коментари към "НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА"

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

коментари към "НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА"

Мнение от Pike »

Ще помоля ivo13 и max да не пишат повече в тази тема.

Ще помоля и Емо да не прави преки сравнения с конкурентни продукти, което да става повод за конфликти.

Разбирам да е реално обсъждане на даден продукт или продукти, но това е само върха на айсберга, предвид предишните ви взаимоотношения, а това няма място нито в тази тема, нито в коя да е друга.

Благодаря за разбирането.

PS. Това ми дава идея да направя раздел за сравнения на продукт Х vs У, където всеки да може да посочи предимствата и недостатъците според него и да се обоснове, но отсега казвам, без караници.
ivo13
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 20:12

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от ivo13 »

pike написа:
PS. Това ми дава идея да направя раздел за сравнения на продукт Х vs У, където всеки да може да посочи предимствата и недостатъците според него и да се обоснове, но отсега казвам, без караници.
:tup:
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от Булстарите »

pike написа:без караници.[/i]
Дали е възможно това? :-)
Тази тема трябва да е забранена за търговци като мен, а само ползватели да имат право да пишат в нея за да се получи.
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от max »

pike написа:Ще помоля ivo13 и max да не пишат повече в тази тема.

....[/i]
Виж Сашо, аз бих те помолил да ми посочиш къде точно мнението ми не е било относно "реално обсъждане на даден продукт" . Ако искаш просто да не пиша в тази тема можеш когато решиш да ми изтриеш регистрацията. Това което мога да ти гарантирам в противен случай е че ще пиша винаги когато тук се списват свободни съчинения и полу-истини в типичният за собственика на темата стил. Цензура не бих приел само заради душевният комфорт на някого и докато това което администрираш все още се нарича форум. Иначе си го кръсти блог или както решиш и си списвайте на воля каквото ви е на душата в него.

Може би за някого е лесно да обясни нещата с "лични" причини но действителноста е съвсем различна. Нямам никакъв интерес към "продажбите" на Тъпета и съм много далеч от неща като "завист" и "лошотия" За "човека" обаче е за предпочитане след като напише някаква тъпотия или преразказано и недоразбрано чуждо мнение да обясни всичко със "завист" или някое подобно "зложелателство" вместо да коментира технически параметри и реални факти.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от Emo-83 »

max написа: вместо да коментира технически параметри и реални факти.
Прави го на другите места,тук в тази тема недей......Пълно е с теми.
Освен това не се пише тЪпет,а тАпет.......иронията и това което целиш се вижда,само от тук.
Прякора ми го е измислил Дачката,защото внасях тАпети 17г.от Германия,а тЪпир е животно от Анимал Планет........ :idea:
Когато писах какво предлага,като възможности тъча, вместо копчетата,ти нищо не каза в тази насока.
Не може да искаш да не споменавам името ти и да изтрия миналото си,а постоянано да ми го навираш в носа.....справка темата на Булстар,за които работя.Обещах ти,спазвам го.
Последно промяна от Emo-83 на Вто Фев 03, 2015 17:19, променено общо 1 път.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от Emo-83 »

bulstar_nikolov написа:
pike написа:без караници.[/i]
Дали е възможно това? :-)
Тази тема трябва да е забранена за търговци като мен, а само ползватели да имат право да пишат в нея за да се получи.
Именно...... :idea:
Въпреки,че моята идея беше да има коментари за продуктите,а не за хората.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
ivo13
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 20:12

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от ivo13 »

Как да коменираме бе Емо, като ти искаш да коментираме само неща които предлагаш,а в началото на темата си писал изрично,че тук ще се коментират ВСИЧКИ РИБОЛОВНИ СТОКИ ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА НЕЗАВИСИМО ОТ МАРКАТА не ме карай пак да цитирам.Почнем да обсъждаме нещо различно от това което предлагаш и веднага забраняваш да се коментира даденото нещо,щото темата била платена.Е дай тогава и аз да си платя една тема, и да забранявам на хората да пишат в нея,това са пълни глупости, нали за това е форум, а не блог.
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от max »

Emo-83 написа:......тЪпет....
Приеми че е правописна грешка.

