Към Админа

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
karaburov
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Мар 19, 2010 13:04
дал Браво: 209 пъти
получил Браво: 288 пъти

Re: Към Админа

Мнение от karaburov »

Д-р Флекс написа:Аз не съм страна в спора, не съм участвал в мероприятието, където някой някого завлякъл, обаче, след онази канонада простотии, които Асю написа във форума безадресно спрямо всички не-русенци, бих го пратил безусловно на заслужена почивка, ако бях модератор във форума. Е, може би, не доживот, а само за 10-20 години... Има правила на поведение във форума, валидни за всеки, дори и за това чудо на русенската кулинария. Който му се кефи, може да си го лайква във Фейсбук, не е ли така? Не е необходимо да търпим скотското му поведение във форума.
С цялото ми уважение! обаче вие имате най малко право да обсъждате тоя спор :!:
Павел Иванов написа: 3. Много се радвам на определени хора , в частност един , не Азио , не и ти , той си знае кой е , къде постоянно разясняват кой как забърквал интриги .
Павле,и кво ся? заради лицето Х някой друг го отнася.....стига глупости :fish8:
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Към Админа

Мнение от Д-р Флекс »

bad_boy написа:Определено не мога да разбера как шепа народ си позволява да нарушава правилата умишлено, но за тях банове няма! Има потребители чийто постове на 10 страници са само UP на обявите им, нонямат наказания. Други са си направили магазини и са сложили линкове в подписите и те стоят без наказания. Трети си позволяват да въвличат потребители в караници и за тях няма банове. Друг пък решава, за 2 дни да пусне 5 провокативни теми, само да си погъделичка егото и той без наказание.
В конкретния случай с Асен не знам какво е било, защото темата я няма и затова ми е любопитно!


Тоест, ти не знаеш, защо се е получило така, понеже си пропуснал цялата олелия по някакви причини, но въпреки това настояваш да получиш публично обяснение от админа/мода, тъй като обяснение на ЛС не би те задоволило, така ли? Искаш админа/мода да ти възпроизведе цялата ситуация ,която го е накарала да трие, да ти цитира отново изтритото, за да можеш ти мъдро да прецениш, дали е бил прав в действията си? А дали леееко не се надценяваш, колега Лошо_момче? :D
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Към Админа

Мнение от Д-р Флекс »

karaburov написа: С цялото ми уважение! обаче вие имате най малко право да обсъждате тоя спор :!:
С цялото ми уважение, вие сте последния човек, който може да ми дефинира правата в този форум.
Аватар
karaburov
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Мар 19, 2010 13:04
дал Браво: 209 пъти
получил Браво: 288 пъти

Re: Към Админа

Мнение от karaburov »

Д-р Флекс написа:
karaburov написа: С цялото ми уважение! обаче вие имате най малко право да обсъждате тоя спор :!:
С цялото ми уважение, вие сте последния човек, който може да ми дефинира правата в този форум.
:tup: :lol: :wink:
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Към Админа

Мнение от Павел Иванов »

karaburov написа:... Павле,и кво ся? заради лицето Х някой друг го отнася.....
Тц ! Азио си го отнесе защото си го поиска . Лицето Х просто добави поредната отметка в едно ми тефтерче :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Към Админа

Мнение от Marco Polo »

Д-р Флекс написа:Има правила на поведение във форума, валидни за всеки..
Е точно тук си в голяма грешка! Не за този случай, по принцип говоря..
bad_boy написа:Определено не мога да разбера как шепа народ си позволява да нарушава правилата умишлено, но за тях банове няма!
Мдааа...
Естествено, и аз си имам нещо /или няколко неща/ на ум, което няма нищо общо с тази тема, но понеже е малко или повече обобщителна...
Та така.. пиша си тук, защото нещо напоследък не остана къде другаде.. :)
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Към Админа

Мнение от quietriot »

Павел Иванов написа:
karaburov написа:... Павле,и кво ся? заради лицето Х някой друг го отнася.....
Тц ! Азио си го отнесе защото си го поиска . Лицето Х просто добави поредната отметка в едно ми тефтерче :wink:
Аз ли съм лицето Х? :mrgreen:
Ако е така, явно малко ме познаваш , казвам точно каквото мисля, за който го мисля :tup: и на момента, нямам навика да му говоря зад гърба, аз не виждам интрига тука да се заплела голяма :mrgreen:
Асен избухна в защита на Сестрата, не че видях някой много да го напад освен че ти го пита дали е станал рекламно лице на майтап и си каза какво му тези на сърцето след онова парти, аз съм бил на него и мога да говоря :tup: за него, реакцията му според мен беше доста закъсняла, но хората са различни, генерализирането на всички що не са русенци , майната им, беше доста ......хм по детски , но той и преди с войната му с видрите пак си беше екпанзивен, явно му е такъв джинса :mrgreen:. Сестрата си замълча тактично от кой тръгна неплащането на едни плата и едни бутилки водка , от които тръгна лавината със сметката за д ане засегне група хора, с които дружи и да се отворят стари рани, изборът си е негов, за мен също сличая одавна е приключен , но аз не забравям, просто гледам да не сядам на една маса със същата група или ако сме заедно всеки сам да си оправя сметката.

