Тема на седмицата

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Тема на седмицата

Мнение от Pike »

Това е една идея, която ми се върти от доста време в главата, но все не остава време да я осъществя. Е, този път й дойде времето.

Всеки понеделник ще пускам във форума по една интересна идея за дискусия, такава каквато ни е убегнала до момента или пък и била позабравена, а има потенциал, или пък сега й е дошло времето, ако преди го е била изпреварила.

Главно тези идеи за дискусии ще се въртя около риболова, но ще има и рибофф забежки :)

Как, кога и къде ще се появяват тези теми:
-> кога: в началото на всяка седмица
-> къде: в подфорума касаещ темата на дискусията
-> как: за период от 1 седмица ще бъде важна тема, видима във всички подфоруми, а след това само в тематичния, като нормална тема

Темата на седмицата ще бъде маркирана със специална иконка - Изображение, така ще бъде лесно различима от останалите теми.

Всеки от вас също може да предлага идея/и за "Тема на седмицата", това може да направите с ЛС до мен или мейл на: support@fishing-mania.com

Тази сутрин споделих с един колега идеята ми и му показах какъв набор от теми съм нахвърлял първоначално, като видя една от тях се усмихна до уши и каза: "... там съм ...", е смятам да започна с нея :)

Е, да открием "Тема на седмицата" с ТОВА.
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”