Проблем с обява?!

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
cucko
Мнения: 49
Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 12:56
Местоположение: Павликени
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Проблем с обява?!

Мнение от cucko »

Е какво значи преглеждане и одобравяне на обява?
Тъй като ми заключиха обавявта поради едно нарушение от моя страна как аджеба и на кого да напиша извинение?!
Реших вместо това да я дублирам отново с променена цена да я пусна на ново,а си остана с чакането?!
Напишете кога приемате решения на обява и то в какъв срок,за да знам дали да я очаквам?!
Докато не пусна оплакване никой няма да ми я одобри,що ли?! :roll:

http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 31&t=44631" target="window.open(this.href);return false;
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Проблем с обява?!

Мнение от Pike »

Здравей колега,

Новата ти обява не е одобрена, защото с нея ти реално дублираш старата, която е била заключена заради нарушение на правилата:
:!: Обяви, които изкуствено се вдигат от подателя на по-горни позиции с OFF постове ще бъдат заключвани.
...
:!: Дублирането на обяви с цел "вдигането" им на по-горна позиция ще се счита за опит за заблуда и дублираната обява няма да бъде одобрена.
Аватар
cucko
Мнения: 49
Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 12:56
Местоположение: Павликени
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Проблем с обява?!

Мнение от cucko »

Ами как тогава да пусна втора такава обява?
Може стоката да е същата,но нали имам право и на 2-ра,3-та и т.н. според правилата?
Какво е значението дали е същата стока,все пак е с друга цена!
Представете си ако някой продава същата стока като моята ще се дублира ли?
Много сложни тия правила,не мога да помня всичките навсякъде-ето с малко пропуснах и отиде в коша!
Пак казвам,че се извинявам от моя страна,затова и пуснах тази тема!Аз разбирам да имаше предупреждение за да обърна внимание към дадено правило,а то стана така един път сбърках и край с обявата ми!
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”