Молба към пишещите.

Книга за препоръки и оплаквания.
Bistraki
Мнения: 1823
Регистриран на: Пон Ное 30, 2009 14:35

Re: Молба към пишещите.

Мнение от Bistraki »

Ахаааа, не съм разбрала.
Реших че говорите за едни такива мънички снимки 5х5см, където трябва да ги натискаш поотделно, за да видиш за какво става въпрос. :D
Така ги одобрявам нещата 8)
'Worry is a waste of emotional reserve.'
Ayn Rand
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Молба към пишещите.

Мнение от nissana »

Марко,съгласен.Ма нема си мръднем пръста-аз 5 години се учих да качвам снимки,неъм идея за оразмеряване.По-добре да спра да качвам,за което,естествено,ти ще си виновен.
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Молба към пишещите.

Мнение от LVitchev »

nissana написа:Марко,съгласен.Ма нема си мръднем пръста-аз 5 години се учих да качвам снимки,неъм идея за оразмеряване.По-добре да спра да качвам,за което,естествено,ти ще си виновен.
Има си програми за оразмеряване бе,за секунди си правиш снимката на размер.Давай Скай и ти пращам най-лесната програма.Отваряш снимката с тази програма,горе ти пише - Оразмеряване,кликаш на него и избираш размера.Когато това стане,задаваш да я запамети на десктопа за да е лесна за намиране и си готов !!!

Сега ще се поразровя и ще намеря една тема в която съм качил стъпка по-стъпка как се правят тези работи а http://www.picvalley.net/ си има всичко необходимо и предварително му се задава на какъв размер за качване да ги прави :idea: :idea: :idea:

Изображение

Има настроики на формат и размер,има си и българско меню и всичко необходимо !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
horgasz
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 17:31
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Молба към пишещите.

Мнение от horgasz »

Само да допълня, няма нужда от някакви специални програми - всеки, който има инсталиран MS Office си има и една програмка - Microsoft Office Picture Manager - тя може да преоразмерява снимките, а същото го може и програмата Paint, която "си върви" с всеки Windows.
Поздрави и наслука :fish1:
Аватар
КИРО
Мнения: 1422
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 18:42
Местоположение: ВАРНА
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 25 пъти

Re: Молба към пишещите.

Мнение от КИРО »

Изображение

Тая е към 1,2гБ.
Прекарана през снимка .бг.
Без никакви странични действия.
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”