Идея за начинаещи

Книга за препоръки и оплаквания.
nickkykollew1
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Сеп 05, 2012 19:48
Риболов: дънен, на плувка

Идея за начинаещи

Мнение от nickkykollew1 »

Здравейте колеги рибари , имам една идейка, която на мен лично ми допада и мисля че ако успее да се реализира ще бъде в голяма полза за риболова в цяла България. Просто исках да я споделя и да разбера дали идейката ми е добра. Та, тя е следната - понеже има страшно много млади и начинаещи рибари, както и много от децата въобще не са пробвали да ловят риба понеже са ПРЕКАЛНО заети да седят пред компютрите и да се вманиачават във игрите, реших че ако по Хоби ТВ направят едно предаване в което да вземат всяка седмица по 1 младо момче , на което да помагат ( естествено да се излъчва по телевизията) , като ще му показват така наречените BASICS , не само ще им стане по интересно на начинаещите , но и ще научат това което е на тяхното ниво, защото лично аз не съм напреднал , но тези неща които гледам по ХОБИ ТВ са ми малко сложнички, даже не малко... Добре че има батковци с мен които се опитват да ми помагат Е какво ще кажете ? Риболова при младите вече замира, това е моето мнение и моята идея . Благодаря за вниманието !


А и ето няколко мои любими фразички просто за по-интересно :

"Хората пазят парите си повече, отколкото принципите си." Ралф Уолдо Емерсън

"Само тези, които спят, не правят грешки."
xey123
Мнения: 47
Регистриран на: Сря Авг 08, 2012 9:40
Риболов: с щека, мач и директен

Re: Идея за начинаещи

Мнение от xey123 »

Добра идея колега :)

Код за потвърждение: Избери целия код

Изпуснатата риба е най-голяма ! 
[/u][/i][/b]
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”