Към Админа?

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
Anton Tonev
Мнения: 49
Регистриран на: Пет Фев 18, 2011 10:39
Местоположение: На Гьола
получил Браво: 2 пъти

Към Админа?

Мнение от Anton Tonev »

Имам общо към 10-15 мнения в тоя форум.Ама, те май ще си и останат толкова.Става въпрос за обявите купува-продава.Преди около два часа пуснах обява, че купувам еди какво си.Все още си чакам одобрението.В NaRiba,и в Carp-а, обявите излизат веднага.Не знам що за странна приумица е това, но подобно отношение ми се струва малко в стил ала "Партията майка".Преди време също пусках обява за продава и също чаках към 2 дена.Има си правила-знам, но е много изнервящо.Трябва ли всички потребители да чакат, на някой от висшестоящите да им кефне да погледнат обявата на даден потребител.Дали продава, или купува няма значение.Нека админа се замисли над това.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Към Админа?

Мнение от Pike »

Във всеки форум е различно, всеки сам си преценява как да процедира с обявите.

Аз лично предпочитам обявите да ясни, прегледни и винаги със снимки, по тази и причина обявите не излизат веднага, а след като минат през редакция. Нали не мислите, че постъпващите обяви са направени по шаблона. 10% от подателите на обяви спазват шаблона, останалите ги пишат както им харесва и съответно биват преработвани преди да бъдат одобрени.
Именно по тези причини, обявите се одобряват всеки ден между 10:00 и 11:00 ч., както е записано в темата с правилата.

Не очаквам на всеки да му харесва този вариант, затова има и други форуми.
Аватар
Anton Tonev
Мнения: 49
Регистриран на: Пет Фев 18, 2011 10:39
Местоположение: На Гьола
получил Браво: 2 пъти

Re: Към Админа?

Мнение от Anton Tonev »

pike написа:Във всеки форум е различно, всеки сам си преценява как да процедира с обявите.

Аз лично предпочитам обявите да ясни, прегледни и винаги със снимки, по тази и причина обявите не излизат веднага, а след като минат през редакция. Нали не мислите, че постъпващите обяви са направени по шаблона. 10% от подателите на обяви спазват шаблона, останалите ги пишат както им харесва и съответно биват преработвани преди да бъдат одобрени.
Именно по тези причини, обявите се одобряват всеки ден между 10:00 и 11:00 ч., както е записано в темата с правилата.

Не очаквам на всеки да му харесва този вариант, затова има и други форуми.
Правилата са си твои.Незнам колко удачни, но ти си шефът тук.Не ми пускай обявата.
donky
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 11:27
Местоположение: Видин-София
получил Браво: 1 път

Re: Към Админа?

Мнение от donky »

Атоне,а по-добре ли е ще е ,ако ти я пуснат веднага и ти си я видиш,влизаш след 15 минути да видиш развитието по нея,и се оказва ,че е изтрита от някой мод заради това ,че нещо и липсва??????
Пайк поне е коректен и ти праща ЛС с това на което трябва да направиш корекция!!!
То темата е от месеци но в другия форум е пълна анархия
Još jedan šmeker koji je postao pička!
RumenB
Мнения: 18
Регистриран на: Пет Яну 25, 2013 21:45
Риболов: Морски
Местоположение: София

Re: Към Админа?

Мнение от RumenB »

Аз се опитах да публикувам обява ама не я приеха защото съм бил нов ,поне така го изтълкувах
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: Към Админа?

Мнение от MapuaH »

RumenB написа:Аз се опитах да публикувам обява ама не я приеха защото съм бил нов ,поне така го изтълкувах
Мдам :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
RumenB
Мнения: 18
Регистриран на: Пет Яну 25, 2013 21:45
Риболов: Морски
Местоположение: София

Re: Към Админа?

Мнение от RumenB »

Е защо така?
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Към Админа?

Мнение от babydoctor »

На мен не ми пуснаха обява, че подарявам, защото е без снимка, пък не му се разсърдих на Сашо - правилата са си правила.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Към Админа?

Мнение от Майстор Саки »

RumenB написа:Е защо така?
Най-вероятно, защото няма кой да чете...
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... =31&t=6537

...и по-точно:
:!: Допускат се само обяви от потребители, които имат минимум 10 смислени постинга и в другите подфоруми на сайта.


:)

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
RumenB
Мнения: 18
Регистриран на: Пет Яну 25, 2013 21:45
Риболов: Морски
Местоположение: София

Re: Към Админа?

Мнение от RumenB »

Май си прав
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”