Ако ти отговоря за копчетата пак ще стане лично. Ти попрочети и за мощностите примерно, по спомен писа нещо за 30 000W
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от ribata402 »

max написа:
pike написа:Ще помоля ivo13 и max да не пишат повече в тази тема.

....[/i]
Виж Сашо, аз бих те помолил да ми посочиш къде точно мнението ми не е било относно "реално обсъждане на даден продукт" . Ако искаш просто да не пиша в тази тема можеш когато решиш да ми изтриеш регистрацията. Това което мога да ти гарантирам в противен случай е че ще пиша винаги когато тук се списват свободни съчинения и полу-истини в типичният за собственика на темата стил. Цензура не бих приел само заради душевният комфорт на някого и докато това което администрираш все още се нарича форум. Иначе си го кръсти блог или както решиш и си списвайте на воля каквото ви е на душата в него.

Може би за някого е лесно да обясни нещата с "лични" причини но действителноста е съвсем различна. Нямам никакъв интерес към "продажбите" на Тъпета и съм много далеч от неща като "завист" и "лошотия" За "човека" обаче е за предпочитане след като напише някаква тъпотия или преразказано и недоразбрано чуждо мнение да обясни всичко със "завист" или някое подобно "зложелателство" вместо да коментира технически параметри и реални факти.
Много точно казано... :tup:
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от Pike »

max написа:Виж Сашо, аз бих те помолил да ми посочиш къде точно мнението ми не е било относно "реално обсъждане на даден продукт" . Ако искаш просто да не пиша в тази тема можеш когато решиш да ми изтриеш регистрацията. Това което мога да ти гарантирам в противен случай е че ще пиша винаги когато тук се списват свободни съчинения и полу-истини в типичният за собственика на темата стил. Цензура не бих приел само заради душевният комфорт на някого и докато това което администрираш все още се нарича форум. Иначе си го кръсти блог или както решиш и си списвайте на воля каквото ви е на душата в него.

Може би за някого е лесно да обясни нещата с "лични" причини но действителноста е съвсем различна. Нямам никакъв интерес към "продажбите" на Тъпета и съм много далеч от неща като "завист" и "лошотия" За "човека" обаче е за предпочитане след като напише някаква тъпотия или преразказано и недоразбрано чуждо мнение да обясни всичко със "завист" или някое подобно "зложелателство" вместо да коментира технически параметри и реални факти.
Само една част от поста ти ще цитрам, а именно това в червено. А-то и Ъ-то са на достатъчно голямо разстояние едно от друго и надали е просто грешка, а просто вие се мразите яко и дори, докато ми пишеш, че си далеч от неща като завист и лошотия продължаваш да обиждаш другия. Затова казвам, че на база предишните ви взаимоотношения, които явно не са приключили гладко има едно дебнене във форума.

Относно дали това е форум или блог, не случайно пред темата има едно Изображение, което я разграничава от другите теми във форума, а именно това е тема, в която авторът определя съдържанието й, защото темата е рекламна. Разбира се това не означава, че вътре може да пише врели некипели, ако е така сигнализирайте и ще се коригира. Но под сигнализирайте нямам предвид, да почнете да го вземате на подбив, подигравки и така до караница.

Но да не се взираме само в тази PR тема, да вземем например една от PR темите в спининга. В една от тях потребители на форума бяха започнали да дават линкове към други магазини, където може да се намери същия продукт. Авторът на темата ми писа, че желае тези линкове да бъдат изтрити, защото водят към други магазини, които не са обект на рекламата и ги изтрих, защото е прав.

Ако ти имаш форум и аз там пусна ПР тема, в която да си представям разни продукти и хората започнат да дават линкове към други места, откъде може да се намерят, и аз ще ти пиша с молба да бъдат изтрити въпросните постове, все пак това е тема, в която съм си платил за да си правя реклама на мен, а не на някой друг.

Сега вече ако Емо е казал, че в темата може да се коментират всякакви продукти, независимо от марката или вносителя, това бих го определил като грешка, защото в един момент неминуемо ще доведе до проблем/и.

