на мен!
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”