Що се касае за "демокрацията", която се шири във форума, преди няколко дни му го казах на Сашо какво мисля по темата и че контрола му е занижен и му дадох за пример Субару форумът където за една трета от помията, която се лее тук получаваш форевър бан и никой не толерира такъв остър заядлив и обиден език, какво ще направи си е негова работа , платформата си е негова , правилата също, на мен като спре да ми изнася ще да спра да влизам, мога да си продавам боклуците и другаде :tup:, та те така те...Павле :wink:
bad_boy
Мнения: 298
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 9:53
Местоположение: ruse

Re: Към Админа

Мнение от bad_boy »

Д-р Флекс написа:
bad_boy написа:Определено не мога да разбера как шепа народ си позволява да нарушава правилата умишлено, но за тях банове няма! Има потребители чийто постове на 10 страници са само UP на обявите им, нонямат наказания. Други са си направили магазини и са сложили линкове в подписите и те стоят без наказания. Трети си позволяват да въвличат потребители в караници и за тях няма банове. Друг пък решава, за 2 дни да пусне 5 провокативни теми, само да си погъделичка егото и той без наказание.
В конкретния случай с Асен не знам какво е било, защото темата я няма и затова ми е любопитно!


Тоест, ти не знаеш, защо се е получило така, понеже си пропуснал цялата олелия по някакви причини, но въпреки това настояваш да получиш публично обяснение от админа/мода, тъй като обяснение на ЛС не би те задоволило, така ли? Искаш админа/мода да ти възпроизведе цялата ситуация ,която го е накарала да трие, да ти цитира отново изтритото, за да можеш ти мъдро да прецениш, дали е бил прав в действията си? А дали леееко не се надценяваш, колега Лошо_момче? :D
Това е според теб, не според мен :wink: , а поста ти според мен е провокативен и ироничен, добре да се запознаеш с правилата на форума, разбира се ако важат за всички :D
pike написа: Настоящите правила указват правилата за писане във форумите на Fishing Mania с цел прегледност на публикуваната информация и избягване на скандали и кавги между форумците.


4. Да уважава мнението на колегите от форума. Обиди, заплахи, преки характеристики към друг потребител на форума ще бъдат считани за нарушение на правилата и модерирани или изтрити от модератор или администратора на форума. Потребители, които умишлено тормозят, обиждат или заплашват други колеги ще бъдат деактивирани, банвани.

4.1. Потребители, които манипулират или въвличат други потребители в интриги под каквато и да било форма (ЛС или директен пост) ще получат последно предупреждение за изгонване от форума. В случай, че продължът ще бъдат деактивирани и баннати.

* в зависимост от нарушението, админът има право да наложи без предупреждение седмичен или месечен бан (по негова преценка).[/color]

Лошото на този форум е, че не се спазват и затова всеки си прави каквото си иска, а наказания отнасят малцина.
bad_boy
Мнения: 298
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 9:53
Местоположение: ruse

Re: Към Админа

Мнение от bad_boy »

quietriot написа:...
Асен избухна в защита на Сестрата, не че видях някой много да го напад освен че ...
Отново някой нарушава правилата, а друг го отнася :D

4.1. Потребители, които манипулират или въвличат други потребители в интриги под каквато и да било форма (ЛС или директен пост) ще получат последно предупреждение за изгонване от форума. В случай, че продължът ще бъдат деактивирани и баннати.

Явна правилата не важат за всички :D
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Към Админа

Мнение от quietriot »

bad_boy написа:
quietriot написа:...
Асен избухна в защита на Сестрата, не че видях някой много да го напад освен че ...
Отново някой нарушава правилата, а друг го отнася :D

4.1. Потребители, които манипулират или въвличат други потребители в интриги под каквато и да било форма (ЛС или директен пост) ще получат последно предупреждение за изгонване от форума. В случай, че продължът ще бъдат деактивирани и баннати.

Явна правилата не важат за всички :D
Е преиграваш, мислиш че някой е манипулирал Асен и го е въвлякал в интрига...... :mrgreen: и кои правила са нарушени, един пуска реплика , друг му отговаря с дуплика и трети експлоадира, без видима причина в защита на втория и отприщва лавина от лайна по тема , която няма нищо общо нито с репликата нито с дупликата...и ето резултата :wink:
Аватар
koragroup
Мнения: 1435
Регистриран на: Сря Дек 28, 2005 21:52
Местоположение: Русе
дал Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Re: Към Админа

Мнение от koragroup »

Понеже зна за какво става дума, но не ми е работа да разяснявам, ще ви кажа едно. Асио има бан, защото (за съжаление) даде повод за това. Пак за съжаление, причината не са нито думите, нито тона му. Затова бих призовал двамата те си знаят кои, да се разберат като големи хора. Ако не могат - да се игнорират един друг и да не създават напрежение във форума!
Красота и спокойствие.
http://www.pepelina.com

http://www.starividri.org

"Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Към Админа

Мнение от Коце »

Момчета, всички сме започнали този живот с памперси и без зъби, така и ще го завършим!
Наслаждавайте се на междинният период! :lol: :lol: :lol:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Към Админа

Мнение от Pike »

Не съм говорил още с Асио или Павел, но доколкото виждам от изписаното в темата, всеки си има доводите.