Редно е да се обсъждат само продукти, които той предлага.
Аватар
gogopike
Мнения: 274
Регистриран на: Нед Авг 29, 2010 14:21
Местоположение: Balgarene plevensko
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 35 пъти
Обратна връзка:

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от gogopike »

Emo-83 написа: Ще помоля учтиво,колеги на които не съм им приятен или са преценили,че няма какво да научат,видят или коментират в тази тема,да не четат и да не взимат отношение.
Нямам желания и няма да позволя, тук да се говори за лични качества на който и да е колега.
Ще помоля модератора,който и да е той,да трие всеки опит за разправии или обиди на лична основа.
Аз например имам Меркюри но пък сонара ми е Хъм и не си позволявам да плюя Лорънс.
Даже ако реша да мина на висок клас сонар много сериозно внимание ще обърна на Реймарин.
Наистина Емо някой път прекалява с презентацийте на даден продукт НО мисля че е от доста време в този форум и всеки познава начина му на писане.Мен например ако ме издразни по някакъв начин въпреки че не се познаваме лично а сме си говорили само по телефона бих му се обадил да му кажа че не съм съгласен с него.Не мога да разбера какво ви прави кеф да се дразните с него.Не му четете темата и това е.Тука спора стана като при спинингистите коя
макара е по добра Дайва или Шимано.Победител от този спор няма да се излъчи само се създават караници.
И аз се изаках в темата но не можах да се сдържа.
Всичко което за другите е кофти за мен е добре.
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА

Мнение от max »

pike написа:......
Ти къде видя линк към нещо от моя сайт? За другото писах че е грешка :!: .

Ти ОК ли си с това някой да каже на друг член от форума "ти няма да пишеш тук"?
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: коментари към "НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА"

Мнение от Pike »

max написа:Ти къде видя линк към нещо от моя сайт? За другото писах че е грешка :!: .
Никъде няма такива линкове, просто го дадох като пример, нещо което реално се е случвало в друга тема/и.
max написа:Ти ОК ли си с това някой да каже на друг член от форума "ти няма да пишеш тук"?
Така и мен няма да ме изкефи, затова аз ви помолих да не пишете повече в ПР темата на Емо, има си лична вражда между вас, която дори да отричаш се вижда и по начина по които се обръщате един към друг, това от своя страна дава повод за съмнение на обективността на постингите ви, когато спорите за нещо.
Него също го помолих да не прави преки сравнения с конкурентни продукти в темата.

Както казва gogopike, просто не четете темата му, дори има опция в личните настройки на всеки профил да не виждаш въобще негови или на друг потребител постовете.

То само да спорите добре, в спорът се ражда истината, но в един момент почват обидите, включват се и агитките ви и става чудно. То хубаво българинът обича сеир, ама хайде да го надживеем това вече, аман от подобни зрелища.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: коментари към "НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА"

Мнение от LVitchev »

:lol: :lol: :lol: Аре ся,обиди на "агитка" :mrgreen: Ние сме приятели,те и двамата си имат фенове,както и при марките сонари и други.Има си хора харесват една марка,други другата марка,нормално е да се джафкат а ние да се обаждаме чат-пат,всички сме ползвали поне едната марка а някои имат виждане и за двете.Е,сега в тази тема ще се разберат коя е марката :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Злати 76
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Сеп 04, 2012 22:18
Риболов: РИБОЛОВ НА СОМ
Местоположение: София
получил Браво: 10 пъти

Re: коментари към "НАД 83 ПРОДУКТА ЗА РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА"

Мнение от Злати 76 »

LVitchev написа::lol: :lol: :lol: Аре ся,обиди на "агитка" :mrgreen: Ние сме приятели,те и двамата си имат фенове,както и при марките сонари и други.Има си хора харесват една марка,други другата марка,нормално е да се джафкат а ние да се обаждаме чат-пат,всички сме ползвали поне едната марка а някои имат виждане и за двете.Е,сега в тази тема ще се разберат коя е марката :lol: :lol: :lol:
E то това е ясно,,Хъми,, :tup:
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”