Започнах обаче с основния ремонт:
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... =2&t=63236" onclick="window.open(this.href);return false;

След ремонтът, Асио, а и други желаещи с бан ще имат шанс за реабилитация, като ще им бъде махнат бана, пък дали и как ще се впишат в новата обстановка зависи и от тях и от всички нас. Може много бързо пак да се окажат с бан или друг вид санкция (предстои да изберем такива) или пък да продължат участието си във форума, без конфликти, обиди и т.н.
bad_boy
Мнения: 298
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 9:53
Местоположение: ruse

Re: Към Админа

Мнение от bad_boy »

Pike, не си длъжен да се превръщаш в рефер кой крив кой прав и т.н., а и ние не държим на това като потребители. Както ти, така и ние като потребители искаме сайтът да изглежда добре и да се комуникира нормално. Важното в случая е кое е добро за форума, кои потребители и кои постове са полезни за добрия му вид.

Темата за дунавския риболов е основната в която пише Асен, това е и най-посещаваната тема в спининговия риболов с над 700 000 посещения. На първа страница много от пишещите в нея смислени постове, дадоха своите доводи за липсата на Асен там. Махаи му бана или поне му дай достъп само до нея, всички които го познаваме, заставаме зад него и има защо! Асен не е във форума да интриганства и го е доказвал не веднъж, стреми да спазва правилата на форума въпреки многобройните провокации на много колеги през годините. Вярно може да се изказва на моменти много прямо но ще улегне с годините :D

Ето ти негов пост от една заключена тема за пъстървовите реки
С уважение към SiteAdmin Pike, искам да отбележа следното. Във всеки форум в който съм участник, бан системата работи абсолютно точно и безотказно, виждал съм как превъзпитава далеч по големи кратуни от нашенските. Който каквато и да е злоба да таи , каквито и интриги да замисля , остава без абсолютно никакво значение когато използва такъв abusive language. Тогава влиза бан системата с пълна сила и мощ, период , втори , трети .. на финала перманентен бан. Цопвам си целия спининг живот във фарватера на Дунава ако тази система не проработи и тук. Обидна дума , една едничка , седмичен бан , втора , месечен , трета 6 месеца , отново обиди , перманентен бан без никакви обяснения в любов и подобни балалайки. Българина е тиква упорита не я ли сриташ не полита. Най - учтиво и приятелски моля, както и според правилата на форума, обидите да се заплащат с БАН ПЕРИОД ,и поста да не се трие. Всеки да вижда и да си прави сметката ако ще обижда ,какво следва. Същото е и с бракониерите , същата хлабава система е докарала нещата дотук, няма глоби няма затвори, изобилие от злоупотреби. Sestra и Zander моля ви започнете да банвате обидните нападки в стил ала Крилов и много други подобни изобилстващи напоследък. Затягане на дисциплината е единствения повсеместен и верен, доказал се векове наред, модел за въдворяване на ред. Ако някой има много приятели и му е кофти да ги банва , аз съм готов веднага да предложа своите услуги. Така бързо ще секне тази практика с обидите, че просто нямам думи, ще я изпаря просто в един миг. Който каквито и претенции да има , Е НЕДОПУСТИМО ДА СЕ ОБИЖДА ПО ТАКЪВ СВИНСКИ И БЕЗОБРАЗЕН НАЧИН. Всеки ще си отправя претенциите като му е реда културно и без обиди. И наистина е проблем да се случи това, визирайки, че всеки е приятел със всеки, или чрез някой друг с трети. Пълна неадекватщина. БАН периоди до дупка без никакви предупреждения.

Флекс и ти си турбо интригант и дразнител. Ако съм един админ започвам с поне 3 месеца бан към теб, за да си преосмислиш поведението с хапливите си коментари и откровенно дразнещите си изцепки. Но едва ли на някой му пука и нещо изобщо ще се промени .
Благодаря на всеки който ми отдели време. Поздрави.

П.С. Станиле , яд ме е много на теб, че ме банна (навремето) напълно НЕПРАВОМЕРНО по сравнение с това тук. Виждаш сега твоите хора как ти се отплащат. Ще ме извиняваш ,че ти отклоних темата , но съм го направил без нищо лично към теб, с надежда нещата да се променят и тук.
от тук http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 91#p873291" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Към Админа

Мнение от Павел Иванов »

quietriot написа:Аз ли съм лицето Х? :mrgreen: ...
Тц ! Не сЪ величай :mrgreen:

пп - Лош , вери тенкс за цитата . Благодарение на него затвърдих едни ми подозрения :D
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”